Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

man klaikus vardas EMILIJA nu jau toks nuvalkiotas, kas antra mergytai pavadinta, net slykstu schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai neduočiau vardų : Fekalija (mačiau toks yra .... siaubas doh.gif ) , Jonas, Petras. Istikruju man patinka vardai kurie yra grazus , bet ne perdaug sudetingi mirksiukas.gif nedeciau taip pat ir senovinio kokio.... kaip Vincas ar pan.
Atsakyti
Jokio senovinio vardo, tokio kaip Onyte, Barbora, Jonas, Petras ir t.t
Atsakyti
QUOTE(dmu @ 2007 04 29, 21:48)
Tema jau nugrimzdusi - nieko, ištrauksim. Taigi, kokio vardo neduočiau vaikui? Ką gi, galiu pavardinti.

Berniukui: Lukas, Matas, Nojus, Mantas, Rokas, Dovydas, Dominykas, Martynas, Nedas, Arnas, Joris, Pijus. Mergaitei: Gabija, Kamilė, Emilija, Gabrielė, Austėja, Ugnė, Viktorija, Evelina, Augustė, Karolina, Amelija. Priežastys, manau, aiškios.

Taip pat vaikų nevadinčiau serialiniais, realybešoviškais, amerikoniškais (tiksliau, iš ten išplitusiais), iškraipytais bei turinčiais nekokią reikšmę vardais.


drinks_cheers.gif visiskai pritariu jau issakytai nuomonei...
pasiziurejau tu metu populiariausiuju vardu desimtukus ir ismeciau tuos kurie dazniausia buvo naudojami...bet zinoma nereiskia kad mano vaikui isrinktas vardas ne taps populiariu kitais, ar dar kitais metai unsure.gif tokiu dalyku nenumatysi, bet stengtis reikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanccike: 26 rugpjūčio 2007 - 22:06
Seniems vardams sakau ne schmoll.gif as tik uz naujus ir idomius vardus rolleyes.gif
Atsakyti
Niekada neduociau berniukui varda-- Azuolas umn.gif
Atsakyti
Neduociau siu vardu:
1. Seneliu kartos - tokiu kaip Aldona, Antanas, Ona, Janina doh.gif
2. Serialiniu - Visokiu ten Prancishku, Sebastjanu doh.gif doh.gif
3. Ispopuliarejusiu iki negalejimo ir nelietuvisku is serijos - Kornelija, Gabriele, Abigailis doh.gif doh.gif doh.gif
4. Amerikonishku ir kitu sulietuvintu vardu - Patrijas, Sintija... unsure.gif

As uz paprastus grazhius lietuvisku vardus, reiskiancius gamtos reiskinius. Mane vezha Saule, Audra, Ramune, Giedre, Ruta, Ieva, Linas, Audrius, Giedrius, Gintaras... 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
1. Neduociau senovisku: Irena, Jadvyga, Zose, Barbora, Nijole, Maryte, Jurgis, Kazimieras, Rapolas, Juozas.
2. Neduociau: Lina, Linas, Angelina, Regina, Ilona, Rita, man jie baisus.
3. Neduociau: Saule, Azuolas, Liepa, Vejas, Rojus ir pan.- issidirbinejimas.
4. Neduociau - ABRAZIEJUS - topas klaikaus vardo.
Atsakyti
Man nepatinka Gabija, Artūras
Atsakyti
berniukui neduočiau ilgo vardo. taip pat nė už ką nevadinčiau tokiais nuvalkiotais vardais kaip gabrielius, matas, mantas, dominykas, jokūbas, tomas, lukas, titas, kajus, pijus. mergaitės - gabriele, kamile, amelija. nevadinčiau vaiko ir gyvūnų vardais - grantas, aira. nepatinka ir užsienietiški vertalai, kaip rėjus, klara, kevinas ir panašūs, bei gyvenviečių ar gamtos reiškinių pavadinimai, taip pat naujadarai ir visi vardai be reikšmių g.gif
Atsakyti
daug vardu yra,kuriu neduociau,bet visu cia neparasysiu.O dar kai pasiskaitau,kokius vardus kartais mamos nori duot savo vaikuciams,tai sarasas tik ilgeja.
Atsakyti
daugybes tu, kurie man negrazus... labai nepatinka visokie senoviski vardai - Veronika, Vincas ir pan. Taip pat nemegstu visokiu netradiciniu, negirdetu vardu vardu rolleyes.gif
Atsakyti