Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(melana @ 2006 12 19, 16:19)
Aš neduočiau daugumos vardų iš kalendoriaus. Kai pasiskaitinėji tai košmaras kažkoks o ne vardai  doh.gif
Negi tokiais kas nors vadina pvz.: Eudokija, Baniutė, Eitautas, Tulė, Jostautas, Izidorius, Kantautė, Paskalis, Eirimė, Marcelina, Roželė, Cecilija ir dar daug tokių  doh.gif  visų nenurašysiu  biggrin.gif

Nepatinka dar tokie per daug senoviniai kaip : Pranciškus, Venclovas, Genutė ir T.T.
Neduočiau anekdotinių Petriukas, Onutė

Ir taip pat jokių Vėjų, Grybų, Pijų  tongue.gif

o man patinka Izidorius.pati pazistu pora Dzidu (taip trumpinamas)
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2009 08 08, 18:36)
Kunigunda-vaikas amziams pasmerktas patycioms(kunigus gundai?),


amziams? blink.gif vaikai uzauga, o merginai ar moteriai sis vardas labai grazus ,
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 05 07, 04:33)
Man asmeniškai nepatinka ką nors akivaizdžiai reiškiantys vardai, kaip Saulė, Rūta, Ąžuolas ir pan.

as visiskai tokios pacios nuomones. drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=due drops,2009 08 08, 19:11]
o man patinka Izidorius.pati pazistu pora Dzidu (taip trumpinamas)

IZIDORIUS gun_rifle.gif imk ir nusisauk zmogau su tokiu vardu, vajezau !!!!
As pati neduociau vaikui tokiu vardu: Kajus, Pijus, Nojus Dajus, Ajus, Majus, Jonas, Vincas, Antanas (pasitaiko ir tokiu siais laikais) - ypac PIJUS yra kazkas baisaus blush2.gif
o mergaitei neduociau tokiu kaip Patricija, Beatrice, Magdalena, Marija, Kunigunda, Aldona ir daugybe kitu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinele86 @ 2009 08 13, 17:27)
IZIDORIUS gun_rifle.gif  imk ir nusisauk zmogau su tokiu vardu, vajezau !!!!
As pati neduociau vaikui tokiu vardu: Kajus, Pijus, Nojus Dajus, Ajus, Majus, Jonas, Vincas, Antanas (pasitaiko ir tokiu siais laikais) - ypac PIJUS yra kazkas baisaus blush2.gif
o mergaitei neduociau tokiu kaip Patricija, Beatrice, Magdalena, Marija, Kunigunda, Aldona ir daugybe kitu... doh.gif


ir net Jonas užkliuvo? O kokį berniukui duotumet? labai įdomu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 13 rugpjūčio 2009 - 16:55
[quote=kristinele86,2009 08 13, 16:27]
[quote=due drops,2009 08 08, 19:11]
Antanas (pasitaiko ir tokiu siais laikais) -
[/quote]

eik tu sau... nekada nepagalvočiau schmoll.gif ir kaip tėvai taip tyčiojasi iš vaiko...

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 08 13, 18:02)
eik tu sau... nekada nepagalvočiau  schmoll.gif ir kaip tėvai taip tyčiojasi iš vaiko...

doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o Marija? išvis be komentarų...kur būna tėvų protas?
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 13, 17:06)
o Marija? išvis be komentarų...kur būna tėvų protas?

bash.gif iš viso tyliu... lotuliukas.gif

1612 m. (čia 17 amžius) Vilniaus mieste vienas populiariausių gimusių mergaičių vardų buvo Kristina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 13, 17:55)
ir net Jonas užkliuvo?  O kokį berniukui duotumet? labai įdomu  ax.gif


Ka reiskia uzkliuvo/neuzkliuvo??? g.gif Si tema klausia: Kokio vardo neduotumėt savo vaikui? As ir parasiau, kokiu neduociau.
Berniukui duociau vardus Arnas arba Armandas. Kiti del manes tegul hah.gif Pijais ir Antanais vadina. Ir jie man tikrai nekliudo Kiekvienam savo. angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 13, 18:06)
o Marija? išvis be komentarų...kur būna tėvų protas?

