Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Kiekvienas vardas yra savitas, bet as niekada neduociau vaikui senovisku ir meksikietisku vardu. schmoll.gif
Atsakyti
Daug tokių, kokių neduočiau g.gif .
Nepatinka labai populiarūs, bet populiarumas kartais paveja jau duotą vardą. Ir man su sūnaus vardu taip nutiko. Bet kažkaip neskauda, kad dabar pilna darželinukų tokiu pat, kaip sūnus vardu, nes tarp jo bendraamžių paauglių tokių vardų nėra.

Dar nepatinka ne vardai, o kažkokia velniava, šovusi tėvams į galvą, kaip ir kažkieno kažkur perskaityti, susapnuoti, skolinti iš filmo...

Iš tokių, tiesiog Lietuvoje priimtų, vaiko nevadinčiau Genovaite, Aldona, Ilona, Petronėle, Inesa, Inga, Daiva, Vaida, Silva, Orinta, Odeta, Lolita...
Jurgiu, Pranu, Kajum, Majum, Elvinu, Kevinu, Virgilijum, Virginijum, Ovidijum, Osvaldu, Feliksu...
Atsakyti
Niekada neduočiau :

1. nelietuviško
2. sunkiai tariamo
3. blogą reikšmę turinčio
4. artimoje giminėje esančio vardo
5. vardo kurį turi man nepatinkantis žmogus
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 10 13, 01:49)

Iš tokių, tiesiog Lietuvoje priimtų, vaiko nevadinčiau Genovaite,  Aldona, Ilona, Petronėle, Inesa, Inga, Daiva, Vaida, Silva, Orinta, Odeta, Lolita...
Jurgiu, Pranu, Kajum, Majum,  Elvinu, Kevinu, Virgilijum, Virginijum, Ovidijum, Osvaldu, Feliksu...

Nu nu,ir musu vardukas jusu sarase,kuo jau jis toks negeras???
Niekada nevadinsiu,kuris ''ant bangos'' schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 10 23, 00:13)
Nu nu,ir musu vardukas jusu sarase,kuo jau jis toks negeras???
Niekada nevadinsiu,kuris ''ant bangos''  schmoll.gif

Dėl to, kad aš asmeniškai juo nevadinčiau, jis tikrai netampa kažkuo negeras tiems, kam jis gražus smile.gif Na, tiesiog man negražus. Tik tiek 4u.gif
Atsakyti
Populiaraus tuo metu
Atsakyti
Del kurio visi pamise (dabar ant bangos tie keisti ale issiskiriantys vardai)
Atsakyti
kai jaukiaus prisirasius buvau visokiu vardu.dabartinio dukros vardo tame sarase nebuvo.tada man labai patiko Agnieska.gal todel,kad vyras lenkas g.gif seip dukros vardo reiksme yra visiska priesingybe jos charakteriui.
Atsakyti
Neduočiau tokio, kuris primintų kokią nors muilo operą schmoll.gif ir tokio vardo, kurį bendraamžiai paauglystėj galėtų iškraipyt ir tyčiotis schmoll.gif Aišku, sunku nuo to apsidraust, bet apgalvot galima.
Atsakyti
Avietė, Ašaryte, Antė, Alytis, Antara, Adakris, Aujotas, Dausa, Dyguolis, Deziderijus, Davetas, Bradona, Epitamija, Fidelis, Jūreivis, Juragis, Gigaja, Gardievutis, Gonraga, Grubė, Geluonė, Gilanda, Grynotas, Igauja, Karijote, Kalnius, Klimako, Kubilė, Kupolis, Kindis, Kimtyla, Kadinė, Lazdonė, Lengvenis, Letutė, Linksmuolė, Miglovaras, Margis, Matijošius, Priska, Pilėnas, Praseda, Protas, Rainis,Rustulis, Ragelis, Raude, Ringelė, Šarke, Sargė, Saugė, Servacijus, Silka, Ruklis, Permė, Protenis, Protazas, Putėjus, Trabus, Trainaitis, Vorė, Voverė, Varguna, Viesula, Uolkertis, Upinė, Žynė, Žeminėlė...
doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Dabar ypač madingi gamtos reiškiniai, vietovardžiai: vėjai, saulės, bangos, nidos, vakariai, rusnės, ūlos... taip pat netinka... brrr..
dėl blogų asociacijų su žmogum, neduočiau jo vardo (tikiuosi aiškiai parašiau ax.gif )
ir šiaip, visokie vertiniai, sulietuvinti vardai...
nezinau kilmes vardo Elzbieta, bet kaip pavyzdys, jis man baisus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vox @ 2005 08 24, 14:03)
Džiazas Paskalis man visai gražu. O ką galvojat apie mergaitę vardu Spynutė (tiksliau, apie jos mamą)? doh.gif

Nu ir žiauru biggrin.gif Spynutė biggrin.gif
Atsakyti