Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(justyte** @ 2009 05 13, 19:41)
sveikutes smile.gif kaip laikotes?
as va greitu laiku turiu eit pasidaryt panoramine nuotrauka dantuku ir kulniuot pas gydytoja wink.gif idomu ka pasakys  g.gif  kad nebutu ko blogai su saknimis...

pas mane vienas dantis lyg yra koks tai židinys, bet sakė nieko nedarys, žiūrės kas bus veliau. Mes jau eisim birželio pradžioj.. Niekaipneapsisprendžiu dėtis 4 ar 5 safyrinius g.gif Susitaupo apie 120 litų... Viskas man turėtų kainuoti apie 3800 (viršus su safyriniais o apačia tik metalinė)
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 13, 23:02)
pas mane vienas dantis lyg yra koks tai židinys, bet sakė nieko nedarys, žiūrės kas bus veliau. Mes jau eisim birželio pradžioj.. Niekaipneapsisprendžiu dėtis 4 ar 5 safyrinius  g.gif  Susitaupo apie 120 litų... Viskas man turėtų kainuoti apie 3800 (viršus su safyriniais o apačia tik metalinė)

as tai jau su breketais 8men, tai va po 8men liepe pasidaryt panoramine foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 05 13, 19:35)
as su dantu krapstuku pasikisu ta elastika  mirksiukas.gif



man ortodontas dave toki kaip kabliuka kuris buna prie tu gumyciu komplekte tai be problemu eina uzsideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 05 13, 22:24)
as tai jau su breketais 8men, tai va po 8men liepe pasidaryt panoramine foto smile.gif

as ir jau as ir beveik tiek laiko su breketais ir man liepe daryt panoramine nuotrauke smile.gif idomu ka pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 05 14, 12:56)
as ir jau as ir beveik tiek laiko su breketais ir man liepe daryt panoramine nuotrauke smile.gif idomu ka pasakys smile.gif

man ir labai idomu ka pasakys... bijau kad tik ko blogo nebutu g.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 05 14, 13:12)
man ir labai idomu ka pasakys... bijau kad tik ko blogo nebutu  g.gif

o tai kas gali būti blogai? nelabai suprantu...
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 14, 13:51)
o tai kas gali būti blogai? nelabai suprantu...



idomu kam ja vel darytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 05 14, 14:03)
idomu kam ja vel darytis? g.gif

Na, mums iškarto sakė kad reikės darytis gydymo metu tas panoramines dėl profilaktikos... Taip kaip ir pirma karta reikia panoramines taip ir gydymo metu. Aš bent taip suprantu, bet jau tik ne dėl to kad kažkas negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 14, 14:51)
o tai kas gali būti blogai? nelabai suprantu...

pas mane yra problemeliu del priekiniu dantu saknu... tai bijau kad su jom gali but ne viskas gerai...
Atsakyti
Sveiki. Vakar buvau pas ortodonte. Pries vizita man apacioje buvo tarpas tarp dantuku, o po vizito jo beveik neliko. Cia ji man taip stipriai suverze, kad net dantenos pabalo toje vietoje smile.gif O siandien to tarpo jau visai nebeliko, taip greitai man pirma karta uzsirauke tarpas g.gif Net keista.
Atsakyti
QUOTE(stepute @ 2009 05 13, 21:11)
sweika nesioju damonus beligaturinius tai va eina jau antra dienele tik vakar idejo smile.gif


gal nuotraukeles turi ? 4u.gif
Atsakyti
ar su breketais turi minty? 4u.gif
Atsakyti