Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(*Drugelis @ 2009 08 21, 15:56)

Dievas? Čia tikras vardas?  blink.gif  biggrin.gif




o Fėja tikras vardas tongue.gif ? ne....... bet vadina vargšus vaikus tokiais žodžiais..... doh.gif
nu šiaip nežinau, nei vieno žmogaus Dievo, bet negali žinot....Gal ryt poryt užregistruos doh.gif
Atsakyti
Man baisiausia kai duoda vaikams vardus kaip is muilo operu arba sulietuvina angliskus vardus schmoll.gif nors kartais ir graziu isimciu pasitaiko g.gif

Atsakyti
QUOTE(*Drugelis @ 2009 08 21, 22:56)
Dievas? Čia tikras vardas?  blink.gif  biggrin.gif

Dievas tikrai ne žmogaus vardas. Dievas yra Dievas. Senovėje mirtingasis nei už ką seniau tokio vardo nebūtų drįsęs duoti.
Atsakyti
jolanta pvz man negražus, dar visi sudurtiniai Narimantas, Algimantas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(gera_lengva @ 2009 08 25, 16:06)
jolanta pvz man negražus, dar visi sudurtiniai Narimantas, Algimantas ir pan.


Narimantas man be galo gražus vardas wub.gif .
Atsakyti
Bronius man labai negražus vardas blush2.gif Nors pažįstu vieną Bronių biggrin.gif Taip pat nevadinčiau sūnaus Gajum, bet ne dėl to, kad negražus, o dėl akivaizdžių asocijacijų, dėl kurių jis patirtų begalę patyčių mokykloje doh.gif Dėl tos pačios priežasties nevadinčiau ir Žydrium, Žydrūnu. Deimantu jokiu būdų nevadinčiau. Labai jau nevyriška IMHO rolleyes.gif

Na ir ten visokiais absurdiškais/kilometriniais/užsienietiškais vardais, kurių čia nevardinsiu.

Mergaitės nevadinčiau Perlom, Beatričėm, Patricijom, Kornelijom ir panašiais mandrais vardais, kurie dabar kaip tyčia neateina į galvą doh.gif

Tarp kitko Marija irgi nevadinčiau g.gif Nelabai aš žaviuosi tais krikščioniškais vardais. Daug labiau prie širdies pagoniški wub.gif Bet ši tema ne apie tai.

P.S. tikiuosi nieko neįžeidžiau. Tiesiog pasakiau savo nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2009 08 17, 19:42)
Nevadinciau vaiko Saulem,Vejais,Vetrom, Vakariais.... schmoll.gif  rolleyes.gif


Aš kaip tik tokiais vadinčiau biggrin.gif Labai gražūs vardukai thumbup.gif

Dar Aušrinėm, Rasom, Eglėm, Linom, Liepom (...) vadinčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa88: 26 rugpjūčio 2009 - 17:33
Mano grupioke sunu pavadino Milanas, tokio vardo vaikuj neduociau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2009 08 27, 13:05)
Mano grupioke sunu pavadino Milanas, tokio vardo vaikuj neduociau ax.gif


Aš irgi ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2009 08 08, 19:38)
Kokių tik nėra vardų.Vakar išgirdau - Kaspisija.  Na čia tai virš visko  blink.gif

O siaube doh.gif Vos galiu nustot kvatotis lotuliukas.gif Galvojau jau po tokio vardo kaip Afstrutis manęs jau nieks nenustebins, bet va čia tai pribloškė - Kaspisija doh.gif Gal ten buvo kokia Patricija, gal ne taip nugirdot? mirksiukas.gif Nes negaliu patikėt kad toks vardas yra doh.gif
Atsakyti
Neduočiau tokių: Kunigunda,Izidorius, Bronius, Alfonsas, Jurgis, Albinas, Afstrutis, Telesforas, Teklė, Ąžuolas, Armina, Fėja, Deilas, Džiulijus, Aira, Zosė, Ego, Izda, Milanas, Apolitas, Zigmas, Bronė, Kaspisija ir daug daug va tokių panašių ir t.t. doh.gif
Ir žinoma nekalbu jau ten apie kokias Izauras, Perlas, Neles ir t.t. doh.gif
Papildyta:
Žinot kokia man dabar mintis dingtelėjo g.gif Kaži ar daug, va su tokiais visokiais keistais vardais, kreipiasi į atitinkamą instanciją dėl vardo pakeitimo arba dėl +antro vardo..Turbūt turėtų būti tokių atvejų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedute @ 2009 08 27, 13:16)
O siaube doh.gif Vos galiu nustot kvatotis lotuliukas.gif Galvojau jau po tokio vardo kaip Afstrutis manęs jau nieks nenustebins, bet va čia tai pribloškė - Kaspisija doh.gif Gal ten buvo kokia Patricija, gal ne taip nugirdot? mirksiukas.gif Nes negaliu patikėt kad toks vardas yra doh.gif

as irgi lotuliukas.gif vargse mergaite su tokiu vardu doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti