Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(tori @ 2005 12 08, 19:46)
Man tai juokingas vardas Putinas, pazistu viena zmogu uzimanti rimtas pareigas. Kazkoks nei Mykolaitis nei Vladimiras. Gedisis zmogus , jaugeriau pavarde prisistato.
Reikia normalaus vardo , kuri siame kosmopolitiskame pasaulyje bent jau dauguma suprastu.
neduociau mergaitei vardo Zibute-  schmoll.gif , kvailai skamba. dar ne vienos protingos butybes nesutikau su tokiu vardu. g.gif



Pazįstu viena Žibute - labai faina, energinga, veikli ir grazi ir net protinga moteris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bettina @ 2005 12 09, 12:26)
Nu dabar įsikibkit į atlošą smile.gif . Žiūrėjau studentų sarašus, ogi mergina vardu "Kaspisa". Pagalvojau kad klaida, bet atsirado ją pažįstančių, tėvai sugalvojo  g.gif . Va tikrai tokio vardo savo dukrai neduosiu.




O kaip jaustis mergaitei, kuria tevai pavadino SUPISTIJA? blink.gif . Tokiu vardu mergaite pas gydytoja atvede mama g.gif .
Atsakyti
as niekada neduociau savo dukrai vardo GEJA mano draugai dave tai iki siol nesuprantu ( geja - gejus ) na bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
neduočiau vardo,kurį ištarus ar perskaičius juokas suima,pvz., zoofilijus,klemensinas,anastasijus,...





thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif KASPISA ir SUPISTIJA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pagal uzklausa ( ar visi vardai geri? ) galiu atsakyti TAIP bet negeri zmones uztersia, sujuodina varda.. tai kazkaip nesinoretu savo kudiki pavadinti tokiu paciu vardu kaip zmogaus kuris kelia neigiamas asociacijas..

pvz: kadais dievinau vardus FAUSTAS AR FAUSTA taciau kai vianas '' faustelis '' prisiko i dusia ,aciu, tas vardas pasidare blogas..

geru pasirinkimu ! 4u.gif

p.s. tikiuosi neizeidziau faustuku teveliu jusu pasirinkimas teisingas thumbup.gif



Atsakyti
Nu ir prisiskaiciau..ir pistilijom ir kaspilijais pavadina..Virsune jau lotuliukas.gif Vat mano geriausia drauge vardu Stase. Grazi mergina,ne prie ko neprikibsi.Mokykloj kartais pasisaipydavo,bet praejo tie laikai. Kitu vardu as jos net neisivaizduoju. Esu girdejusi posaki,kad graziai merginai ir snarglys tinka tongue.gif
Atsakyti
Na ir prisiskaiciau cia visokiu vardu kuriu net nesusapnuociau. As kaip savo vaiko varda GUOSTE pasakau tai visi pakartoja Guste ARBA klausia is naujo... na bet vardas neisgalvotas, tiesiai is kalendoriaus 08.14 vardadienis.

O vardo neduociau ZOJA... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2005 10 17, 19:42)
Vai, o kaip?  blink.gif Niekada negirdėjau versijos su Birute, o va "Bitės" tinklas ir "šaltųjų" lietuvių šokiai a la "Bitute pilkoji" tai tikrai isterišką juoką kelia  biggrin.gif  ax.gif


kadangi gyvenu Danijoje.. tai pazystu viena moteriske, kuri uzima gan aukstas pareigas kolegijoje... jos vardas yra BIBI... tai kai pirma karta perskaiciau lotuliukas.gif blink.gif lotuliukas.gif blink.gif tai kai ja pamatau tai visalaika juokas suima (lietuviams geros asociacijos kyla ar ne) doh.gif
apie Fekalija jau turbut girdejot..

man asmeniskai grazus vardai yra CEZARIS ir ATENE
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 08 19, 12:05)
babuska, visai rimtai ir su gerais ketinimais teiraujuosi, ar žinai, ką reiškia tavo sūnaus vardas? smile.gif

QUOTE(babuska @ 2005 08 19, 12:19)
Noreciau suzinot  ax.gif

QUOTE(mamagitana @ 2005 08 19, 12:26)
manau, jei jo pilna forma yra Donatas, jis galėtų būt siejamas su lot. "duotas, dovanotas". Bet gal tai kokio kito vardo trumpinys ar "suvardintas' bendrinis žodis, kurio šaknis  vėlgi romaniška, nori to ar ne smile.gif


Vardas Donas yra kilęs iš keltų kalbos ir reiškia "Pasaulio vadovas" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 14 sausio 2006 - 00:20
QUOTE(Brooke @ 2006 01 14, 00:20)
Vardas Donas yra kilęs iš keltų kalbos ir reiškia "Pasaulio vadovas" mirksiukas.gif


oi kaip aciu ir netiketa wub.gif cia mano sunaus vardas- Donas wub.gif

biski ne i tema apie grazius vardus biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai irgi nesuprantu unsure.gif Mums nesutiko vardo su h (Samantha) formint, o Fekalijas, Unitazijas ir panašias normaliai priima.. doh.gif Kokiam kaime čia???
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 14, 23:30)
Aš tai irgi nesuprantu unsure.gif Mums nesutiko vardo su h (Samantha) formint, o Fekalijas, Unitazijas ir panašias normaliai priima.. doh.gif Kokiam kaime čia???

Nu tai lietuviskai negali buti Samantha. Nebent angliskai g.gif Tai ner ko stebetis, kad nesutiko ax.gif Beje, labai grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joalin: 15 sausio 2006 - 19:07