Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

o ta fekalija neturėjo sesės kaspisijos ir brolio placento? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 19, 12:38)
o ta fekalija neturėjo sesės kaspisijos ir brolio placento? bigsmile.gif

jinai turėjo pusbrolį Gėjų biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2005 11 23, 22:26)
buna kartais normalus vardai, bet ziauriai nepatinka, nes asocijuojasi su kokiais nors labai nesimpatiskais pazistamais. del to mano sunus niekad nebus Simas, o dukra -- Sigita. tiesiog prisimenu keleta zmoniu ir labai nemalonios asociacijos iskyla.

Dios biggrin.gif Atkapsčiau tavo labai seną žinutę ax.gif bet tiesiog nesusilaikiau tongue.gif Ieškojau kai ko kito, bet pasidarė net įdomu, gal mes pažįstamos? biggrin.gif
Manęs ir mano brolio gal labai nemėgsti? lotuliukas.gif Aišku juokauju, bet toks įdomus sutapimas, kai vienoje žinutėje randu paminėta ir savo ir brolio vardą.

O į temą, tai konkrečiai nežinau vardo, kuris man ypatingai nepatiktų. Na, žinoma, niekada mano vaikai neturės vardų, "atėjusių" ir meksikiečių serialų.
Atsakyti
na, artėja vis ta diena, kai reikės duoti vardą savo vaikučiui, tai dabar su MB vis pamąstom apie vienokį ar kitokį vardą, bet žiauriausi man Prudencijus arba Žėrutis....nu keisti turėtų būt žmonės duodantys tokius vardus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 03 18, 08:39)
man tai absurdiškai skamba vardai berniukui TEISUTIS, DRĄSUTIS, SVAJŪNAS, JAUNIUS
mergaitei MEILUTĖ, SNIEGUOLĖ, SAULĖ, SKAISTĖ. atsiprašau jei ką įžeidžiau, bet kai pabandau įsivaizduot kokią vredną seną bobą tokiu vardu, tai žvengas paima  lotuliukas.gif


Saule ir Skaiste man visai nieko, netgi patinka. Na bent jau taip neuzkliuna.
Del kitu thumbup.gif I ta sarasa reiketu irasyti Laimuti ir Zibute. Tikrai nenoriu nieko izeisti, bet keistokai skamba pvz. 60 m. vyras Drasutis, Laimutis ir pan.
Parduotuveje neseniai teko matyti berniuka Azuola. Vos neapsiverkiau pamaciusi ta "azuola", liesas kaip pagalys, atrodo papusi ir nuskris doh.gif
Atsakyti
as manau,kad su amzium vis kiti vardai patinka,kai esi visai jauna,gal patinka vieni vardai ,kai vyresne,kiti,bent jau man taip buvo smile.gif
Atsakyti
Gera tema ir gerų vardų galima rasti biggrin.gif
Galvoju, kokio vardo aš neduočiau savo vaikui... kadangi niekada nesakyk niekada, tai nesinori vardinti konkrečių vardų, maža ką, gal po kiek metų persigalvosiu... bet... šiai dienai tai nenorėčiau kažkokių pretenzingų vardų, sugalvotų, pačių sudarytų.. taip pat skolintų iš kitų kalbų, LT skambančių neįprastai... Na kad ir Brenda, Brendonas... (vistiek vardinu doh.gif ) kitoj šaly gal tiktų, pas mus šiaip sau... Geriau tada paieškoti tarptautinių, kurie įprasti tiek LT, tiek užsienyje... Taip pat nesinorėtų vaikui duoti tokio vardo, kuris pas mus labai gražus, bet kitoj kalboj turėtų nekokią prasmę... Vat šitoj vietoj sunkiau, nes gi nežinosi visų pasaulio kalbų kas ką reiškia biggrin.gif
Taip pat pritariu tai nuomonei, kad neduočiau mažybinio: Drąsutis, Meilutis, Mažutis, Jaunutis... arba dar Gracijus....

