Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Daug yra vardu ,kuriu neduociau savo vaikui smile.gif
Nevadinciau berniuko : Matas,Nojus,Nedas,Lukas,Titas,Kajus schmoll.gif .
Mergaites:Kamile,Gabriele,Gabija,Emilija schmoll.gif ,netodel,kad sitie vardai negrazus ar pan,o todel,kad ypatingai dazni doh.gif
Apie visokias Vanesas,Estelas,Dzestinas,Naomes ner net snekos cool.gif


Atsakyti
Man asmeniškai nepatinka ką nors akivaizdžiai reiškiantys vardai, kaip Saulė, Rūta, Ąžuolas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2009 05 07, 13:03)
Daug yra vardu ,kuriu neduociau savo vaikui smile.gif
Nevadinciau berniuko  : Matas,Nojus,Nedas,Lukas,Titas,Kajus  schmoll.gif .
Mergaites:Kamile,Gabriele,Gabija,Emilija  schmoll.gif ,netodel,kad sitie vardai negrazus ar pan,o todel,kad ypatingai dazni doh.gif
Apie visokias Vanesas,Estelas,Dzestinas,Naomes ner net snekos  cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kol kas turiu 2 sūnus, jie kiekvienas turi po vardą, tai keliais tūkstančiais vardų jų nepavadinau ir nebepavadinsiu. moteriškų vardų apskirtai nesvarsčiau nė vienam iš sūnų nail.gif
Atsakyti
Niekada nevadinciau bereiksmiu raidziu kratiniu
Atsakyti
Eutanazijus doh.gif Gracijonas (klasiokės tėtis turėjo tokį vardą, o pats buvo toks sukumpęs, paniūręs) doh.gif dar kažkur užkliuvo Genitalijus doh.gif
Mergaitės: Sara (kaip šuo) doh.gif , Rebeka, Izaura, Estela (serialai) doh.gif doh.gif doh.gif baisu kas darosi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Foxy_ @ 2009 05 07, 13:33)
Man asmeniškai nepatinka ką nors akivaizdžiai reiškiantys vardai, kaip Saulė, Rūta, Ąžuolas ir pan.

Na, Rūta man gražu, bet medžių, upių ir pan., pavadinimai tai jau žmogui nepritinka doh.gif Vargšas vaikelis bus mokykloj, šaipysis bendraamžiai doh.gif Ir ką galvoja mamos smile.gif
Kaip jums Merkys? ax.gif doh.gif
Atsakyti
Ąžuolas -- gražus vardas, bet labai jau reikalaujantis. jeigu bus koks kūdas distrofiškas bernelis -- tai kaip juodas jumoras bus jam prisistatinėt tuo vardu biggrin.gif
Atsakyti
Neduociau savo vaikui vardo, kuris tuo metu labai populiarus, nes ir kieme, ir mokykloje butu n vaiku su vienodais vardais doh.gif dar man nera grazu, kai vardas medziu pavadinimas, abstrakcijos ir tt. ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 03 18, 18:50)
Zosė- tarmiškas vardo trumpinys, tikras pilnas vardas- Sofija. Ir mano manymu jis labai moteriškas  wub.gif


Zosė yra vardo Zofija trumpinys. Mano močiutė buvo šiuo vardu, jis laaabai gražus.

Dar buvo minėtas kaip negražių asociacijų keliantis vardas Sabina. Pažįstu tik vieną Sabiną - Kauno muzikinio primadoną Sabiną Martinaitytę. Gražus vardas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nutė: 08 rugpjūčio 2009 - 16:45
Ligita-asocijuojasi su liga ax.gif ,Kunigunda-vaikas amziams pasmerktas patycioms(kunigus gundai?),Žibutė-nu man karves vardas.
Dirbant su klientais teko sutikt tokiu vardu,kaip Asterijus schmoll.gif
Atsakyti
Kokių tik nėra vardų.Vakar išgirdau - Kaspisija. Na čia tai virš visko blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 08 rugpjūčio 2009 - 18:07