Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(vaidule66 @ 2010 02 11, 11:18)
Avietė, Ašaryte, Antė, Alytis, Antara, Adakris, Aujotas, Dausa, Dyguolis, Deziderijus, Davetas, Bradona, Epitamija, Fidelis, Jūreivis, Juragis, Gigaja, Gardievutis, Gonraga, Grubė, Geluonė, Gilanda, Grynotas, Igauja, Karijote, Kalnius, Klimako, Kubilė, Kupolis, Kindis, Kimtyla, Kadinė, Lazdonė, Lengvenis, Letutė, Linksmuolė, Miglovaras, Margis, Matijošius, Priska, Pilėnas, Praseda, Protas, Rainis,Rustulis, Ragelis, Raude, Ringelė, Šarke, Sargė, Saugė, Servacijus, Silka, Ruklis, Permė, Protenis, Protazas, Putėjus, Trabus, Trainaitis, Vorė, Voverė, Varguna, Viesula, Uolkertis, Upinė, Žynė, Žeminėlė...
doh.gif  doh.gif  doh.gif



iki asaru prisilydziau smile.gif)) kaip tik ziuriu varda savo leliui, tai varijantas: "tevai, eik pasildyk GARDIEVUCIUI pienuko" lotuliukas.gif hah.gif
Atsakyti
Alytis -labai gražus vardas g.gif kuo neįtiko įdomu g.gif Šiaip tai tai tikras vardas tik senoviškas g.gif kunigaikštis Alytis ,kuris įkūrė Alytaus miestą ir tai pat per Alytų teka upelis pavadintas šiuo vardu doh.gif tai kas čia baisaus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(due drops @ 2009 08 13, 22:19)
pirma 12 metu praleist mokykloj reikia,isivaizduojate tiek metu patyciu schmoll.gif .vaikai ziaurus verysad.gif
Papildyta:

pasiulysiu savo pazystamiems Izidoriams taip ir padaryt lotuliukas.gif ir kaip jie iki siol su tokiu gedingu vardu galejo gyvent lotuliukas.gif  doh.gif

matyt savo mylimam seneliui reikėjo taip pasakyt-jo Izidorius ...vardas.. keistas bet man jis visiškai neužkliuvo...keičiasi laikai keičiasi vardai..man tai normalus vardas .......
Papildyta:
mane dažniausiai nervina ne vardas keistas o to vardo nesuderinamumas su pavarde doh.gif žiūrėk pavardė gryna lietuviška o vardas koks nors skambus užsienietiškas-nu kartais gaunasi ...........mmmmm patylėsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 08 gegužės 2010 - 00:34
Kai laukiausi antrojo vaikelio dairiausi i vardus kalendoriuje ir viena toky uzmaciau PULCHERIJA, pagalvojau neduok D toky varda ideti savo vaikui doh.gif ....
Atsakyti
seip sioj temoj perkaiciua daug vardu kuriu neduociau savo vaikui-bet va kury as norejau parasyti,tai buvo KUNIGUNDA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiniuke @ 2010 05 09, 18:39)
Kai laukiausi antrojo vaikelio dairiausi i vardus kalendoriuje ir viena toky uzmaciau PULCHERIJA, pagalvojau neduok D toky varda ideti savo vaikui doh.gif ....

įdėjus tai dar nieko - iškristų greit, o va pavadinus tai tikrai wacko.gif
Atsakyti
savo vaikui neduociau nelietuvisko vardo ax.gif nes lietuviu ant pasaulio tik 3 milijonai ir manau reikia jais islikt 4u.gif
Atsakyti
Tik pagimdžiusi kolege berniuką pavadino Elmondu.
Nu man labai negražus vardas.
Atsakyti
Man tai Klaidas negražus.
Atsakyti
Zydrunas doh.gif Antanas, Vaclas, nu man mazai kas patinka blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes! Man tai pats baisiausias vardas ZVAIGZDUNE!!!!!!!!!!!!!!! doh.gif doh.gif Man mama norejo toki varda duoti. Aciu dievuj atejo i prota. lotuliukas.gif
Atsakyti
sienini kalendoriu bevartydama radau kad liepos pradzioje vardadieni svencia Pulgis. tikiuosi teveliai nepasinaudoja tuo vardu biggrin.gif
Atsakyti
Levute schmoll.gif gal butu ir nieko jei i galva neateitu zodis lievas doh.gif
Atsakyti