Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(agneee1 @ 2009 03 20, 16:29)
gerai  bet bazilikas  lb maziukas daigeliai kokio 1cm . jau  gnybti?


Kai tures bent 4 - 5 lapukus, tada jau galima virsuniuke nuimti.
Jis is pradziu toks pastypes, laibas buna, paskui sutvirtes.
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2009 03 20, 18:11)
Merginos sveikos ,turiu pipirnes seklu ,nesu jo nei naudojusi ,nei sejusi ,kas per prieskonis ,o petrazoles jau pasisejau, dekui 4u.gif


i koki platu inda negilu iberkit zemiu - gausiai paliekite ir ant virsaus zemiu berkit seklas gausiai, zemiu uzbert nereikia, bus lapukai nesvarus, svarbiausiai - daug dregmes, sudygs labai greitai, kai jau bus veslus zalias kilimukas - kirpti ir valgyti, as dedu ant sumustiniu, kiausinienes, bulviu, salotu, tik netinka virti, troskinti, nes nelieka jokio skonio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduliukas: 20 kovo 2009 - 19:08
aš pasėjus užbėriau žemėmis, tai ilgai dygo ir lapeliai mažiukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2009 03 18, 17:01)
Zinot ka, cia tai atradimas:Ermitaze vyras daigykla nupirko (paprasta plastikine dezute, persvieciama, viduje lygtais 40 mazyciu durpiniu indeliu, su kuriais, isdygus seklai, kisam i vazona), kaina apie 8 lt
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 18, 19:30)
Mistikaa, gal galėtum tos daigyklos foto kokią įmesti blush2.gif
ir aš jungiuosi į norinčiųjų į šį stebuklą pažiūrėti biggrin.gif
bo pvz., senukų kataloge tik tokie var., smile.gif o gal kažkas pan., į šį var? rolleyes.gif
user posted image
išsamiau nors mano akimis tai elementarus plastikinis indelis nuo konditerijos gaminių ir vazonėliai jame blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Leita @ 2009 03 21, 19:01)
nors mano akimis tai elementarus plastikinis indelis nuo konditerijos gaminių ir vazonėliai jame blush-anim-cl.gif[/size]

g.gif ale rimtai g.gif indelis kaip nuo konditerinių gaminių g.gif durpių kūbeliai man patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Bet bazilikas, vienok, nėra daigus. Išdygo keturi daigeliai ir toliau nė krust.
O pipirnes tai geriausiai ant vatos pasėti - būna švarios ir auga tikrai gerai
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 22, 08:02)
Bet bazilikas, vienok, nėra daigus. Išdygo keturi daigeliai ir toliau nė krust.
O pipirnes tai geriausiai ant vatos pasėti - būna švarios ir auga tikrai gerai


keista, kad bazilikas nedaigus, as radau turbut dvieju metu senumo, kai akcija kazkokia buvo, visur ekologiskas seklas dalino tongue.gif doh.gif , toki paka dideli baziliku, pasejau, kaip zole sudygo.
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 22, 08:19)
keista, kad bazilikas nedaigus, as radau turbut dvieju metu senumo, kai akcija kazkokia buvo, visur ekologiskas seklas dalino tongue.gif  doh.gif , toki paka dideli baziliku, pasejau, kaip zole sudygo.


Na gal dar išdigs, bet jau kaip ir senokai sėjau, sėklas pirkau RIMI ar Maximoj, bet iš kitos pusės - tai ant palangės ir tų keturių sočiai, kad tik augtų
Atsakyti
Sveikutes, o man neiveikiama tvirtove - vaistinis kietis, kiek sejau, na niekaip, nepasiduoda. Gal jam kazkokiu ypatingu salygu reiketu? g.gif
Atsakyti
Sveikos sodininkės ir daržininkės,

Prisižiūrėjus laidų ir prisiskaičius Jamie Oliver knygų, pagalvojau, kad labai mažai naudoju šviežių prieskoninių žolelių ir nutariau sode skirti lysvę, kur auginsiu prieskonius. Planuoju auginti tradiciškai krapus, petražoles. Pirmą kartą sėsiu baziliką, rozmariną, levandą, mėtas, čiobrelius, ramunėles.
Dar taip pat užsinorėjau ką nors netradiciško sodinti mažajam žemės lopinėlyje - žemės riešutus, dekoraryvinius moliūgus. Laukiu nesulaukiu pavasario smile.gif
Ieškau bendraminčių, kurios prisijungtų ir gal net galėtume dalintis ne tik patirtimi, bet ir daigeliais.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2009 03 22, 08:52)
Sveikutes, o man neiveikiama tvirtove - vaistinis kietis, kiek sejau, na niekaip, nepasiduoda. Gal jam kazkokiu ypatingu salygu reiketu? g.gif


O kas čia per prieskonis ir su jis valgomas? bigsmile.gif
Atsakyti
Hmm, negi aš viena tokia keistuolė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 22, 16:23)
Hmm, negi aš viena tokia keistuolė g.gif

Ne viena, ne viena smile.gif
Kai įsigijom sodą, pati auginu bazilikus (tamsiai violetinius), šalavijus (šituos ne kaip prieskonius, bet vaikų nosims skalaut kai sloguoja), raudonėlius, tradiciškai petražolės, krapai vietos irgi suranda.
Atsakyti