Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio vardo neduotumėt savo vaikui?

Gordijonas, Oktavijonas yra romenu kaiseriu vardai. Man jie vardai kaip vardai ir netgi grazus - tik ne lietuviskoj aplinkoj. O vardas Fabijonas (Fabian) man net labai labai patinka. Dabar gailiuosi, kad savo vaiko taip nepavadinau...
Atsakyti
labai nedaug is tiesu yra vardu kurie man patinka...logiska - tu kurie nepatinka neduociau savo vaikui. pvz. visu karaliu ir kunigaiksciu vardai,lietuviu ir pagoniu dvisakniai, visokie - zydrunai, deimantai ir pan. ir dar neduociau dazno vardo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikepodukofke: 01 kovo 2006 - 12:25
Labas vakaras. Aš niekada nepavadinčiau savo vaiką Pijumi ar pvz. Ąžuolu ax.gif
Atsakyti
o as savo vaiko nepavadinciau tomu, marium, mindaugu, mantu, rasa, lina, agne. tikrai nieko pries tuos vardus neturiu! ax.gif tiesiog jie labai dazni... blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Yra nemažai keistų vardų. Norisi tikėti, kad tėvai ne iš blogos valios renka savo atžalai vardą. Savo vaikui tikrai niekada neduočiau vardo Visgirtas. Man kažkaip asociacijos: vis girtas.
Atsakyti
va man kažkaip su vardais Vėjas Upė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 11 12, 17:59)
šian parduoduvėj sutikau mergaitę vardu Rūkė...tokia draugiška-priėjo prie manes ir sako-būkit gera,teta, paduokit man skardine su šunų ėdalu smile.gif aš jai pavaviau  smile.gif o ji man sako, ačiū teta- aš esu Rūkė, o šitą čiapi perku savo šuniui Maksui...nu ir vardas mergaitės doh.gif




Shiaip nuo vardo reiksmes kazkiek ir vaiko charakterelis gali priklausyti. O Rūkė ir bus kaip rūkelis, arba...
Zinau vieni menininkai tusovscikai apsirukeliai - vaika norejo Rūkeliu pavadinti (o gal ir pavadino)
Atsakyti
JEFROSINIJA bigsmile.gif žinau vieną tokią hihihi.gif
Atsakyti
as pazinojau viena TELESFORA lotuliukas.gif
o siaip nepatina visokie mingaudai, rimgaudai, jogailes, mingailes.. schmoll.gif schmoll.gif daug man vardu nepatinka schmoll.gif schmoll.gif
ieva as irgi pazistu JEFROSINIJA, gal ta pati? lotuliukas.gif bet ja visi vadina zina
Atsakyti
QUOTE(bumerangas @ 2005 09 06, 09:05)
Aš tai savo vaikui duočiau labai retą, gražų ir prasmingą vardą - Albinas. Kodėl niekur niekur niekur jokiame kieme mieste ar kaime negirdėjau kviečiant šiuo vardu?



Oi, nepyk, bet kad prisijuokiau.... tongue.gif As maniau, kad niekas niekada nebevadins savo vaikų Albinais..... tongue.gif As turiu klientą Aloyzą, tai ir tai nuolat turiu susikaupti, kad prunkšt nepradėčiau:)
Papildyta:
Dar buvo klientai Celestinas ir Taranas.....ui:)
Atsakyti
Matot kokie žmonės skirtingi ir jų skoniai ir supratimas. Mano sūnus Albinas, jam 8 metai. Daviau jam šį vardą senelio garbei, žmogaus, kurio gyvenimą norėčiau, kad ir mano sūnus pakartotų.
Kai krikštijau Albinuką buvo pats tas pikas su Radioshow, bet juk nekreipsim dėmesio į laikinus komercinius stereotipus. Būtų tikrai juokinga. Albinas-reiškia baltas, šviesus, tyras. Mano blondinui sūneliui vardelis labai tinka.
Atsakyti
mano giminaičiai vaiką pavadino Anupru senelio garbei. ir vaikas gražus, ir visi vardą giria, o man, kai noriu jį pakviesti, lyg koks guzas gerklėje įstringa.
Atsakyti