o kas čia negero? Labai gražus vardas. Man tai pavyzdžiui neaiškiau kur protas tų, kurie kitų protą pagal savo "skonį" matuoja. Dauguma paskutiniame puslapyje išvardintų vardų gražūs ir prasmingi, o ne tušti mandri reti raidžių kratiniai. Taip kad savo protą demonstruojant vertėtų nepamiršti ir pagarbos kitam, nes tokius vardus rinkdamiesi žmonės paprastai kur kas giliau ir rimčiau mąsto nei "daug nedaug, kaip skambės". wink.gif

O kokio vardo neduočiau savo vaikui, tokio ir nedaviau. Nedaviau labai daug vardų, bet tai nereiškia, kad visi kiti absurdiški. Tiesiog vaikui paprastai tik vieno, na būna pas mus dar 2 vardų reik. Ir tiek. O jų yra daug.

QUOTE(kristinele86 @ 2009 08 13, 19:47)
Kiti del manes tegul hah.gif Pijais ir Antanais vadina.

Na ir kam čia kikenti, kitiems Armandas lygiai taip pat juokingai ar dar juokingiau gali atrodyt...kiekvienam savo wink.gif


QUOTE(viride @ 2009 08 01, 11:59)
Mergaitės: Sara (kaip šuo)  doh.gif


Sara reiškia "princesė" smile.gif Nors mūsų terpėje ir neįprasta, tai hebrajiškos kilmės vardas. Vienos iš biblinių asmenybių vardas. Kas kaltas, kad kažkas gyvūnus žmonių vardais vadina...Rebekas irgi ne serialai "sukūrė", tiesiog jie seną žinomą vardą išplatino.
Norės ir Armandu pavadins, ir Petru...ir Jokūbu... žmogaus vardas niekuo dėtas, kad kažkas jais savo augintinius sumąsto pavadint, nuo to jis žmogaus vardu nenustoja būt.

QUOTE(muminukas @ 2009 08 13, 18:02)
ir kaip tėvai taip tyčiojasi iš vaiko...
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Beje, vaikams su itin įmantriais kone "vienetiniais" vardais paaugus kartais gali atrodyti lygiai taip pat, kad visų vardai kaip vardai, o mano doh.gif ...teko susidurt. smile.gif

Tėvai rinkdami senuosius vardus iš savo vaikų nesityčioja, jie renka vardus pagal savo "skonį" ir turėdami savų argumentų wink.gif
Bjauru iš tikrųjų kai taip tyčiojamasi primetant "protingesnius" iš kitų pasirinkimo (nekalbu apie tuos atvejus kai paties vardo reikšmė tėvams nežinoma bet kvaila ar tai yra beprasmis raidžių kratinys).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 rugpjūčio 2009 - 19:18
QUOTE(kristinele86 @ 2009 08 13, 19:47)
Ka reiskia uzkliuvo/neuzkliuvo??? g.gif  Si tema klausia:  Kokio vardo neduotumėt savo vaikui? As ir parasiau, kokiu neduociau.
Berniukui duociau vardus Arnas arba Armandas. Kiti del manes tegul hah.gif Pijais ir Antanais vadina. Ir jie man tikrai nekliudo  Kiekvienam savo. angel_not.gif


užkliuvo tuo, kad nepasakei ko neduotum, o išvadinai BAISIAIS,,,, Pažiūrėk savo komentarą ax.gif

smile.gif+2009 08 13, 20:12-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 08 13, 20:12)
o kas čia negero? Labai gražus vardas.

čia buvo su ironija doh.gif .....į prieš tai pasisakusios postą..... aišku, kad gražus, normalus, šventas ir tikrai ne baisus 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 08 13, 19:12-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 08 13, 19:12)
Na ir kam čia kikenti, kitiems Armandas lygiai taip pat juokingai ar dar juokingiau gali atrodyt...kiekvienam savo wink.gif


Tikrai kad hihihi.gif Anglakalbiams ypač biggrin.gif
Atsakyti