Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(gutte86 @ 2009 08 11, 07:21)
amziams?  blink.gif  vaikai uzauga, o merginai ar moteriai sis vardas labai grazus ,

pirma 12 metu praleist mokykloj reikia,isivaizduojate tiek metu patyciu schmoll.gif .vaikai ziaurus verysad.gif
Papildyta:
[quote=kristinele86,2009 08 13, 17:27]
[quote=due drops,2009 08 08, 19:11]
o man patinka Izidorius.pati pazistu pora Dzidu (taip trumpinamas)

IZIDORIUS gun_rifle.gif imk ir nusisauk zmogau su tokiu vardu, vajezau !!!!
As pati neduociau vaikui tokiu vardu: Kajus, Pijus, Nojus Dajus, Ajus, Majus, Jonas, Vincas, Antanas (pasitaiko ir tokiu siais laikais) - ypac PIJUS yra kazkas baisaus blush2.gif
o mergaitei neduociau tokiu kaip Patricija, Beatrice, Magdalena, Marija, Kunigunda, Aldona ir daugybe kitu... doh.gif
[/quote]
pasiulysiu savo pazystamiems Izidoriams taip ir padaryt lotuliukas.gif ir kaip jie iki siol su tokiu gedingu vardu galejo gyvent lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Nevadinciau vaiko biblijiniais vardais schmoll.gif ir Saulem,Vejais,Vetrom, Vakariais.... schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2009 08 17, 18:42)
Nevadinciau vaiko biblijiniais vardais schmoll.gif ir Saulem,Vejais,Vetrom, Vakariais.... schmoll.gif  rolleyes.gif


o kaip vadintumėt?

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 17, 19:07)
o kaip vadintumėt?

g.gif

Ateis laikas ir sugalvosiu, yra graziu vardu... mirksiukas.gif
Atsakyti
neduočiau vardo, kuris:
asocijuojasi su nemalonia "asaba" (pvz. Jūratė man gražus vardas, bet...)
reiškia ką negero (Klaudija)
ausį rėžia (BeaTRIČė)
Atsakyti
Man asmeniškai nepatinka ką nors akivaizdžiai reiškiantys vardai, kaip Saulė, Rūta, Ąžuolas ir pan [QUOTE]
O man patinka. Tik gal su Ąžuolu sunkiau, nes vaikas gali juk užaugęs ir į drebulę panašus būti. Vieną Ąžuolą pažįstu - tikras Ąžuolas (turbūt tėvams ne šiaip sau į galvą ateina tokie vardai). rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitei Kamile nes jau tokiu reciau girdziu nei austeja ir t.t.
o Berniukui Richardas toks idomus bet truputi sunkiai tariasi ax.gif
Nu nebent dar pasikeistu nuomone smile.gif
Atsakyti
Daug yra vardu, kuriais nevadinciau savo vaiko. Bet dabar istriges vienas toks labai jau negrazus vardas Bronius. Vardas jis kaip vardas. Bet tokia nepaaiskinama antipatija siam vardui jauciu, kad net paciai keista ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele86 @ 2009 08 13, 17:27)

ypac PIJUS yra kazkas baisaus blush2.gif




o kas čia jau tokio baisaus? g.gif
QUOTE(Rimulia @ 2009 08 19, 16:27)
Mergaitei Kamile nes jau tokiu reciau girdziu nei austeja ir t.t.


o tai kamilės neduotum vien dėl to, kad retas tampa? nu keista....

aš niekada nevadinčiau savo vaiko mažybiniais, padarytais vardais iš tėvu vardų skiemenų doh.gif naujadarų tie visi vadinami nu irgi ne man schmoll.gif kažkaip esu prie nuomonės, kad reikia iš savo tautos vardo (galima rast ir tikrai retų, pasidomėjus ir negirdėtų, retų), o vat kai vienas iš tėvų kitatautis, gi yra labai gražių tarptautinių vardų rolleyes.gif
na o jai konkrečiai tai nevadinčiau sūnaus: Broniu, Kevinu, kajum... galėčiau galvot ir galvot, bet nesiplėsiu blush2.gif , mergaitės: Gierdė blush2.gif uoj nebesugalvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele86 @ 2009 08 13, 16:27)
o mergaitei neduociau tokiu kaip Patricija, Beatrice, Magdalena, Marija, Kunigunda, Aldona ir daugybe kitu... doh.gif


Man Marija labai gražus vardukas.
Jūsų minėtas Pijus taip pat gražus.
Atsakyti
Niekada neduočiau tokių vardų: Kevina(s), Perla, Amanda, Džastina (ir panašios variacijos), Estela, Džordana ir visokie kiti iš DŽ, Ksimena doh.gif , Stela, VANESA - ypač baisiai man skamba lietuviukams Lietuvoje....... nu man šakės ir taškas ....
O dar visokių idiotiškų sudurtinių tėvų vardų darinių ir pan.... ..... doh.gif

Nevadinčiau dažnu vardu... verysad.gif

Dar nevadinčiau: Rojus , Deivė ,Fėja, Dievas, Rėja, Baladona,

Šiaip negražūs (ir dėl prasmės kai kurie): Barbora, Uršulė, Aniceta (s), Pranas, Bronius ax.gif

tai tiek šiai minutei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 19 rugpjūčio 2009 - 21:21
Prisijuokiau biggrin.gif

QUOTE(Owly @ 2006 09 16, 21:08)
.. nes vargsta zmones isvaziave i uzsieni su tais lietuviskais vardais, kaip Aiste, Asta..


Aš dažnai užsieny būnu, ir dar nei kartelio niekas neužstrigo dėl mano vardo Asta - visi taip meiliai sako "Esta". Ir dar priduria, kad negirdėtas ir gražus smile.gif Na, arba sako "Asta lavista, baby" biggrin.gif

QUOTE(idea fix @ 2008 02 08, 02:56)
Neduočiau Milda, Aldona - abu grubiai skamba man labai.


Na o man Milda - pats pačiausias, juk tai Meilės Deivė, labai švalnus vardas, man regis: Mildutė, Mildukas, Mildelė, Mildosiukas, Mildytė, kartais dar Mildžium pavadinu biggrin.gif

QUOTE(Arvena @ 2009 08 19, 21:17)
Dar nevadinčiau: Rojus , Deivė ,Fėja, Dievas, Rėja, Baladona..


Dievas? Čia tikras vardas? blink.gif biggrin.gif

Na o aš, kaip ir daugelis, pasikartosiu - jokių užsienietiškų, jokių serialinių, jokių bereikšmių. Na ir dar tų Lėjų Tėjų Mėjų Fėjų. Kažkaip neskamba man.

Na o gražūs man senoviniai vardai - dukrytei laikau "nuspaudus" Agotos arba Elenytės vardą. O sūnui vienintelis variantas - Ąžuolas biggrin.gif

Atsakyti