Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Neduočiau Milda, Aldona - abu grubiai skamba man labai.
Iš vyriškų vardelių neduočiau Karolio ir Mato. Nes jau atsibodę.
Aisku, neduočiau serialinio vardo. Ir siaip, plačiai paplitusių nemėgstu.

Duočiau dukrelei Ievos varda, o berniukui Lino. Čia jei lietuvė būčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(engels @ 2006 12 21, 02:04)
Sakykim  tokie vardai, kaip Meile, Saule grazu tol, kol mergaites jaunos. bet kai i 50 metu moteri kreipiasi taip, tai man atrodo ne kas....


Pažįstu vieną Meilutę.... Jai virš šešiasdešimt - o ji vis dar Meilutė. ax.gif
Atsakyti
Niekad neduocia Zydruno arba Egluno (ir toki esu girdejusi) schmoll.gif
Atsakyti
Įvedžiau vardą IZDA į google.lt... Nieko nerodo tongue.gif
Matyt dar neužaugo mergaitė, kad niekur duomenų apie ją nėra.
Atsakyti
L. nemėgstu vardų: Eugenijus (Ženia) ir Kristina. Nu jau l.nemėgstu... blink.gif
Atsakyti
neduociau daug vardu, ypac zydrunas, eustachijus, agnius, aliona, bozena, ir honorata smile.gif
Atsakyti
Neduociau Žibutis(teko girdeti) g.gif
Atsakyti
Nepakenčiu vardo Deividas...net nežnau ,kodėl jis man toks "protivnas"... g.gif
Atsakyti
niu keisciasias vardas koki esu girdejusi Dzindra doh.gif arba berniuko Servacijus... kai dar buvo laida per M1 su Stasaityte (dar netekejusia) ir Gradauskiene, tai jos dar juokesi, kad sumaisius ir Servilatu galima pasaukti lotuliukas.gif
beje, istikro yra vien Dzindra, pavarde nenusileidzia vardui- Varzgaliene... Dzindra Varzgaliene.... kai isgirdau pries "n"metu iki siol negaliu pamirsti thumbup.gif
Atsakyti
Neduociau Žibutis(teko girdeti)
Mano mociute turejo karve vardu Zibute,dar labai keista buvo girdeti Imelda bet dabar jau pripratau,nes giminej atsirado ir kaip jums skamba vardas Protenis,kalendoriuje radau












, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2008 02 08, 04:14)
Įvedžiau vardą IZDA į google.lt... Nieko nerodo  tongue.gif
Matyt dar neužaugo mergaitė, kad niekur duomenų apie ją nėra.


reikejo "P" raide prie vardo prideti, tiek butum radus... google.lt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencija2: 15 vasario 2008 - 18:31
QUOTE(gabvidas @ 2008 02 15, 18:32)
Neduociau Žibutis(teko girdeti)
Mano mociute turejo karve vardu Zibute,dar labai keista buvo girdeti Imelda bet dabar jau pripratau,nes giminej atsirado ir kaip jums skamba vardas Protenis,kalendoriuje radau
, smile.gif


zinau zmogu kurio pavarde Zibutis, tai kas butu jei ir vardas ir pavarde butu Zibutis Zibutis doh.gif
Atsakyti
na oiii kiek pazistu,turinciu keistus vardus,tik kad man jau jie nebekeisti biggrin.gif Stai koks pastebejimas:kuo retesnis vardas,tuo zmogus labiau issirtinis tongue.gif (Tik ne visada i geraja puse)Vienintelis,kurio neduociau,tai SNIEGUOLE. blink.gif Beje,pazistu ir tokia.
Atsakyti