Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Izda? blink.gif blink.gif

Niekada nevadinciau savo vaiko Zydriumi, Gajumi, Klėjumi, Džekobu, Aironu,Ašmantu,Deilu ir panašiu briedu.

Dėl vardo Dievas, tai cia jau absurdas didziausias, koki teko girdeti...
Isivaizduojate, ateina zmogus i koki susitikima (jau suauges, su kostiumu) ir prisistato :
- As - Dievas Sasauskas lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Mano drauge savo vaika pavadino Kovu doh.gif





Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elfuze: 29 rugpjūčio 2009 - 23:53
QUOTE(Elfuze @ 2009 08 30, 01:52)
Mano drauge savo vaika pavadino Kovu  doh.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Elfuze @ 2009 08 30, 00:52)
Mano drauge savo vaika pavadino Kovu  doh.gif


Labai, labai gražu. Mes svarstėm tarp Vėjo ir Kovo. Sūnelis ne Kovas, tik dėl to, kad pabijojau karo šeimoje (dėl abiejų vaikų vardų reikšmės biggrin.gif ).
Kovukas thumbup.gif , 4u.gif tavo draugei.

O vaikui vardo neduočiau sunkiai tariamo. Pvz., man labai gražus vardas Herkus, bet sprendžiant pagal dukrą, iki 5 m. ji to vardo neištarė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagel: 30 rugpjūčio 2009 - 20:38
Mano pažįstamas turi sūnų Kovą. Man visai gražus vardas. Neįprasta, ale gražu smile.gif
Ir šiaip vardas - kaip ir skonis, gali ginčytis tik dėl labai traumuojančio vardo, keliančio neigiamas asociacijas, nes dauguma išvardintų vardų kaip labai negražūs man yra visai nieko smile.gif Ir su vyru visai diskutavom dėl Antanuko. Nu man labai gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2009 08 08, 17:38)
Kokių tik nėra vardų.Vakar išgirdau - Kaspisija.  Na čia tai virš visko  blink.gif


Na čia iš Fekalijų kategorijos doh.gif - oficialiuose šaltiniuose nei vieno dar neaptikau- vien tik VBS informacija
Atsakyti
Ir aš manau,kad realiai Felijos nėra.
Atsakyti
nusipirkau vardu žodyna prieš metus...apstulbau nuo vardų "urdubikišta",socikecalė.....kam juos dėti į knygas? ar yra nors viena teorinė galimybe kad kas nors taippavadintų savo dukrą??? visokie filipinietiški,musulmonu kraštų...manipašpukas....normaliai nia?
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 19, 22:17)

Dar nevadinčiau: Rojus , Deivė ,Fėja, Dievas, Rėja, Baladona,



O aš Vokietijoj sutikau žmones kurių anūkas JĖZUS doh.gif . Kelis kart klausiau koks jo vardas. Maniau tokio vardo niekas neduoda.

Man labai nepatinka VIRGIS ir LORETA. Šiaip normalūs vardai.
Dar nepatinka visi tie Kevinai ir mergaitėms sudurtiniai su Marija ar Lukrecija ( pvz. Ūla- Marija ar Rūta-Lukrecija )

Atsakyti
QUOTE(Elfuze @ 2009 08 30, 00:52)
Mano drauge savo vaika pavadino Kovu  doh.gif

a ko? man visai gražu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 08 29, 10:56)
Isivaizduojate, ateina zmogus i koki susitikima (jau suauges, su kostiumu) ir prisistato :
- As - Dievas Sasauskas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif siaubas
Atsakyti
MAn uz Kova graziau Dovas bigsmile.gif
Atsakyti