Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Nei mergaitei nei berniukui neikada neduočiau vardo Egidija:)
Del tam tikrų priežasčiųsmile.gif Egidijos, neisizeiskit...smile.gif Tai liečia tik vieną žmogų...
Atsakyti
niekad neduočiau vardo Simas. blink.gif tegu tai ir visai įprastas, normalus vardas, bet man kažkaip man gyvenime "sekasi" sutikti tokiu vardu itin nemalonius žmones.
Atsakyti
na senovisku tokiu vardu neduociau savo vaikui....ten Ona,birut ar petrute kokia...anksciau tai neblogi vardai buvo dabar laikai pasikeite manau reiketu kokio madingesnio....siuolaikiskesnio...poto kai vaikas uzaugs tai kad nereiketu kankintis del tokio vardo....serialiniai aktoriu vardai irgi netinka-nesamone.....man patinka pwz- evelina,linute,liepa labai grazus.... smile.gif na aiskq daug yra neblogu vardu
Atsakyti
Pažįstu vieną berniuką, kurio vardas Džiaugsmas, labiau sutraumuoti vaiko tėvai tikriausiai nesugebėjo! Dabar vaikui 10 metų ir jam reikia rimtos psichologinės pagalbos, paklausus vardo - sako pavardę, reikia parašyti ant lapelio- uždengia ranka ir turi dar daug kitokių psichologinių problemų. Siaubas!
bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2006 11 23, 13:51)
Pažįstu vieną berniuką, kurio vardas Džiaugsmas


Galėjo ir Džiugu pavadinti, vis geriau unsure.gif
Atsakyti
Vieną kart daugiabučio kieme girdėjau mamą šaukiant: "Palestrinai, ateik valgyt...". Nu brač, kas per vardas... Nei pleistras, nei plastelinas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Lauryte-: 24 lapkričio 2006 - 00:13
QUOTE(tasa_01 @ 2006 11 18, 18:10)
o as niekada nedociau savo vaikui tokius vardus kaip : Jonas, Juozas, Afonsas, Kazys,Adolfas, Azuolas, Jaunis,Vakaris, Svajone, Ona, Vore ar Malvina ir t.t.  schmoll.gif



o as noreciau paklausti, kas blogo su vardu Jonas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2006 11 24, 00:15)
Vieną kart daugiabučio kieme girdėjau mamą šaukiant: "Palestrinai, ateik valgyt...". Nu brač, kas per vardas... Nei pleistras, nei plastelinas  doh.gif  lotuliukas.gif


blink.gif blink.gif ar gerai išgirdai? bigsmile.gif

QUOTE(Raskyte @ 2006 11 24, 01:30)
o as noreciau paklausti, kas blogo su vardu Jonas?  blink.gif


Matyt, blogai nes ne koks Džonas ar Džonis. Juk dabar, kaip surantu, ne lygis savo vaikus lietuviškais vardais vadint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2006 11 24, 01:15)
Vieną kart daugiabučio kieme girdėjau mamą šaukiant: "Palestrinai, ateik valgyt...". Nu brač, kas per vardas... Nei pleistras, nei plastelinas  doh.gif  lotuliukas.gif

gal tėvai muzikantai? buvo toks renesanso muzikos veikėjas, man regis septynlinijinę natų sistemą sugalvojo?
Atsakyti
as irgi nelabai suprantu kas blogai su vardu Jonas g.gif senas,grazus vardas.kuo giliau i kaima tuo daugiau kevinu/dzoniu/palergoniju/maklaudu ir kitokio gerio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2006 11 24, 18:39)
blink.gif  blink.gif ar gerai išgirdai?  bigsmile.gif

Išgirdau gerai smile.gif , ir ne aš viena tada jį girdėjau smile.gif Be to aš net kažkokiam labai "šūstram" vardyne esu mačiusi šį vardą biggrin.gif
Atsakyti
Savo vaikui niekada neduočiau vardo Gitana, nes šio vardo reikšmė yra "čigonė". schmoll.gif
Atsakyti