Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Man jau geriau Onutė,nei Marijana smile.gif
Atsakyti
Visi vardai geri smile.gif tik vieni patinka, kiti ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arfa @ 2005 11 08, 22:51)
Radau kažkur- Bangpūtis doh.gif


Bangpūtis (Bangpūtys) yra vyriškos dievybės vardas lietuvių mitologijoje. Tai retai minimas lietuvių dievas, neryški figūra tautosakoje. Remiantis skurdžiais šaltiniais dalis mitologijos tyrinėtojų rekonstruoja Bangpūtį kaip jūros, audros ir vėjo jūroje dievą. Pagal rekonstrukcijas tai žiaurus ir nenumaldomas dievas. Jis turėjęs barzdą, sparnus ir du veidus.
taigi tokio geriau nedeti
Atsakyti
kaip tik geriau dėti, o ne vadinti, bent jau greit nukris rolleyes.gif
Atsakyti
Niekada nepavadinciau savo vaiku tokiais vardais, kurie yra tokie, atseit "blatni" - Kevinas, Dzesika, Vanesa, Dzeinaras, Airidas ir panasus. Ir neduociau vardo, kuris tuo metu labai madingas. Mano pacios klasej buvom 3 mergaites tuo paciu vardu, todel vadindavo pavarde visi. Nesamone schmoll.gif Yra labai daug graziu ir ne tokiu daznu vardu. Nors kai dukrai isrinkom varda, jis buvo retas pakankamai, darzelyje direktore sake, kad yra tik dar viena mergaite tokiu pat vardu, o pries keleta metu tas vardas staiga pateko i populiariausiu dvidesimtuka...
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 07 21, 11:55)
Aš nevadinčiau šiais laikais vaiko visokiom Jadvygom, Kazėm, Staselėm, Broniais, Kaziais, Juzefom iš caro ruriko laiku, nors labai daug žmonių jaunų pažįstu su tokiais vardais, ir dauguma jų kompleksuoja net dėl vardu  doh.gif  doh.gif

Žinau jauną merginą  - Staselė. Iskart asocijuojas su sena bobute Stase, kaip ir mergina - Juzefa  doh.gif iskart atsimenu savo močiutę Juzę  biggrin.gif O dar turiu pažįstamą - Jadvygą. Tai net pati nervinas, sako pradeda vadint kai kurie Jadzka, kaip kokią seną bobelką - Jadzė... Tokius vardus paprastai tėvai duoda kažkieno garbei, nes jie senoviniai. Bet vaikas tai ne gyvūnas, kuriam tas vardas nelabai ką reiškia. Užauga ir juokias paskui bendraamžiai iš tokių. Apie tai tėvai turėtų visų pirma galvoti, o ne apie bobučių garbes. Bobutės sau gyvena, vaikas sau.


Problema yra ne tose mamose, kurios vaikams duoda klasikinius, prasmingus, laiko patikrintus vardus, bet tose, kurios savo mandriai pavadintus vaikelius įtikina, jog klasikiniai vardai negražūs, o jų (Kevinai, Pedrai, etc.) - superiniai, ir kad apskritai leistina šaipytis iš kitų vaikų vardų, išvaizdos ir pan. Auklėkit savo atžalas taip, kad jos/jie nesišaipytų iš to, apie ką neturi supratimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 05 rugsėjo 2010 - 20:56
QUOTE(EXTRAA @ 2010 04 05, 01:25)
Tikrai nepavadinciau dukros Zibute. Kaime mociutes visos karvutes buvo arba Zibutes, arba Zvaigzdutes, bet gretimam kaime gyveno grazi mergina, irgi vardu Zibute blink.gif  Dar baisau, kai mama ja saukdavo Ziba, ateik cia doh.gif


Nu bet jei toks vardas yra, mano katinas Aurelijus ir ka, o kaimynu Julius, negi nevadinsi zmoniu tokiais vardais.
Nors is esmes man Zibute negrazus, bet kuo jis skiriasi nuo Egles tarkim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 09 23, 12:27)
Nu bet jei toks vardas yra, mano katinas Aurelijus ir ka, o kaimynu Julius, negi nevadinsi zmoniu tokiais vardais.


As jusu katino bendravarde pasirodo biggrin.gif O mano tevu katinas vardu Kostas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 23, 11:39)
As jusu katino bendravarde pasirodo biggrin.gif O mano tevu katinas vardu Kostas tongue.gif


Aš pasirodo irgi lotuliukas.gif , mano katinas Kazimieras .

O kad būtų į temą - tai man nepatinka kai Lietuvoje gyvenantys - vadina super truper užsienietiškais vardais , ar serialiniais .
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 23, 11:39)
As jusu katino bendravarde pasirodo biggrin.gif O mano tevu katinas vardu Kostas tongue.gif

O musu katinas Leonardas, o papuga - Lionginas biggrin.gif
Atsakyti
Vėjas... Gyvenime neduociau savo vaikui tokio vardo doh.gif nesuprantu tevu kurie isrenka tokius gamtos reiskiniu vardus, nu tragedija kazkokia doh.gif vėjas, tai man atrodo visa gyvenima vaikas bus nelaimingas toks klaidzios be vietos kaip vėjas doh.gif siauba man kelia pagalvojus, kazkoks kaip prakeiksmas, reikia pamastyti vaikui varda duodant, juk ta "nasta" jis visa gyvenima nesios, kaip koks likimas g.gif baisu ! fool.gif
Atsakyti
Neduočiau tų gamtinių vardų, dar Svajonė, Meilė ir pan. O tokie likę kuriu neduočiau tai tiesiog vienetiniai kurių neprivardinsiu. g.gif
Atsakyti