Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(-Linda- @ 2005 11 24, 08:45)
Vakar laikraštyje buvo laimingos mamos nuotrauka su naujagimiu, kurį ji pavadino Otu. (''šiaulių krašte'' yra toks psl.,kur deda gimdyvių nutraukas)
Juk tokia žuvis yra-otas, ar ir vardas?
Gal tada sūnų greit pavadins kasnors Šamu arba dukrą Plekšne? smile.gif


na, siaip yra vokiskas vardas Otto. o zuvis yra Uotas.
Atsakyti
Niekada neduociau vaikui vardo Kajus schmoll.gif jis man visai fui. Yra dug tokiu, reik pavartyti kalendoriu ir prisirinksi ojojoi kiek visokiu nesamonizmu. Vaikystej dar juokavau, kad savo vaikam duosiu tokius vardus mergaitei Kunigunda, bet dabar jis jau toks baika, o berniukui Abdonas na zinote is karto ir pravarde gand.....
Atsakyti
Mano vieno bendradarbio tėvo vardas Džemas. Aš kai perskaičiau labai suėmė juokas ir klausiu iš kur tas vardas. Pasirodo kai gimė jo tėvas, senelis paskambino seseriai į Ameriką ir klausia kokį vardą duoti, ta sako čia labai populiarus yra Džonis. Seneliui tai labai patiko, o kai nuėjo užregistruoti pamiršo tą vardą ir davė Džemas. Šiais laikais tai turbūt nenustebintų joks vardas, bet prieš septyniasdešimt metų tai kaip čia pasakius...

O su tais vardais, tai dabar vienoki madingi, po dešimties metų bus kiti. Atsimenu buvau stovykloje ir iš tokios mergaitės Monikos, vienas bernas pasišaipė, iškur toks senamadiškas vardas, kad ji net apsiverke. O dabar tai populiarus ir gražus vardas.
Atsakyti
O kaip jums Potencija Pinkauskaitė? Šiaulių brodvėjuje stovi biustas garsiai Šiaulių aktorei, pavadintai šiuo vardu.
Atsakyti
Forume, kur registruoja savo vaiku vardus, radom Savana. Na zinot, o kodel ne Tundra?
Atsakyti
QUOTE(mama1 @ 2005 12 03, 01:03)
Forume, kur registruoja savo vaiku vardus, radom Savana. Na zinot, o kodel ne Tundra?

lotuliukas.gif
O kaip jumjs vardas Kunigunda? Pasirodo yra ir toks biggrin.gif
Atsakyti
kai laukiausi sakiau jei gims berniukas bus Imantas deje gime du teko is Imanto atimti I liko Mantas dvyniai panasus kaip ir vardai 4u.gif
Atsakyti
Tas tėvų išradingumas neturi ribų...Bent pagalvotų ne tik apie save(kaip netikėčiau ir įmantriau pavadinus), bet ir apie vargšą vaiką...Nežinau, kaip kanalizacija ar fekalija ar dar kokia įmantrybe reiktų prisistatyt... ax.gif
Mano vardas irgi ne kalėdinė dovanėlė (paauglystėje vos ne kompleksas buvo jį pasakyti), retas ir solidžiai skambantis, BET dabar patinka, nes mažai mano amžiaus moteriškaičių su tokiu vardu.Tuo labiau. kad vardo reikšmė absoliučiai atitinka mane ir mano savybes. Visiškai tokia ir esu-nuo a iki ž.Tiesiog tėtis, tada pakariavęs su mama dėl jo, pataikė į dešimtuką 4u.gif


Dar pridursiu, kad nevadinčiau savo kūdikėlių Jaunute (Jaunučiu), Meilute, ar dar kaip mažybiškai (kažkaip pvz nesumąstau ax.gif ). Bręstant žmogui nebelabai jis tinka, kai paskaitai kapinėse, kad Jaunutė vos ne šimto sulaukė, kvailokai(bent man) atrodo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Linda-: 04 gruodžio 2005 - 15:45
QUOTE(Strika @ 2005 11 10, 22:28)
g.gif pazistu berniuka siuo vardu rolleyes.gif bet jam tikrai ne 14 schmoll.gif Jis turetu buti apie 8 metu, bet tikrai ne 14 blink.gif
O mama jo menininke ir tikrai normali... tevo nepazinojau
Vardo istorijos nezinau, bet kai vaikas fainas tai ir vardas is karto labai geras thumbup.gif

aš irgi pažįstu. Gyvena (bent jau gyveno) Užupyje. Labai viskas norma. Mama tapytoja. Man Džiazas kelia lygiai tiek pat emocijų kiek ir Rokas. Tik tiek kad nenuvalkiotas vardas...... ax.gif


Beje, žinau vieną paauglį, kuris labai gėdinasi tėvų duoto vardo AERTONAS ir mieliau save vadina pravarde....
Atsakyti
QUOTE(mama1 @ 2005 12 03, 00:03)
Forume, kur registruoja savo vaiku vardus, radom Savana. Na zinot, o kodel ne Tundra?


pazystu moteri vardu Taiga
Atsakyti
Paloma, Liberta- atsiprasau, bet, kas cia per nesamones? Tokie vardai susimedzioti is meksikieciu serialu ir musu, lietuviu ausiai jie skamba tiesiog absurdiskai sakyciau...Sorry, jei ka izeidziau...
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2005 11 30, 13:54)
Niekada neduociau vaikui vardo Kajus  schmoll.gif jis man visai fui. Yra dug tokiu, reik pavartyti kalendoriu ir prisirinksi ojojoi kiek visokiu nesamonizmu. Vaikystej dar juokavau, kad savo vaikam duosiu tokius  vardus mergaitei Kunigunda, bet dabar jis jau toks baika, o berniukui Abdonas na zinote is karto ir pravarde gand.....


lotuliukas.gif ten tai tikru topu galima rast. mane labiausiai veza Zefyrinas, Pulcherija, Geidys, Relinda, Pastoras, Bušė.
kartais ziuriu as i ta kalendoriu ir galvoju, gal tie sudarinetojai retkarciais pajuokaudavo blink.gif
Atsakyti