Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(Pomona33 @ 2010 11 22, 01:34)
Vėjas... Gyvenime neduociau savo vaikui tokio vardo  doh.gif  nesuprantu tevu kurie isrenka tokius gamtos reiskiniu vardus, nu tragedija kazkokia  doh.gif  vėjas, tai man atrodo visa gyvenima vaikas bus nelaimingas toks klaidzios be vietos kaip vėjas  doh.gif  siauba man kelia pagalvojus, kazkoks kaip prakeiksmas, reikia pamastyti vaikui varda duodant, juk ta "nasta" jis visa gyvenima nesios, kaip koks likimas  g.gif baisu !  fool.gif


Si tema yra pasisakyt kokio vardo neduotum savo vaikui, todel as nemanau, kad reikia sau pleksnot per kakta ir prie smilkinio pirsta sukiot ir durnint kitu. Jei zmogus duoda toki varda, tai tik jo reikalas, jam jis grazus. As pvz. nesuprantu, kaip vaika galima Nedu, Žakelina, Dzesika pavadint, arba Klaudijum (-a)(reiksme slubas), bet nei vienam pirsto prie smilkinio nesukioju, tiesiog parasau, kaip pati nevadinciau savo vaiku. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2010 11 23, 14:23)
Si tema yra pasisakyt kokio vardo neduotum savo vaikui, todel as nemanau, kad reikia sau pleksnot per kakta ir prie smilkinio pirsta sukiot ir durnint kitu. Jei zmogus duoda toki varda, tai tik jo reikalas, jam jis grazus. As pvz. nesuprantu, kaip vaika galima Nedu, Žakelina, Dzesika pavadint, arba Klaudijum (-a)(reiksme slubas), bet nei vienam  pirsto prie smilkinio nesukioju, tiesiog parasau, kaip pati nevadinciau savo vaiku.  mirksiukas.gif

O as pasukiot ir prie smilkinio noriu ir niekas man to neuzdraus, jei vardas man kvailas tai ir pasukiot pirsta norisi, jei Jus izeidzia tai, tai Jusu asmeninis reikalas, as ne Jums pirsta sukioju, esme buvo, kad nesuprantu kaip galima toki varda duoti, o ne kad kazkuriai mamai ta pirsta sukioju.
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 11 23, 21:49)
O as pasukiot ir prie smilkinio noriu ir niekas man to neuzdraus

Aišku,kad niekas neuždraus, bet yra paprasti žmogiški dalykai, tolerancija ir pan. Jei negražus vardas tiesiog tiek ir būtų galima parašyti,o nematau ko čia nesuprast kai galima tokį vardą duoti, tiesiog žmogui jis gražus, paprasta,ar ne? smile.gif
Atsakyti
Nevadinčiau savo vaiko Roku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 11 23, 22:54)
Aišku,kad niekas neuždraus, bet yra paprasti žmogiški dalykai, tolerancija ir pan. Jei negražus vardas tiesiog tiek ir būtų galima parašyti,o nematau ko čia nesuprast kai galima tokį vardą duoti, tiesiog žmogui jis gražus, paprasta,ar ne?  smile.gif


drinks_cheers.gif ta ir noriu pasakyt, kad kiek vienas zmogus gali issakyt savo nuomone, bet ne durnint kitus. Na, bet ne visi protingi, issiaukleje ir tolerantiski zmones, kiti tiesiog pikti ant viso pasaulio.
QUOTE
jei Jus izeidzia tai, tai Jusu asmeninis reikalas, as ne Jums pirsta sukioju, esme buvo, kad nesuprantu kaip galima toki varda duoti, o ne kad kazkuriai mamai ta pirsta sukioju

O isizeisti neturiu del ko, tik nesuprantu to, kad cia klausia kokio vardo neduotumet savo vaikui, o ne to, ar kvailas tas zmogus, kuris Veju ar pan. vardu savo vaika vadina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2010 11 23, 21:08)
drinks_cheers.gif  ta ir noriu pasakyt, kad kiek vienas zmogus gali issakyt savo nuomone,

as ir issakiau savo nuomone nieko nedurnindama, cia Jus mane uzsipuolete kaip didziausia priesa ir pikta isvadinote ant viso pasaulio,kai pati nepripazystate kitu nuomones lotuliukas.gif Jus geriau nejuokinkit cia visu, kam tos diskusijos cia?
Beto cia Jus esate netolerantiska, parasydama ,kad ne visi protingi.... taip kad Jus manes nedurninkit uztai,kad man vejas yra baisus vardas ir as jo neduociau! Ne visi zmones yra protingi priimti kitu zmoniu nuomone nepakomentave...
beto, nei vienam sakiny nepavadinau mamos ar tecio kvailu uz tai kad toki varda duoda, o Jus mane tuo kaltinat...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 23 lapkričio 2010 - 22:14
QUOTE(Pomona33 @ 2010 11 24, 00:11)
as ir issakiau savo nuomone nieko nedurnindama, cia Jus mane uzsipuolete kaip didziausia priesa ir pikta isvadinote ant viso pasaulio,kai pati nepripazystate kitu nuomones  lotuliukas.gif  Jus geriau nejuokinkit cia visu, kam tos diskusijos cia?
Beto cia Jus esate netolerantiska, parasydama ,kad ne visi protingi.... taip kad Jus manes nedurninkit uztai,kad man vejas yra baisus vardas ir as jo neduociau! Ne visi zmones yra protingi priimti kitu zmoniu nuomone nepakomentave...
beto, nei vienam sakiny nepavadinau mamos ar tecio kvailu uz tai kad toki varda duoda, o Jus mane tuo kaltinat...

Na nreikia visko pasakyti tiesiog,kad suprastum kas yra pasakyta. Tie veidukai kuriuos padėjote dar parodo ir tai ko nepasakėte žodžiais. O ir tie jūsų žodžiai- "reikia pamastyti vaikui varda duodant, juk ta "nasta" jis visa gyvenima nesios, kaip koks likimas" kodėl manot,kad vaikui toks vardas našta? Gal vaikas džiaugsis šiuo vardu labai,nes jis retas, neįprastas ir t.t.
Labai drąsiai teigiat viską mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(Pomona33 @ 2010 11 23, 22:11)
beto, nei vienam sakiny nepavadinau mamos ar tecio kvailu uz tai kad toki varda duoda, o Jus mane tuo kaltinat...

Sakinyje ne, bet šypsenelę pavadinimu "durnas" uždėjot...
Atsakyti
Senoviniai vardai man visai normalus ir nieko pries juos neturiu, bet siuolaikiniai naujadarai, tevu vardu "gaminiai" vaikui, tai absoliutus nesusipratimas blink.gif doh.gif
Atsakyti
Nepavadinčiau vaiko Vasara, Vilnius, Kaunas, Vėjas, Rojus ir pan rolleyes.gif
ir dar nevadinčiau tais, kurie tarp populiariausių
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2010 11 24, 14:30)
Vilnius, Kaunas,


lotuliukas.gif prajuokinot lotuliukas.gif

Vilnius - tai zinau vyra tokiu vardu. Tekdavo jam laiskus siust daznai, ir rasydavau ant voko - Vilius, kol viena diena apsiziurejau, kad jis Vilnius doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burleska @ 2010 11 23, 21:55)
Nevadinčiau savo vaiko Roku  rolleyes.gif


Aš irgi ne.
Ko tada ne Džiazas, Popsas.... blush2.gif
Atsakyti