Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

O mano gera pazistama grizo is indijos nusidvasinusi ir savo dukrytei dave varda VARSHA, tik aisku lietuviskai parase ... bet tam vaikui tai lietuvoj reikes gyventi ... MAn labai gaila buna tu vaiku, kurie turi kenteti us tevu fantazijas ...
Atsakyti
bigsmile.gif biggrin.gif visai buvau pamirsus toki Ubalda. vargsas vaikis toki vardu.

dar yra EUZEBIJUS. kai isgirdau sita varda, kvatojaus puse dienos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 03 29, 12:23)
bigsmile.gif  biggrin.gif visai buvau pamirsus toki Ubalda. vargsas vaikis toki vardu.

dar yra EUZEBIJUS. kai isgirdau sita varda, kvatojaus puse dienos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano tetos katino vardas buvo euzebijus. vadindavo zebka bigsmile.gif Euzebijus reiskia ''pamaldusis'' biggrin.gif
Atsakyti
Siandien isgirdau apie berniuka, kurio vardas Demanas. Gerai, kad registruojant vardo, netycia nesupainiojo ir vietoj pirmos "a" neparase "o" 4u.gif
Atsakyti
Juokinga, kai duodami budvardiniai vardai. Pvz., Gerutis, Laimingas ir t.t. O as tokiais vardais pazistu
Atsakyti
QUOTE(waidoolka_ @ 2006 04 03, 17:37)
  doh.gif as savo dukrai niekada neduociau tokio vardo kai saule, man jis  doh.gif  doh.gif


ir Undine,Nemunas,Vėtra,Lėja,Goda,Ąžuolas,Palemonas ir tt ....o jau apie Euzebiju ,Demana ,Geruti ir Ubalda isvis tyliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waidoolka_ @ 2006 04 03, 18:37)
nu tikrai kad  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
cia tai irgi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
dabar visokiu nesamoniu prisigalvoja..man asmeniskai tai kai kurie galbut ir nieko, bet jau kiti tai  doh.gif as savo dukrai niekada neduociau tokio vardo kai saule, man jis  doh.gif  doh.gif


Mano dukters vardas Saulenė, trumpinam į Saulutę, o ji dar šviesiais ilgais plaukais ir jai tas vardelis labai tinka cool.gif
Nieko blogo ir negražaus nematau varduose ,kurie lietuvių kalboje turi gražią prasmę: Eglė, Rasa, Lina, Rūta, Saulė. Vat visokios Sandros, Indrės, Jolantos ir t.t.tikrai bent jau man negražu.
Aišku čia skonio reikalas, tiesiog buvo skaudu sužinoti, kad mano vaiko vardas gali būti juokingas unsure.gif , tuo labiau, kad vardas tikrai nėra idiotiškas schmoll.gif
Atsakyti
Burgulė,Kaspisija,Glodenė blink.gif ,tokių vardų niekada nedėčiau lotuliukas.gif .
Atsakyti
O man Saule thumbup.gif
Bet jau Teisutis, Gerutis, Drasutis, Jaunute, Meilute hah.gif stupid.gif
Atsakyti
hmmm.......... neduociau kokio vladislavas, nors irgi grazus.... vnz nzn biggrin.gif
Atsakyti
Oi mamkos,na ir pasijokiau lotuliukas.gif ,tokiu vardu buna doh.gif Tai va,po 1917metu revoliucijos rusijoi atejo mada, savo lojaluma naujai valdžiai rodyt per vaikų vardus.Kurjozu buvo ivairiu,bet man labiausia du vardai istrygo atminti-DAZDRAPERMA ir PERSOSTAT.Atitinkamai pirmas mergytes,antras berniuko.Reiškia jie štai ka(kas rusu supranta)dazdravstvujet pervoje maja(švente tokia buvo),pervij sovetskij stratostat(skraidimo priemonė kokia tai). lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gražus vardas Zbignevas hihihi.gif

O jei rimtai, neduočiau mergaitei vardo Barbora - jis man kažkoks sunkiasvoris, nesvarbu, kad buvo tokia Radvilaitė...
Atsakyti