Dar vienas kriterijus - kai pavadinami bendriniais daiktavardžiais vaikai... kai kurie vardai jau tapę įprasti.... Eglė, Linas, Rasa, Aušra... Jau ir Vėjas įprastas, bet man tokių nesinori... Banga, Jūra,Saulė, Meilė, Uosis... schmoll.gif tiesiog yra pakankamai didelis pasirinkimas tikrų vardų, kam dar naudoti bendrinius žodžius.. arba pvz Aras... g.gif Kai kurie vadina šunį, kai kurie sūnų... Jau nekalbu apie Žibutę, žinau, kad karves taip vadina doh.gif

O dėl asmeninių nuostatų kažkokių eilinių vardų atžvilgiu, tai manyčiau ir lieka asmeninės asociacijos... Ten Petriukas koks ar pan - tai atvejai, kai ne vardas žmogų, o žmogus vardą puošia... Gal vienu gyvenimo momentu pažįstu nelabai simpatišką Petriuką, dėl to jokiu būdu nevadinčiau vaiko, o po penkerių metų gal sutiksiu labai simpatišką Petrą, po to tik ir tesvajosiu tokiu vardu pavadinti savo vaiką biggrin.gif Čia jau gaunasi nuomonės, nuostatos, skonio apraiškos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lydute: 14 balandžio 2009 - 10:09
Tikrai nevadinčiau vardais iš serijos Lėja, Mėja, Tėja, Tajus, Majus doh.gif
Atsakyti
Kajus, Keistas, Kernius, Myja, Dzesika, Chose, Santa, ir tikrai neduociau tu visu meksikietisku, is serijalu vardu. Radzi dar neduociau nei uz ka.
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2007 09 04, 04:09)
Neduociau siu vardu:
1. Seneliu kartos - tokiu kaip Aldona, Antanas, Ona, Janina  doh.gif
2. Serialiniu - Visokiu ten Prancishku, Sebastjanu  doh.gif  doh.gif
3. Ispopuliarejusiu iki negalejimo ir nelietuvisku is serijos - Kornelija, Gabriele, Abigailis  doh.gif  doh.gif  doh.gif
4. Amerikonishku ir kitu sulietuvintu vardu - Patrijas, Sintija...  unsure.gif


drinks_cheers.gif
Na aš nieko prieš senelių vardus- va pažįstu mergaitę Reginą ( apie 10 m.)- labai graži ir jai visai tinka wub.gif , nors pačiai nutiko kaip priežodyje- niekada nesakyk niekada doh.gif - kai pirmajam vaikinui rinkom vardą iš anksto buvau išsirinkusi Kristijoną, bet jam kažkaip nepritiko, tai nusprendėm pažiūrėt koks būtų pagal gimimo dieną- buvo Tomas, nors vardas ir labai patiko, bet kad jau labai aplink mus daug ir Tomų ir Tomukų, tai pradėjom ieškoti tokio, kokio dažnai nebūtų. Nusprendėm, kad Martynas visai nepopuliarus, o ir mums labai patiko.
Taigi kas paaiškėjo- pasirodo tais metais Martynas buvo 6 vietoje pagal populiarumą doh.gif , bet dar geriau buvo kai vyras grįždamas iš CMB susitiko kaimyną bendrapavardį- tai pasirodo jų vaikas taip pat Martynas- jie net į tą pačią darželio grupę ėjo doh.gif doh.gif

Na dar neduočiau vardo, kurio reikšmė negera- kaip pvz. Klaudija- šluba, Monika- vieniša, Doloresa- sopulinga. O taip pat kurio skambesys labai asocijuojasi su kokiu "negražiu" žodžiu- Sabina, Kunigunda, Traidenis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 21 balandžio 2009 - 15:53
QUOTE(Rasicka* @ 2008 06 19, 14:34)
Nežinau ar kas prieš tai rašė, tai jei kartojuosi labai nesupykit...  blush2.gif

Neseniai teko girdėt, kad vieni tėvai savo dukrai norėjo duoti varda Fekalija beee.gif  , bet jiems tokio užregistruoti neleido, tai didelis skandalas buvo...  doh.gif
Nu atsiprašau, bet kaip į galvą toks vardas gali ateit?
Kažkaip nei šis nei tas...
Net nesugalvočiau!!! stupid.gif

biggrin.gif
Atsakyti