Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Ne vardas zmogu puosia, o zmogus-varda tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2007 01 07, 21:48)
Ne vardas zmogu puosia, o zmogus-varda  tongue.gif

Kad ir koks žmogus gražus būtų , durniausio, mandriauio vardo nepapuoš vistiek tongue.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Lietuvisko lotuliukas.gif

Tokie atgyvene 4u.gif

Nium... Ne visi, bet... Pasirinkimas mazas doh.gif
Atsakyti
Tema jau nugrimzdusi - nieko, ištrauksim. Taigi, kokio vardo neduočiau vaikui? Ką gi, galiu pavardinti.

Berniukui: Lukas, Matas, Nojus, Mantas, Rokas, Dovydas, Dominykas, Martynas, Nedas, Arnas, Joris, Pijus. Mergaitei: Gabija, Kamilė, Emilija, Gabrielė, Austėja, Ugnė, Viktorija, Evelina, Augustė, Karolina, Amelija. Priežastys, manau, aiškios.

Taip pat vaikų nevadinčiau serialiniais, realybešoviškais, amerikoniškais (tiksliau, iš ten išplitusiais), iškraipytais bei turinčiais nekokią reikšmę vardais.
Atsakyti
Papildymas: berniukui NE: Titas (nu neduok likime - p-a-p-a-s), Ignas; mergaitei NE: Rugilė (gražus, bet dėl dažnumo), Deimantė.
Atsakyti
QUOTE(dmu @ 2007 04 30, 15:12)
Papildymas: berniukui NE: Titas (nu neduok likime - p-a-p-a-s), Ignas; mergaitei NE: Rugilė (gražus, bet dėl dažnumo), Deimantė.

O kodel neduotum Deimante g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dmu @ 2007 04 30, 15:12)
Papildymas: berniukui NE: Titas (nu neduok likime - p-a-p-a-s), Ignas; mergaitei NE: Rugilė (gražus, bet dėl dažnumo), Deimantė.

Viena iš mano geriausių draugių yra Deimantė ir labai patenkinta savo vardu 4u.gif Ir jai tinka labai, man ir pačiai šis vardas wub.gif Gal neduotum irgi dėl dažnumo? Nes kiek žinau, tai mažas mergaites dabar gan dažnai taip vadina... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 04 30, 22:06)
Viena iš mano geriausių draugių yra Deimantė ir labai patenkinta savo vardu  4u.gif  Ir jai tinka labai, man ir pačiai šis vardas  wub.gif  Gal neduotum irgi dėl dažnumo? Nes kiek žinau, tai mažas mergaites dabar gan dažnai taip vadina... mirksiukas.gif

Aha ir mes taip pavadinom wub.gif vyras isrinko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ana_21 @ 2007 04 30, 22:06)
Viena iš mano geriausių draugių yra Deimantė ir labai patenkinta savo vardu  4u.gif  Ir jai tinka labai, man ir pačiai šis vardas  wub.gif  Gal neduotum irgi dėl dažnumo? Nes kiek žinau, tai mažas mergaites dabar gan dažnai taip vadina... mirksiukas.gif

Taip, jūs visiškai teisi, būtent dėl to.
Atsakyti
Aš irgi vaiko nevadinčiau vardu, kuris yra kaip to meto "mados klyksmas", kad darželyje ant spintelių nebūtų 3 vienodų vardų, o auklėtojos, kad atskirtų kur kuri pvz. Monika, tai vadintų "Monika mažąja", "Monika didžiąja" ir Monikute.
Monika, Karolina buvo mados klyksmai, dabar Lėjos, Emilijos ir pan. Taip ir nuvalkiojami gražūs vardai.
Atsakyti
Supistancija, Izolda, Kunigunda, Žydrius, Dausprungas, Ksavera, Kasandra, Olga, Irina.... Man patinka trumpi ir lietuviški. na, Žydrius, tai suprantat dėl ko...
Atsakyti
Niekuomet neduočiau savo mergytei vardo Amelija, vien dėl jo reikšmės

amelija [a... + gr. melos - kūno dalis] begalūnystė - įgimtas vienos arba visų galūnių nebuvimas.
Šaltiniai:

1. Tarptautinių žodžių žodynas, © Vyriausioji enciklopedijų redakcija, 1985
Atsakyti