Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Viena moterytė pareiškė, kad gimus dukrai, nes žino,kad laukaisi dukros.. uždės vardą Giulija, nes iš jos nmaų tik jos dainos tesklinda doh.gif
kai nežinotum tos daininkės, tai gal ir nieko, bet dabar tai man kažkaip nea.. neduočiau tokio vardo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 12 18, 12:35)
Viena moterytė pareiškė, kad gimus dukrai, nes žino,kad laukaisi dukros.. uždės vardą Giulija, nes iš jos nmaų tik jos dainos tesklinda  doh.gif
kai nežinotum tos daininkės, tai gal ir nieko, bet dabar tai man kažkaip nea.. neduočiau tokio vardo  schmoll.gif


man ir siaip Giulija poklaikiai skambantis vardas ax.gif
Atsakyti
yra daug vardu, kuriais ne uz ka negaleciau pavadint savo vaiku schmoll.gif pirmiausiai tai amerikonizmai visokie. t.y. pridedam galune -as ar -a ir gaunam nauja lietuviska varda blink.gif nesamoniu nesamone doh.gif

t.p. neduociau tokiu kaip Stasys, Kunigunda, Danguole, Tekle (senelis norejo kad buciau Tekle. butu sugadine man gyvenima verysad.gif ) doh.gif ir pan.
Papildyta:
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 19, 09:45)
man ir siaip Giulija poklaikiai skambantis vardas ax.gif


biggrin.gif ne ts zodis poklaikiai... kai ji ten kazkoia maisyto kraujo, tai jai gal ir tinka. mano mama megeja klasikos, tai gerai, kad kokia Mocarte nepavadino
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 19, 08:45)
man ir siaip Giulija poklaikiai skambantis vardas ax.gif


išsidirbinėjimas ir tiek.
Giulia (itališkai) tarsiasi Džiulija. lietuviškai yra Julija.
Atsakyti
Aš neduočiau daugumos vardų iš kalendoriaus. Kai pasiskaitinėji tai košmaras kažkoks o ne vardai doh.gif
Negi tokiais kas nors vadina pvz.: Eudokija, Baniutė, Eitautas, Tulė, Jostautas, Izidorius, Kantautė, Paskalis, Eirimė, Marcelina, Roželė, Cecilija ir dar daug tokių doh.gif visų nenurašysiu biggrin.gif

Nepatinka dar tokie per daug senoviniai kaip : Pranciškus, Venclovas, Genutė ir T.T.
Neduočiau anekdotinių Petriukas, Onutė

Ir taip pat jokių Vėjų, Grybų, Pijų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2006 12 19, 10:07)
išsidirbinėjimas ir tiek.
Giulia (itališkai) tarsiasi Džiulija. lietuviškai yra Julija.


kad Giulijos tėvas nelabai lietuvis, turkmėnas ar pan., tai gal davė savo tautos Julijos variantą mastau.gif kai šeima tarptautinė, manau, normalu tokie dalykai. na, ir ausies per daug nerėžia ta Giulija.
Atsakyti
Tikrai vaikeliui neduociau tokiu vardu kaip: Guntilda, Leokadija, Delfina, Valys, Juvencijus, Marcelinas ir kitu panasiu...


Sakykim tokie vardai, kaip Meile, Saule grazu tol, kol mergaites jaunos. bet kai i 50 metu moteri kreipiasi taip, tai man atrodo ne kas....

bet cia tik mano nuomone rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 12 19, 20:31)
bunant tekle tai darir kokie kompleksai butu  blink.gif

Teko matyti kažkur 2,5 metų Teklę biggrin.gif Kad tu žinotum kaip jai tas vardas tiko wub.gif

O aš neduočiau savo dukrai Austėjos (pažįstam tokio pat amžiaus net 6 blink.gif ), Gabrielės ir Gabijos schmoll.gif Vardai gražūs, bet jau tooooooookie dažni doh.gif Nors gal jie kaip tik pasidaugina, kai vaiką nuosavą pavadini hihihi.gif Rodos, ir nėra tokių vardų daug, o pavadini ir šaukia iš visų kampų hihihi.gif
Atsakyti
man nepatinka, kai mergaitei suteikiamas pakankamai vyriškai vardas
pvz.Valda
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 20, 17:17)
man nepatinka, kai mergaitei suteikiamas pakankamai vyriškai vardas
pvz.Valda


mano matyt irgi pakankamai vyriskas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 20, 15:29)
mano matyt irgi pakankamai vyriskas mastau.gif



gal pasakysi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 20, 17:46)
gal pasakysi? blush2.gif


Jonė biggrin.gif
Atsakyti