Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

o as niekada savo vaiku negaleciau pavdinti senobiniai vardais p.s.nieko nenoriu izeisti, bet man schmoll.gif arba mergytes PASAKA doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 02 01, 15:28)
Skaitau dabar vienam internet. puslapyje atsiliepimus apie gydytojus ir randu gydytoją kurios vardas Elektra. kas čia dabar per nesamonė  doh.gif
Gal tėvai yra dideli O'Nyl'o gerbėjai ("Elektrai skirta gedėti"). Elektra - antikinis vardas.
Atsakyti
QUOTE(*gabyte* @ 2006 03 19, 19:59)
o as niekada savo vaiku negaleciau pavdinti senobiniai vardais p.s.nieko nenoriu izeisti, bet man  schmoll.gif 

mirksiukas.gif .man irgi,pvz juozas,petras ar pan
Atsakyti
man pats baisiausias vardas kazys, o moteriai kazyte
Atsakyti
Kunigunda - niekada neduočiau tokio vardo mergaitei.
Atsakyti
o kaip jums vardas Alėja? bigsmile.gif
Atsakyti
nežinau kodėl, bet ma patys negražiausi vardai yra Lukas ir Ugnė. Aš jų savo vaikams niekada neduočiau.
Papildyta:
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 14, 11:50)
JEFROSINIJA  bigsmile.gif žinau vieną tokią  hihihi.gif

Visokios Jefrosinijos, Jevstachijai, Jeliferijai ir t.t. ir sentikių vardai doh.gif
Atsakyti
Alėja kažkaip neišeina ištarti kaip vardo, tariasi kaip Laisvės alėja ir tiek. Elija geriau jau būtų.
Atsakyti
Nepatinka visokie gustė bartė...Man kažkodėl atrodo, kad tie vardai lyg iš plastmasės...
Kažkada su mano vyresnėliu vienoje darželio grupėje buvo pasakiško grožio berniukas. Na tikrai nepaprastai simpatiškas, toks miniatiūrinis, mielas. Ir vardas jo buvo Broniukas. Tėvai turbūt davė tą vardą kokio senelio garbei. Bet aš visada pagaudavau save galvojant: "toks gražus vaikas - ir toks ne..... vardas" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leputė: 21 kovo 2006 - 11:26
O kaip jums vardas Ubaldas. man tai kažkas tarp pelėdas ūbavimo ir [FONT=Arial]iduoklio-naminuko. schmoll.gif g.gif lotuliukas.gif o vardadienį jis švenčia, berods, gegužės 16 d.
Atsakyti
nevadinciau serialiniais vardais,pompastiskais(ir del to juokingais) tongue.gif ,visokiais brangakmeniu(aukses,perlos,deimantes ir tt) siaip man negrazus vardai yra jolanta,sandra,sarune,visi dazni(rasos,agnes,andriai ir tt)...kai kurie senoviniai grazus pvz elena,jonas(nu toks amzinas vardas neiseina is mados biggrin.gif )o broniai,stases,julijonos schmoll.gif
o dabar man patinkantys tongue.gif
berniukui: herkus,aras,bartas,nojus,kajus,pijus,gustas
mergaitei:elzė,gustė(bet atkrenta nes jau labai gusciu daug)adele,milė,gritė wub.gif
Atsakyti
Man pats bjauriausias vardas yra Esterija, savo dukrai aš tokio vardo niekada neduočiau schmoll.gif . Kodėl? Ogi todėl, kad jis man asocijuojasi su žodžiu ,,isterija". Be to tokiu vardu pažįstu vieną toookią thumbup.gif moteriškaitę, kuri yra tikra isterikė schmoll.gif .
Atsakyti