Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

O man nepatinki madingi vardai,kitaip sakant tuo metu "ant bangos",kai kas trecias vaikas turi ta pati varda,kad ir koks grazus bebutu schmoll.gif Man prie sirdies retesni,bet aisku sveiko proto ribose biggrin.gif
Atsakyti
Šalia musu gyvena mergitė vardu Samanta,vardas lyg ir nieko,bet ja visi vadina Santa doh.gif Man tas trumpinis kaip šuns vardas blink.gif
Atsakyti
Koki neduociau? tongue.gif Mergytei neduociau kokios nors Anzelmos Anastasijos, o berniukui - Mifodijus smile.gif
Atsakyti
Aš tai tikrai neduočiau amerikoniško vardo ,na kokios Džesikas,Džono,Styvo,Britnės ir pan lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasivarčius darbo kalendorių tikrai galima skaniai pasijuokti, kad ir mano kalendoriuje sausio 6-ą diena parašyta, kad vardadienius švenčia Šlapukas, Lipučka dar kažkas iš tos operos (tiesiog po ranka dabar neturiu)... lotuliukas.gif Nu žinot, čia tai jau jaučiu tikrai sudarinėtojai pasidarbavo... O vat su mums tokiu įprastu vardu kaip Aistė užsieniečiai turi problemu, žinau vieną panelę, kurią vyras (anglas) vadina ice tea smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamsi @ 2006 08 27, 15:04)
Aš tai tikrai neduočiau amerikoniško vardo ,na kokios Džesikas,Džono,Styvo,Britnės ir pan lotuliukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Beje ir visi mitologiniai man siaubą kelia, tokie kaip Helados, Elados ir t.t.
Ir dar viena superinė doh.gif kategorija - Narcizas, Gracijus, Principija...Nesąmonių muziejun tokius vardus lotuliukas.gif
Atsakyti
Yra laaaabai daug vardų, kurių neduočiau, nes nesugebėčiau tiek 2.gif pagimdyti biggrin.gif
jei rimtai, pamačiusi naują apklausą dėl vardo: Karmen, Kevino, Dastino ir pan., kaskart pasidaro įdomu, ar ta sumanioji, gudrioji būsima mamytė yra perskaičiusi nors vieną rimtą knygą - lietuvių ar pasaulio klasiką, o ne Madame ir Kapučino seriją...
Atsakyti
tu nesamoniu absoliuciu tai net nevardinsiu aisku neduociau.o siaip is normaliu man labai kazkaip visada nepatiko jolanta,albinas,sandra,julija ir tt biggrin.gif taip pat neduociau tu buvusiu daznu arba dabar esanciu-linas,tomas,ieva,rasa,guste,lukas,gabriele(nors paskutiniai 3 siaip man grazus)
Atsakyti
neduočiau tokių vardų kaip Žydrūnas arba Valerijonas
Atsakyti
Niekada neduočiau vaikui vardo, kuris man nepatinka, o patinka pvz seneliams ar kaimynams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingeb @ 2006 09 13, 02:49)
... O vat su mums tokiu įprastu vardu kaip Aistė užsieniečiai turi problemu, žinau vieną panelę, kurią vyras (anglas) vadina ice tea smile.gif

Vat butent del to savo vaikui duosiu tarptautini varda, kad nebutu vaikui problemu gyvenime, nes vargsta zmones isvaziave i uzsieni su tais lietuviskais vardais, kaip Aiste, Asta, Zivile, Rugile, Dovile ir kitokiais ...
O be to man asmeniskai nepatinka tokie vardai, kad vieni sunis tokiais vadina, o kiti vaikus, arba kokiu geliu, zoliu vardai...
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 09 16, 21:08)
Vat butent del to savo vaikui duosiu tarptautini varda, kad nebutu vaikui problemu gyvenime, nes vargsta zmones isvaziave i uzsieni su tais lietuviskais vardais, kaip Aiste, Asta, Zivile, Rugile, Dovile ir kitokiais ...
O be to man asmeniskai nepatinka tokie vardai, kad vieni sunis tokiais vadina, o kiti vaikus, arba kokiu geliu, zoliu vardai...


neseniai as irgi tokios nuomones laikiausi, bet kazkaip pagalvojau -- o ko mums taip reik tam uzsieniui uzpakalin list, kad net vardus vaikams duot pagal tai, kaip ten koks tupas anglas liezuvi apvers? (nekabu apie tuos, kas gyvena uzsienyje, adaptuojasi ir ketina pasilikt su visam)
karta girdejau, kaip rusu kompanija cydijosi is kazkokio vokiecio, vardu Eberhartas. kazkokias labai juokingas asociacijas mat sukele. nu, juokai juokais, bet tikrai nemanau, kad vokieciams labai rupi kaip ten rusams ar kinieciams ju vardai nuskambes.
Atsakyti