Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Klozete, Rozete,Zosefina,Bonifacas,Austachijus ir dar daug kuriu biggrin.gif Nepykit jei kieno varda izeidziau tiesiog jie visi man nepriimtini
Atsakyti
aš tai už lietuviškus vardus, kitokio savo vaikui neduočiau
Atsakyti
QUOTE(dara @ 2006 11 07, 23:27)


Vis tik mano praktikoje nepamirštamas yra mergaitės vardas- Rokokonda. Taip sunkiojo roko gerbėjai iš vieno kaimo savo mergytę pavadinti norėjo...


gerai, kad tik norėjo laugh.gif karsta.gif
Atsakyti
Mažeikiuose yra žurnalistė Mirdza Žiaurienė doh.gif
Atsakyti
Atsiprasau, kieno dukra tokiu vardu 4u.gif
Mama sake, kad man norejo deti varda Sabina .... As jai sakiau, butum padarius labai didele klaida! kol maza tai nieko, niekas nieko nesako.. bet mokykloj! doh.gif Pravarde garantuota 12ai metu! o po to ir veliau jei dar susitiksi klasiokus!buvo mokykloj vargse tokia mergaite. atrodo, na kas, turi klycka ,kas jos neturi, bet kai taip kreipiasi vos ne visi, tai ka as zinau, psichologiskai tai labai veikia, ypac mazesnius vaikus. Pries 12 kl baigima, kad gautu diploma nauju vardu, pasikeite ji varda. Ir naujasis, Saule, beje, labai jai tinka, ir patinka.
Nu negrazus nepriimtinas man tas vardas visiskai, niekada niekada tokio neduociau savo dukrai schmoll.gif
Atsakyti
Mano prosenele buvo vardu Eufemija blush2.gif Na, dabar nedrysciau tokiu vardu dukros pavadint.
Vyro sesuo(aukletoja) pasakojo, kad vienais metais ju grupeje buvo Milagra doh.gif vargse mergaite.........
Atsakyti
Man ne itin piimtini senoviniai vardai Stefanija, Zosė, Bronė, Ona ir pan. Vyriški vardai jau atgyvenę galbūt yra Aloyzas, Juozas, Petras, Antanas, Jurgis ir t.t. (iš tos serijos).
Tokio vaikui neduočiau, nes siejasi su kaimiečiais, su mūsų senelių karta...

Serialų vardai irgi ne patys geriausi sprendimai, tačiau geriau jau Izabela ar Marijana negu Barbora ar Petronėlė...

Be to, ne neduočiau ilgo vardo (pvz. iš 4 skiemenų), nes neišvengiamai ims ji darkyti ir trumpinti.
Gražiausi yra lietuviški ir tarptauriniai aiškūs ir paprasti vardai (Ieva, Eglė, Neringa ir pan. Kristina, Ingrida, Viktorija ir pan.).
Atsakyti
Anksčiau ir aš baisėdavausi senoviniais kaimiečių vardais, bet dabar kai kurie man tapo priimtini ir gan gražūs (turbūt su amžium), netgi kaip priešprieša visokiems specifiniams serialų vardams (Luisas Alberto, Milagra, Edera...) ir šiaip nesąmoningiems vardams, kaip pvz. Klaudas, Herpija, Nikas, Džeirana...... Man jau geriau Jonas, Juozas, Anelė ar Marija....
Atsakyti
Savo vaikui gyvenime neduociau vardo Kasparas arba Jadzė kokia.Nors mano mociutė turejo toki varda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainiukas @ 2006 11 18, 18:01)
Savo vaikui gyvenime neduociau vardo Kasparas arba Jadzė kokia.Nors mano mociutė turejo toki varda. doh.gif

g.gif o kas blogai su vardu Kasparas?
na gal cia tik man jis grazus...

blush2.gif pamaciau tavo sunaus varda ir prisiminiau, kaip as vienai sakiau, tik nedek toookio vardo doh.gif nes drauges papugos toks vardas buvo, kitos suns vardas...
Nors dabar atrodo vardas nieko rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai žinau, kad niekada neduočiau vardo Saida... Buvo retas ir gan gražus vardas, kol neišgirdau, kad kaimynė savo kalytę taip pavadino... doh.gif
Atsakyti
o as niekada nedociau savo vaikui tokius vardus kaip : Jonas, Juozas, Afonsas, Kazys,Adolfas, Azuolas, Jaunis,Vakaris, Svajone, Ona, Vore ar Malvina ir t.t. schmoll.gif
Atsakyti