Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Niekada neduociau:

Berniukui
Achilas
Nermedas
Vilgailas
Servulas
Bonas
Teisutis
Bonifacas
Paskalis
Mergaitei
Ofelija
Bite
Debora
Gaila
Amalija

ir kt.
Atsakyti
Svarbiausia - pries duodant varda, pasidometi, ka tas raidziu kratinys apskritai reiskia. Ba karta is patikimu shaltiniu teko girdeti, kaip, regis, Uzbekijoj zmogeliui labai patiko zodis UNITAZ - taip ir auga dabar kur tais ten tokis UNITAZ MACHMEDOVICH blush2.gif
Atsakyti
4u.gif niekada neduociau kokio nors iprasto vardo kaip andrius rasa ona tadas....noreciau kad mano vaikas butu ishskritinis savimi ir savo vardu... smile.gif o ishvis kvailiausia kai pazysti zmogu kuriam geraj sekasi ir juo zaviesi ir vaikui duodi toki paty varda kaip ir to zmogaus ir tikiesi kad jis pasieks ta pati ir jam gyvenime geraj seksis verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2006 12 16, 16:31)
o ishvis kvailiausia kai pazysti zmogu kuriam geraj sekasi ir juo zaviesi ir vaikui duodi toki paty varda kaip ir to zmogaus ir tikiesi kad jis pasieks ta pati ir jam gyvenime geraj seksis  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o jei labai patinka vardas koks nors sakykim Matas, nu čia kaip pvz. ir pažįsti žmogų, tokiu vardu, kuriam labai labai nesiseka.. tai lygiai taip pat nesinorės galbūt duoti tokio vardo, nes galvosi, kad gali irgi nesisekti..
Atsakyti
Manyčiau, reikia vengti vardų, kurie ateity žmogui gali suklti problemų, ypač tvarkant dokumentus. Jei duosi varda pvz. Arturas ar Ayda, tai garantuotai dauguma juos taisys ir rašys Artūras ir Aida. O jeigu neapsižiūrėsi, paskui bus bėdų kad ir banke, ar kokiose valstybinėse įstaigose. Mano tėvo vardą užrašė tarmiškai su galūne -is, kai tradiciškai šis vardas turi galūnę -ius. Patikėkit, nuolatiniai nesusipratimai ir taisymai. Kai dažnai susiduri su tokiom situacijom, vaikui vardą renki aiškų ir paprastą. Kuo daugiau mandrybės, tuo daugiau nesusipratimų
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 11 17, 09:04)
Atsiprasau, kieno dukra tokiu vardu  4u.gif
Mama sake, kad man norejo deti varda Sabina .... As jai sakiau, butum padarius labai didele klaida! kol maza tai nieko, niekas nieko nesako.. bet mokykloj!  doh.gif Pravarde garantuota 12ai metu!


Galvojau ir niekaip nesugalvojau, kokią pravardę galima prilipdyti išskirtinai prie šio vardo? Pažinojau vieną merginą, tai jos gyvenimo tikrai šis vardas neapsunkino - užaugo ir graži, ir protinga, ir savimi pasitikinti, ir niekas iš jos dėl vardo nesityčiojo g.gif Gal nuo aplinkos priklauso...
Atsakyti
Neduočiau nuvalkioto tokio kaip Lukas ar Greta mano dukros klaseje yra 4 Gretos 3 Lukai dar daznai vartojami vardai yra Gerda arba Mantas Karolis ir Karolina manau vaikui reikia duoti kuo retesni varda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytea @ 2006 12 17, 17:43)
Neduočiau nuvalkioto tokio kaip Lukas ar Greta mano dukros klaseje yra 4 Gretos 3 Lukai dar daznai vartojami vardai yra Gerda arba Mantas Karolis ir Karolina manau vaikui reikia duoti kuo retesni varda smile.gif

viena vertus - taip, antra vertus - irgi proto ribose mirksiukas.gif Džamotditdinas, Deimijonas arba UNITAZ MACHMEDOVICH nu skamba ar ne? svarbiausia - reti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nenormali @ 2006 12 14, 18:15)
Niekada neduociau:
[/b]
[b]Mergaitei

Ofelija
Debora


niu, o man Ofelija kaip tik thumbup.gif vardas, vienas iš variantų jei panikę turėtume mirksiukas.gif
o Debora tai visai ok.gif irgi
nelabai suprantu, kokiais kriterijais vadovavaisi, šį sąrašą sudarydama mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2006 12 17, 16:13)
Galvojau ir niekaip nesugalvojau, kokią pravardę galima prilipdyti išskirtinai prie šio vardo?(Sabina) Pažinojau vieną merginą, tai jos gyvenimo tikrai šis vardas neapsunkino - užaugo ir graži, ir protinga, ir savimi pasitikinti, ir niekas iš jos dėl vardo nesityčiojo  g.gif Gal nuo aplinkos priklauso...

blink.gif pakeisk pirmąją A į U ir paskutinę raidę į Ė vat ir gaunas..
žinoma, gal nuo aplinkos priklauso, bet mokykloje vaikai išradingi, sugalvoja visko unsure.gif
Atsakyti
Neduociau vardo esancio populiariausiu vardu penketuke ar desimtuke ... Bet cia niekas neapsaugotas...gali duot reta, o po keliu metu kas trecias sutiktas pypliukas bus tuo vardu doh.gif
Atsakyti
niekada nevadinciau idiotiskais vertiniais i Lietuviu varda-džonis,džulija,kevinas ir tt.
siaip man negrazus vardai yra Jolanta,Sabina,Vanesa ir tt.siaip tai daug kokiais nevadinciau,turiu kelis mergaitiskus kurie man grazus ir kelis berniukui,is ju ir rinksiuos.

Atsakyti