Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 16:01)



geras bigsmile.gif
dar tokio negirdėjau cool.gif

nu šiaip nėra labai vyriškas, tariant neskamba labiai kietai

o nepainioja, nevadia Janė ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 20, 18:06)
geras bigsmile.gif
dar tokio negirdėjau cool.gif

nu šiaip nėra labai vyriškas, tariant neskamba labiai kietai

o nepainioja, nevadia Janė ar pan.?


nea,nebent erzindami draugai pasako Jane arba Janina,zino kad nepatinka biggrin.gif
dabar kazkaip nebeklausineja,bet anksciau megdavo klaust koks pilnas vardas,ar Joana ar Janina,reikdavo nuobodziai aiskint kad Jonė ir yra Jonė ir pase taip parasyta biggrin.gif
Atsakyti
Na o pav. kas per vardas yra Kunigunda, kažkoks pasityčiojimas iš vaiko gautusi jei tokiu pavadintu
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 20, 16:17)
man nepatinka, kai mergaitei suteikiamas pakankamai vyriškai vardas
pvz.Valda


O man daug labiau nepatinka, kai vyrai moteriskais vardais buna, pvz. Neringas, Jovitas, Mildukas ar Miglius. Beje, visi sitie vardai tikri. Su Miglium teko paciai susidurti, asilas kazkoks. O kiti trys dokumentus pasirase buvo. Tai va tokio vardo savo vaikui tikrai neduociau mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vienas iš pagrindinių kriterijų renkant sūnui vardą buvo tas, kad nebūtų labai dažnas, kaip Lukas, Matas, Nojus ir ne užsienietiškas (čia neturiu galvoje tarptautinių), o juolab serialinis, kaip Chose Ignasijus ar Santjagas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 17:01)


vyriškai skambėtų Jona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2006 12 20, 21:22)
Na o pav. kas per vardas yra Kunigunda, kažkoks pasityčiojimas iš vaiko gautusi jei tokiu pavadintu


isgirstu sita varda ir visada tas pats vaizdelis iskyla pries akis : stovi mergiote su miniaku, lupas ryskiai raudonai issidazius ir...laukia kada misios pasibaigs blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 17:01)


good.gif
Atsakyti
Neduociau savo vaikui to zmogaus vardo, kurio nemegstu ar su kuo nors asocijuojasi...ir taip pat neduociau tokio, kuris suteiktu pagrindo pasityciojimams...
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 17:01)

Kai man rinko vardą - buvo vienas iš variantų. dar buvo Vilma ir mano vardas. JONĖ - thumbup.gif labai gražu
Atsakyti
ICPOPOLOTLE... biggrin.gif cia acteku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linushi @ 2006 12 21, 12:11)
Neduociau savo vaikui to zmogaus vardo, kurio nemegstu ar su kuo nors asocijuojasi...ir taip pat neduociau tokio, kuris suteiktu pagrindo pasityciojimams...


Aš taip pat visiškai sutinku, tik va, labai sunku numatyti, ar iš to išrinktojo vardo tikrai niekada nebus pasityčiota, nes tas, kas norės tai padaryti, manau vis tiek kažką išgalvos doh.gif g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2006 12 24, 01:21)
Aš taip pat visiškai sutinku, tik va, labai sunku numatyti, ar iš to išrinktojo vardo tikrai niekada nebus pasityčiota, nes tas, kas norės tai padaryti, manau vis tiek kažką išgalvos doh.gif  g.gif  verysad.gif


Man tevai kai rinko varda, tai ir ziurejo, kad is jo nebutu galima pravardes sugalvoti. Tai galiu prisipazinti, kad ne veltui as tris menesius bevarde buvau biggrin.gif Taip pravardes pagal mano varda man niekas ir nesugalvojo, neusteko niekam fantazijos tongue.gif biggrin.gif Uztat turiu kalna pravardziu, kurios atsirado del mano budo, poelgiu ar plauku spalvos biggrin.gif Taip kad tikrai, jei kas tikrai nores vaika vadinti kitaip, negu tikruoju jo vardu, visada sugalvos kitoki pavadinima wink.gif
Atsakyti
Su bendradarbe kolekcionuojame keistus vardus. Saraselis dar nedidelis, bet vardai idomus. Visu dabar nepamenu, bet labiausiai istrigo sie: Daunike (sutrumpintai Daune?) blink.gif Narcizas Gracijus ( labai noreciau pamatyti thumbup.gif ), Snaigunas, Arkliamante. doh.gif
Atsakyti