Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

sveikos biggrin.gif daug naujokiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man iltis letai stumiasi, mini pokyciai g.gif na bet poryt jau einu det kabiu apacioje tai ir paziures kaip virsus gyvuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujasis @ 2009 05 22, 20:53)
Vakar buvau pas Liatukienę.Pirmas įspūdis super.Tikėjausi tikrai visai kitko,bet tikrai nėra ko ten bijot ar panašiai paims dantų antspaudus aišku jei norėsite tęsti dantų taisymus padarys nuotraukas ir sutartis pasirašysite...viską papasakos.Pirmam vizitui sumokėjau 110LT kitas vizitas birželio 3d o dar kitą klijavimas.


O kiek sake tau viskas kainuos? Ar labai kreivi tavo dantukai? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 22, 23:11)
CIA GAL TOJ POLIKLINIKOJ "ŠYPSENA" KUR PRIE VAIKU LIGONINES NETOLI?


Nea, cia kur dabar persikele salia buvusio "Luxor" boulingo, Taikos pr. 12, kitoj pusej gatves nei "Avitela". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 05 23, 17:44)
sveikos biggrin.gif daug naujokiu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
man iltis letai stumiasi, mini pokyciai  g.gif  na bet poryt jau einu det kabiu apacioje tai ir paziures kaip virsus gyvuoja biggrin.gif


pas mane breketai virsuj galima sakyt tik del vieno iltinio, ir lb jau letai juda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stepute @ 2009 05 23, 15:38)
smile.gif Sveikos visos oi kiek daug cia naujokiu as ir pati tokia smile.gif Va eina antra savaitele kaip as su breketais. Kol kas tik virsuje na ,o apacioje des birzelio 30d.Labai gerai  jauciuosi,viskas super doh.gif  ipratau et ir valyti juos tikrai ne tokia beda thumbup.gif man tai ,net labai patinka ir siap kazkaip nejauciu atrodo kaip nesvetimi,tik tris dienas kazkaip buvo sunku valgyt,jauciau kazka svetimo ,tempima,bet dabar viskas super 4u.gif todel noriu padrasint ir pasiulyt,jungtis ir kitoms ,kurios nori grazios sypsenos. lotuliukas.gif

sveikute, labai smagu kad viskas puikiai klostosi ir gerai jautiesi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2009 05 23, 21:15)
pas mane breketai virsuj galima sakyt tik del vieno iltinio, ir lb jau letai juda  doh.gif


man irgi problema su iltiniu,jau nesioju 8 menesius,pradzioj atrode taip greitai viskas vyksta,o dabar viskas suletejo irt atrodo nieko nebesidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2009 05 23, 20:15)
pas mane breketai virsuj galima sakyt tik del vieno iltinio, ir lb jau letai juda  doh.gif

Na, nebereikalo iltiniai patys stipriausi dantys, todėl taip lėtai juda verysad.gif
o taip norisi tu pokyčiu, kad bent jau tiesus lankas dantų būtų, tada tokia laiminga būčiau, nors ir taip labai patenkinta , nes jau puse dantų idealiai tiesūs biggrin.gif rytoj po kabių dėjimo idėsiu foto , įdomu būtų pamatyt ir kaip kitoms juda dantukai, tai gal padarom kokia foto paroda, a? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa-klaipeda @ 2009 05 23, 20:58)
O kiek sake tau viskas kainuos? Ar labai kreivi tavo dantukai? ax.gif
Papildyta:
Nea, cia kur dabar persikele salia buvusio "Luxor" boulingo, Taikos pr. 12, kitoj pusej gatves nei "Avitela".  4u.gif

5000-7000 tukstanciai.Na pakankamai kreivi virsuje.
Atsakyti
QUOTE(rasa-klaipeda @ 2009 05 23, 20:58)

Nea, cia kur dabar persikele salia buvusio "Luxor" boulingo, Taikos pr. 12, kitoj pusej gatves nei "Avitela".  4u.gif


na aisku,tada as pas ja nesu buvusi..




ps.o mano dantys nera super kreivi,nu bet 2priekiniai atsikise ir pokyciu nesimato..einu treciadieni pas gydytoja,ziuresiu ka sakys verysad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 24, 20:16)
na aisku,tada as pas ja nesu buvusi..
ps.o mano dantys nera super kreivi,nu bet 2priekiniai atsikise ir pokyciu nesimato..einu  treciadieni pas gydytoja,ziuresiu ka sakys  verysad.gif  g.gif


Mano situacija irgi tokia pati, atsikise keli priekiniai dantys, vienas labai daug.. rytoj padarys man rentgeno nuotrauka..
pagalvojau, kad turbut teks prisiminti ta bjauru jausma, kai rauna dantis, manau neuzteks man zandikauli vietos tiesinimui..

kazkaip anksciau buvau nusiteikus detis "Damon`us", bet db manau uzteks man ir paprastu metaliniu, ir taip ju kaina nemaza.. Nezinau, ar tai tiesa, bet perskaiciau kad imanomi deti kzakokie mini metaliniai breketai, tiem kuriu dantys mazi.. nes mano dantys isties mazi... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, o man jau išėmė breketus, o viršutiniams dantims padarė plokštelę. Ją reikia kolkas nešiot visada, bet galiu tik kai miegu, nes mane nuo jos pykina..... Kaži ar ilgai reik prie jos pripratinėt?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 05 24, 21:50)
Sveikos, o man jau išėmė breketus, o viršutiniams dantims padarė plokštelę. Ją reikia kolkas nešiot visada, bet galiu tik kai miegu, nes mane nuo jos pykina..... Kaži ar ilgai reik prie jos pripratinėt?


Sveikute,


Sveikinu su holivuuudineeee sypsena:)
Atsakyti
Et, teko su broliu apsikeisti dienomis, tai jam tik savaitėlė liko, o man diena ilgiau dar laukti, kol sudės breketus... Niekaip nesuprantu ar laukti to sudėjimo ar nelaukti unsure.gif
Kalbėjau vakar su kurskioke, kuri pries kokius 2-3 metus nusiėmė breketus tai sakė kad po breketų nuėmimo dantys dar labiau pradėjo vaikščioti ir jau jai vėl kreivojasi... Bet kaip supratau plokštelę ji nešiodavo retokai, nes dienomis jai ji nepatiko, kaip ir daugumai... Aš pamenu vaikystėj nešiojau plokštelę tai nieko blogo negaliu pasakyti unsure.gif Reikėjo ir nešiojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kašariukė: 25 gegužės 2009 - 08:31