Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Savo vaikui neduociau tokio vardo, kuris ji kaip nors traumuotu, zemintu, izeistu, kiti vaikai pasieptu ir pan. Esu uz tai, kad tevai visu pirma rinkdami vaikui varda turetu ziureti i VAIKO gera jausena ateity, o ne i savo egoistine puse, ir rinkti varda protingai.
O vardas Jonas tai kaip tik dabar vis populiareja, as visai noreciau taip pavadint ir savo sunu, bet jei ir toliau taip populiares tai reiks galvot kazka kitka smile.gif
Atsakyti
Tikrai nepavadinciau savo mergaites Gėja. nesamoningas vardas doh.gif
Atsakyti
manau, kad visi vardai vienaip ar kitaip tinkami - juk jei jie egzistuoja, vadinasi reikalingi smile.gif
Aš neduočiau tokio vardo, kuris keltų neigiamas asociacijas.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 11 27, 13:08)
Savo vaikui niekada neduočiau vardo Gitana, nes šio vardo reikšmė yra "čigonė". schmoll.gif



nu o man baisiai grazius sitas vardas... Gaila, kad mergyte nesisviecia...
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2005 11 22, 00:15)
Dar pagalvojau,kad yra toks vardas FAUSTAS...
Isvertus is vokieciu kalbos (Faust) -KUMSTIS!!!
O dar Vokietijoje yra juokingas vardas SILKE(tariasi ZILKE),bet vistiek fool.gif


QUOTE(Dios @ 2005 11 24, 20:30)
na, siaip yra vokiskas vardas Otto. o zuvis yra Uotas.


normalus tie vardai vokietijoje! rolleyes.gif cia is kiekvienos kalbos kazka isversti galima..

vokieciai daleiskim is lietuviu kalbos zvengia, kada mes lietuviskai snekam ir "as" arba "aciu" sakome, nes "as" vokiskai yra "sikna", o aciu tipo kada kas nors ciaudo sako "aci"

o del jonuku paprasciausia nepatinka ir psio , dzonai irgi.. schmoll.gif
Atsakyti
Kaip tik dairiausi idėjų, vartydamas day.lt vardadienius.
Tai prisirankojau "perliukų" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mergaitei:
Agripina, Eufrozija, Gaudencija, Lengvinė

Berniukui:
Anakletas, Bonaventūras, Felicisimas, Deodatas, Poncijonas, Telesforas, Zefirinas...

Nepykit, jei ką įžeidžiau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapyna: 01 gruodžio 2006 - 01:50
QUOTE
Azalija,2006 11 26, 16:56]
buvo toks renesanso muzikos veikėjas, man regis septynlinijinę natų sistemą sugalvojo?

Taip, Palestrina - renesanso kompozitorius, jo madrigalai labai gražūs.
Gamą sudaro 8 natos: do re mi fa sol la si do, jos rašomos į penklinę (5 linijas).
Gal tikrai Tėvai muzikantai (nelabai gera to žodžio prasme) hihihi.gif , kad davė vaikui Palestrinos vardą?..
Atsakyti
as tai niekad nepavadinciau, azuolu, zibute, dobilu , meile, vejas ir t.t.t man sie vadar tai siaubingi blush2.gif mega_shok.gif niekada nepamirsiu kai su klase vaziavom i ekskurisja ir musu gide buvo ZIBUTE, tai vakse ramybes neturejo, visi tyciojosi kaip galejo o ypac bernai sad.gif
ir dainavo kai atgal vaziavom visa kelia bernai gale susede, '' prazydo zibuokle sileliuos sileliuos slaitais , tau mano Zibute pirmieji pirmieji ziedai ''
blush2.gif verysad.gif nu varkse kaip tevai isrenka ir nepagalvoja , kad klasei gali izeidineti...... doh.gif
Atsakyti
Mano kaimynė dukrą pavadino Megana, apšnekinėjo visas kiemas. O draugų draugai davė mergaitei vardą Izda blink.gif Be komentarų...
Atsakyti
QUOTE(smalkė @ 2006 12 02, 01:26)
Mano kaimynė dukrą pavadino Megana, apšnekinėjo visas kiemas. O draugų draugai davė mergaitei vardą Izda blink.gif  Be komentarų...

Nu cia virsune! doh.gif
Ir ta Fekalija, niekaip nesuprantu kaip galima taip vadinti vaika blink.gif blink.gif
Tai kodel tada nepavadinus - Hemorojus, Enureze, Impotencija!?!
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2006 12 02, 00:06)
as tai niekad nepavadinciau, azuolu, zibute, dobilu , meile, vejas ir t.t.t man sie vadar tai siaubingi  blush2.gif  mega_shok.gif niekada nepamirsiu kai su klase vaziavom i ekskurisja ir musu gide buvo ZIBUTE, tai vakse ramybes neturejo, visi tyciojosi kaip galejo o ypac bernai sad.gif
ir dainavo kai atgal vaziavom visa kelia  bernai gale susede, '' prazydo zibuokle sileliuos sileliuos slaitais , tau mano Zibute pirmieji pirmieji ziedai ''
blush2.gif  verysad.gif nu varkse kaip tevai isrenka ir nepagalvoja , kad klasei gali izeidineti...... doh.gif

nu man tai šitie vardai labai gražūs. tikri lietuviški žodžiai, o ne kokie beprasmiai naujadarai. o vaikai visada randa iš ko šaipytis, jei tik vaikas leidžiasi. pvz. mano vyresnėlis vardu karolis, tai vaikai mokykloj ir kieme trumpina Karka doh.gif . bet jis neima į galvą, savo drauga karolį irgi karka pats vadina. taip ir šaukia vienas kitą karkom doh.gif
o dėl dainavimo, prisiminkim jurga jurgita, margarita, sudie eliza ir t.t. jei vaikas drovus, kompleksuotas, tai ir išgyvena dėl to. ir vardas čia nieko nekeičia. jei ne dėl vardo, tai tokį vaiką dėl šukuosenos, aprangos, nosies ar balso tembro erzins. čia mes privalom pasistengt išmokyti vaikus pasipriešint patyčioms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 02 gruodžio 2006 - 19:21
Man tai dar nepatinka visokie Ceslovai, Pranciskai, Stanislovai, Juozai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti