Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Niekada neduociau Anastazija arba Stase rolleyes.gif
Taip pat mirusiojo artimojo vardo neduociau savo vaikui schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija: 01 kovo 2010 - 15:10
QUOTE(Ledum @ 2009 09 17, 19:33)
O aš Vokietijoj sutikau žmones kurių anūkas JĖZUS  doh.gif . Kelis kart klausiau koks jo vardas. Maniau tokio vardo niekas neduoda.


ispaniškai kalbančiose šalyse gana dažnas vardas Jesus smile.gif
Atsakyti
Rugilė, nes jis man asocijuojasi su žodžiu rūgti
Atsakyti
QUOTE(fellapart @ 2010 03 05, 17:59)
Rugilė, nes jis man asocijuojasi su žodžiu rūgti

o man grazus rugile, tuo labiau kai pazystu grazia mergaite siuo vardu.
siaip kai rinkau savo merginoms vardus man labai imponavo tu vardu savininkai, pvz mazajai kuri laika bandziau prilipdyti akviles varda, ale kai tik pagalvoju akvile tai is kart lipdosi draugu dukrytes pavarde 4u.gif . o jei vardas ir grazus o pazinojau kada nemiela zmogu tuo vardu tai irgi negaleciau tokio vardo duoti savo vaikui.
ko tai padrikai isejo parasyti bet tikiuosi kad suprasit 4u.gif
Atsakyti
mevadinciau jurga arba inga...labai grubus vardai..tai pat kunigunda bei fekalija biggrin.gif blink.gif
Atsakyti
Neduociau senovisku vardu ir uzsenietisku, jeigu Lietuvis esi tai ir lietuviskas vardas turi buti smile.gif
Atsakyti
Tikrai nepavadinciau dukros Zibute. Kaime mociutes visos karvutes buvo arba Zibutes, arba Zvaigzdutes, bet gretimam kaime gyveno grazi mergina, irgi vardu Zibute blink.gif Dar baisau, kai mama ja saukdavo Ziba, ateik cia doh.gif
Atsakyti
Neduociau vardo, turincio emocine reiksme, pvz. Meile, Linksmutis, Liudnutis.
Atsakyti
QUOTE(fellapart @ 2010 03 05, 17:59)
Rugilė, nes jis man asocijuojasi su žodžiu rūgti


Man tai yra antras pagal gražumą vardas (po Guodos).
Niekada nevadinčiau serialų arba dirbtiniais, "nukaltais" vardais, kurių dabar begalė: by tik kitoniškas, kad ir ne žmoniškas lotuliukas.gif .
Atsakyti
Vejas,Lija,Vetra (toliau tesiant galima ir Krusa pavadint ) man tie vardai is gamtos tai negrazus biggrin.gif Tikrai neduociau savo vaikui
Atsakyti
neperseniausiai pazistamas rado kalendoriuje tokius vardus kaip losdimantas,arkliomantas blink.gif nu tikrai negaleciau sitaip savo vaiko pavadinti.cia kaip mergaitei kokia kiaulimante lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirameki @ 2006 02 28, 14:22)
Tai štai... Vieną dieną labai liūdna buvo ir prisiminiau, kad yra toks labai geras nuotaikos pakėlimo būdas - pavartyt kalendorių - iš įvairiausių vardų galima iki ašarų prisijuokti. Štai, ką atradau:
Ildefonsas, Alkis essen.gif , Dromantas, Skolastikas, Demetrija, Simplicijus, Kernius, Dangirutis, Paladijus, Liūtas, Aldevinas, Arvystas, Evodijus, Viktorina, Gordijonas, Servacijus, Deziderijus, Teodozija, Juvencijus, Labvardas, Nautas, Silverijus, Geistautas, Prosperas, Pulgis, Prakseda, Oktavijonas, Guostė, Pajauta, Agapitas, Zefirinas, Adauktas, Gaudencija, Protenis, Mirga, Eulogijus, Rūstis, Vandelinas, Didakas, Menas, Saturninas, Delfina, Girenė, Ilzbė, Tušė, Labys, Namvaldas, Abrys....  lotuliukas.gif  assa.gif Kaip jums? lotuliukas.gif

Mano tėtis Adauktas. Na dokumentuose, per eile metų pasidarė Adautas, kažkas pamiršo vieną raidę. Man tai gražus šitas vardas, gražesnis nei dabar populiarėjantis Adas (taip tėtį sutrumpinta vadina).
Atsakyti