Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Man labai nepatinka kai tevai sukuria vaikui varda is savo vardu trumpiniu.Pvz,poliklinikoje maciau mergaite vardu Andžvida doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 04, 00:28)
ax.gif  kodėl? tiesiog negražiai skamba ar kas?

man tai tiesą pasakius tavo dukrytės vardas keistas  blush2.gif  su west cigaretėmis asociacija iš kart  blush2.gif  tai tokio tikrai neduočiau  schmoll.gif

Kodel keistas?Kad retas? g.gif As tuom tik dziaugiuosi,o zodis West jei nezinojote nereiskia tik cigareciu pavadinimo jis reiskia-vakarai mirksiukas.gif Ir mano dukrytei jis lb tinka,dziaugiuosi,kad cia jo nereikia lementi paraidziui kai praso vaiko vardo doh.gif
Papildyta:
smile.gifsmile.gif+2008 03 05, 21:06-->
QUOTE(juna:)smile.gifsmile.gif @ 2008 03 05, 21:06)
Man labai nepatinka kai tevai sukuria vaikui varda is savo vardu trumpiniu.Pvz,poliklinikoje maciau mergaite vardu Andžvida doh.gif

O varge doh.gif Cia dar nieko as girdejau Vandelinas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Daugelis iš mūsų išgirstą vardą tuojau susiejame su pažystamu žmogum. Todėl stengiamės kad tie vardai nesikartotų. Mes su vyru kai rinkom vardus irgi galvojom tokius, kurių atrodė labai mažai,bent jau neteko aplinkui girdėti. Bet pasirodo nenorom užšokom ant bangos doh.gif . Netgi gimus vaikui jau matosi ar tas vardas tiks ar ne.
Man asmeniškai kažkaip negražiai skamba kai vardas ir pavardė baigiasi ta pačia galūne.
Atsakyti
kai mano maziuke gime tai ir buvo sugalvoje varduka RIMASTA nu man asmeniskai kaip firmos pavadinimas!! doh.gif
Atsakyti
man tai absurdiškai skamba vardai berniukui TEISUTIS, DRĄSUTIS, SVAJŪNAS, JAUNIUS
mergaitei MEILUTĖ, SNIEGUOLĖ, SAULĖ, SKAISTĖ. atsiprašau jei ką įžeidžiau, bet kai pabandau įsivaizduot kokią vredną seną bobą tokiu vardu, tai žvengas paima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivutė @ 2007 01 14, 09:36)
lotuliukas.gif Lietuvisko  lotuliukas.gif
Tokie atgyvene 4u.gif
Nium... Ne visi, bet... Pasirinkimas mazas doh.gif
ne pasirinkimas mažas, o jūsų akiratis ir žinios per siauros tongue.gif
QUOTE(zuvedra21 @ 2007 08 26, 18:35)
man klaikus vardas EMILIJA nu jau toks nuvalkiotas, kas  antra mergytai pavadinta, net slykstu  schmoll.gif
geriau susilaikyk nuo šlykštėjimosi...tavo sūnaus vardas kažkam taip pat gali būti šlykštus cool.gif ar tau malonu būtų tai išgirsti? beje, vardelis man asmeniškai tikrai negražus, bet tu tikriausiai manai, kad jis geresnis už Emiliją lotuliukas.gif

QUOTE(emb @ 2007 09 05, 09:40)
1. Neduociau senovisku: Irena, Jadvyga, Zose, Barbora, Nijole, Maryte, Jurgis, Kazimieras, Rapolas, Juozas.
Zosė- tarmiškas vardo trumpinys, tikras pilnas vardas- Sofija. Ir mano manymu jis labai moteriškas wub.gif

beje, pastebėjau, kad paskutiniuose postuose dažnai minimas Jeronimo vardas, kad tokio neduotų...o anksčiau nė nebūdavo užsiminta apie tai...čia matyt Lietuviškos atrankos į Euroviziją atgarsiai (nugalėtojo vardas Jeronimas) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(daivoshius @ 2008 03 06, 20:32)
Daugelis iš mūsų išgirstą vardą tuojau susiejame su pažystamu žmogum. Todėl stengiamės kad tie vardai nesikartotų.

Man irgi norėjosi, kad mano vaikų vardai būtų išskirtiniai. Su vyru dar draugavom, kai vaikams vardus išrinkom. Mergaitei būtų atitekęs Lainedos vardasSutikit su manim, pirmas tikrai retas vardas, greičiau daugiau yra pavardžių tokių lotuliukas.gif Juokinga būdavo, kada kokia bobutė išsijuosusi mokindavo mano vaiką tarti "R" raidę, tipo vaikas švepluoja,ale neištaria "Rimantas"...
Atsakyti
Aš savo sūnui neduočiau vardo Klaidas (man tai tiesioginis sąskambis su „klaida“, o savo vaiką klaida vadinti mažų mažiausiai žiauru).
O dukrai neduočiau vardo Aira (nes viena tokia nukaršusi buldogė man pažįstama buūtent tuo vardu)
Atsakyti
aš tai iš tokių normalesnių vardų neduočiau Agnės ir Audriaus vardų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvedra21 @ 2007 08 26, 18:35)
man klaikus vardas EMILIJA nu jau toks nuvalkiotas, kas  antra mergytai pavadinta, net slykstu  schmoll.gif

Na pasiziurejus i tavo sunaus varda, tai ka as zinau....Man Emilija nepalyginamai graziau, kad ir daznas vardukas. Kamile labai labai daznas vardas, bet berniuka pavadinti Kamiliu sakyciau labai drasu rolleyes.gif

O atsakant i tema yra nemazai vardu kuriais ne uz ka nevadinciau savo vaikiuku, visi tie naujos mados klyksmai Mejos, Tejos, Fejos, Neilai, Nikai....bet is tokiu normalesniu, tai Jolita, Žydrius, Jaunutis, Drasutis, Meile, Snieguole. Nu baisus vardai man ax.gif
Atsakyti
Nežinau ar kas prieš tai rašė, tai jei kartojuosi labai nesupykit... blush2.gif

Neseniai teko girdėt, kad vieni tėvai savo dukrai norėjo duoti varda Fekalija beee.gif , bet jiems tokio užregistruoti neleido, tai didelis skandalas buvo... doh.gif
Nu atsiprašau, bet kaip į galvą toks vardas gali ateit?
Kažkaip nei šis nei tas...
Net nesugalvočiau!!! stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(RASICKA79 @ 2008 06 19, 12:34)
Nežinau ar kas prieš tai rašė, tai jei kartojuosi labai nesupykit...  blush2.gif

Neseniai teko girdėt, kad vieni tėvai savo dukrai norėjo duoti varda Fekalija beee.gif  , bet jiems tokio užregistruoti neleido, tai didelis skandalas buvo...  doh.gif
Nu atsiprašau, bet kaip į galvą toks vardas gali ateit?
Kažkaip nei šis nei tas...
Net nesugalvočiau!!! stupid.gif

labai nepykstam, bet gal užeikite čia mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=301177
Atsakyti