Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(Fortūna @ 2005 12 03, 14:50)
lotuliukas.gif
O kaip jumjs vardas Kunigunda? Pasirodo yra ir toks  biggrin.gif

O mano promočiutės vardas Kunigunda... ax.gif Jei neklystu ji latvė buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo persikas: 08 gruodžio 2005 - 14:54
aga, dar tikrai nevadinciau sirijum, nes kelia asociacija su elementais..
Atsakyti
Man tai juokingas vardas Putinas, pazistu viena zmogu uzimanti rimtas pareigas. Kazkoks nei Mykolaitis nei Vladimiras. Gedisis zmogus , jaugeriau pavarde prisistato.
Reikia normalaus vardo , kuri siame kosmopolitiskame pasaulyje bent jau dauguma suprastu.
neduociau mergaitei vardo Zibute- schmoll.gif , kvailai skamba. dar ne vienos protingos butybes nesutikau su tokiu vardu. g.gif
Atsakyti
Sirijus, Dzemas- nu su tokiais vardais tik Zalgirio musy lavonus rinkti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2005 11 09, 10:06)
O aš berniukui tikrai niekada neduočiau Martynas, kad po to nedainuotų "Ne tau Martynai mėlynas dangus"arba kad ir Marčius - taigi labai kaimietiškai skamba, įsiklausykit,  dar Raimondas ("Raimundėlis durnelis, balvonas"), mergaitei Zita, Gitana (kad ir kaip gražiai skamba, bet reiškia čigonė) ir dar daug visokių variantų...

Mano auklėtojos sūnus Martynas, kadaise labai mėgo "Jonio" dainą, kurią dėl savo mažo amžiaus (gal ketveri jam tada buvo) dainuodavo :Jurgis, Antanas, asilas Martynas (vietoj Aloyzas ir Martynas)- keturi kaimiečiai kaime liks nakvot..." Ir nors jį tikindavo, kad ne asilas, o Aloyzas, vistiek dainuodavo savaip. Matyt nesuprantamas jam buvo žodis Aloyzas. Viskas būtų nieko, jei jo paties vardas nebūtų buvęs Martynas doh.gif
Atsakyti
Nu dabar įsikibkit į atlošą smile.gif . Žiūrėjau studentų sarašus, ogi mergina vardu "Kaspisa". Pagalvojau kad klaida, bet atsirado ją pažįstančių, tėvai sugalvojo g.gif . Va tikrai tokio vardo savo dukrai neduosiu.
Atsakyti
As tai pazystu,moteriske kuri savo sunui dave varda Sanis,o dukrai Sju.Kaip jum sie vardai? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bettina @ 2005 12 09, 12:26)
Nu dabar įsikibkit į atlošą smile.gif . Žiūrėjau studentų sarašus, ogi mergina vardu "Kaspisa". Pagalvojau kad klaida, bet atsirado ją pažįstančių, tėvai sugalvojo  g.gif . Va tikrai tokio vardo savo dukrai neduosiu.

nu cia tai virsune! matyt tevai ne viso proto buvo,akd toki varda uzdejo, atsiprasau labai...dar is pradziu kirti ant a pirmosios uzdejau skaitydama, tai dar kazkaip netaip durnai atrode, bet po to...vargse ta mergaite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SUNO @ 2005 12 09, 12:29)
As tai pazystu,moteriske kuri savo sunui dave varda Sanis,o dukrai Sju.Kaip jum sie vardai? doh.gif

cia tai grynai sulietuvinti angliski vardai, nes yra SUE angliskas, ir tariasi kaip sju,ir SAEN lygtais taip rasosi ir tariasi sijan angliskai...
kaip lietuvoj tai neiprasta, ir is akrt susidaro nukopijuotoi vardo ispudis.man tai schmoll.gif
Atsakyti
Anksciau galvojau, kad berniukui neduociau vardo Vincas, o dabar toks grazus pasirode, is galvos neiseina, o jau Vincenta, koks grazus.

Vat kaspisa tai neduociau biggrin.gif
Atsakyti
as yai neduociau Karolina Kotryna ar dar ten koks nors.. man paprasciausiai jie negrazus ir zmogeliukus kuriuos pazystu su tokiai vardais labi pasipute (nu aisku as nekalbu apie kitus zmogus... biggrin.gif).... biggrin.gif
Atsakyti
Neduočiau arba labai paprasto arba nuvalkioto, pvz. dabar kas antra mergaitė Kamilė arba Emilija. Man šitie vardai gražūs, bet dėl per didelio jų išplėtimo savo gražuolei tokio vardo neduočiau. Man atrodo, vardai turi būti originalūs, neįprasti, išskirtiniai. Man priimtinas variantas, kai įprastame varde tiesiog keičiama viena kita raidė, pvz. vietoj Emilijos pavadino Edilija. Man thumbup.gif
Atsakyti