Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(agneklimjan @ 2005 10 17, 17:42)
Vai, o kaip?  blink.gif Niekada negirdėjau versijos su Birute

As Tau galiu ir ne prancuziskai : Irute=Irka, Birute= blush2.gif

QUOTE(Adrianna @ 2005 11 08, 20:23)
[vardai... g.gif
O Vokietijoj daznas vardas SVENJA-pacios zinot,ka  tai reiskia rusu kalboje...

O ka rusiskai reiskia, paaiskink man tundrai - nezinau (as tai vokitka)
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2005 11 09, 13:20)
As Tau galiu ir ne prancuziskai : Irute=Irka, Birute= blush2.gif
O ka rusiskai reiskia, paaiskink man tundrai - nezinau (as tai vokitka)

Свинья - kiaulė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 08, 21:34)
KSAVERA,KORNELIJA,ANDZELMAS,ALOYZAS,KAZIMIERAS... SIAUBAS KAZKOKS!!! doh.gif


Mano sūnelio grupėj yra labai faina mergytė Kornelija biggrin.gif Ir tas vardas jai labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 24, 10:24)
To (arba kito) berniuko tėvas buvo vienas iš "Vaivos" "zavsegdataju", na ir šiaip trynėsi "Piliovkėj", tuo metu "Gorkinėj". Na toks "senas geras" pankas, hipis ir šiaip tūseklis plačiąja prasme. Žmona - iš tos pačios kompanijos. Jie susitarė, kad jeigu bus mergaitė, tai žmona išrinks vardą, o berniukui - tėtis. Va, ir išrinko, jeigu ką, tokį pankovą vardelį. Kokį mergaitei būtų rinkusi žmona, nepamenu, bet irgi kažkokį netikėtą. Tam vaikui turėtų būti kokie 14 (+ - 2) metai, nes istoriją girdėjau labai laaaabai seniai.
Įtariu, dabar to vaikelio tėvai jau seniai išaugę iš "pilies gatvės kompanijų" ir yra kuo normaliausi buržuazijos atstovai  smile.gif .
Man šitą istoriją pasakojo draugelė (reikėtų jos klausti pasitikslinimui) Kai pasakojo, tai jai net sna..liai tiško iš juoko.
Tarp kitko, mano berniuko vardas Rokas. Taip taip, žinau ir reikšmes ir kilmę ir visus kitus bla-bla-bla. Bet "raz pošla takaja pjanka" - kuo gi jis geresnis už Džiazą?

g.gif pazistu berniuka siuo vardu rolleyes.gif bet jam tikrai ne 14 schmoll.gif Jis turetu buti apie 8 metu, bet tikrai ne 14 blink.gif
O mama jo menininke ir tikrai normali... tevo nepazinojau
Vardo istorijos nezinau, bet kai vaikas fainas tai ir vardas is karto labai geras thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strika: 10 lapkričio 2005 - 21:30
šian parduoduvėj sutikau mergaitę vardu Rūkė...tokia draugiška-priėjo prie manes ir sako-būkit gera,teta, paduokit man skardine su šunų ėdalu smile.gif aš jai pavaviau smile.gif o ji man sako, ačiū teta- aš esu Rūkė, o šitą čiapi perku savo šuniui Maksui...nu ir vardas mergaitės doh.gif
Atsakyti
Tikrai nedociau vaikui vardo sudetingo, reto,arba sio metu madingo

(is serialu, dainu).gal man kaskoks ir patiktu,bet jam su juo visa gyvenima gyvent. Butu labai nesmagu suzinoti, kad vaikas nutare pakeisti savo varda ir sulaukti priekaistu del tevu fantazijos. cry.gif
Atsakyti
Dar pagalvojau,kad yra toks vardas FAUSTAS...
Isvertus is vokieciu kalbos (Faust) -KUMSTIS!!!
O dar Vokietijoje yra juokingas vardas SILKE(tariasi ZILKE),bet vistiek fool.gif
Atsakyti
Perskaičiau žurnale "Tavo vaikas ' kaip Lietuvos provincijoje tevai pavadino dukra Fekalija . Idomu , ar visus vardus registroja ? g.gif
Atsakyti
Apie Fekaliją ir aš girdėjau biggrin.gif Tik pasakojo vienas kunigas iš nedidelio miestelio, bet jis sąžiningas toks, sako, susinešiau visokius žodynus, žinynus, kad tik nepavadintų taip. Tą mergytę paskui Amelija pavadino smile.gif
Atsakyti
Niekada-URTES.
Atsakyti
buna kartais normalus vardai, bet ziauriai nepatinka, nes asocijuojasi su kokiais nors labai nesimpatiskais pazistamais. del to mano sunus niekad nebus Simas, o dukra -- Sigita. tiesiog prisimenu keleta zmoniu ir labai nemalonios asociacijos iskyla. nors vardai kaip vardai. kazkada taip pat nemegau vardo Robertas, bet kai atsirado simpatija tokiu vardu, tai nuomone pasikeite.
Atsakyti
Vakar laikraštyje buvo laimingos mamos nuotrauka su naujagimiu, kurį ji pavadino Otu. (''šiaulių krašte'' yra toks psl.,kur deda gimdyvių nutraukas)
Juk tokia žuvis yra-otas, ar ir vardas?
Gal tada sūnų greit pavadins kasnors Šamu arba dukrą Plekšne? smile.gif
Atsakyti