Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Zivivi @ 2009 03 19, 16:30)
NORIU LAIŠKINIŲ SVOGŪNŲ......  blush2.gif  bigsmile.gif  O jei as ta paprasta svoguno galva i vazona ikisciau? Nes vandeny tai man  schmoll.gif  kazkoki savotiska kvapa tada laiskai igauna  g.gif


aš jau 4 galvas į žemę įkišau, tikiuosi sužaliuos. o laiškiniai svogūnai dabar pas mane to tokie plini siūlai išlindę, galiukai nudžiūvę... galiu derliaus nesulaukti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 19 kovo 2009 - 16:42
QUOTE(Jūržolė @ 2009 03 19, 17:34)
aš jau 4 galvas į žemę įkišau, tikiuosi sužaliuos


Kisiu ir as thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane ant palangės jau nuskabytas mažumyte svogūnas stiklinaitėj gyvena bigsmile.gif
Atsakyti
O as nusipirkau maisiuka svoguniuku sodinuku - sukaisiojau i loveli - trys dienos praejo ir jau sudygo thumbup.gif Tik kazi kuriuos greiciau skinsiu - ar situos, ar zieminukus, maciau lauke jau lenda net is po sniego biggrin.gif

Siemet pasisejau Stevija - medaus zole, ziuresim, kas ten per stebuklas, jau sudygo. Ir dar radau salotiniu baziliku, sako juos saldyti galima - bet dar nesejau blush2.gif
Atsakyti
mairūną pasėjau gal sausio pab., po to išpikiavau, bet jau taips jie varganai auga schmoll.gif nežianu ar užaugs normalųs krūmeliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglėmama @ 2009 03 20, 09:26)
mairūną pasėjau gal sausio pab., po to išpikiavau, bet jau taips jie varganai auga schmoll.gif nežianu ar užaugs normalųs krūmeliai g.gif


Galvoju, kad saulė turėtų išgelbėti
Atsakyti
Man atrodo, kad aš perliejau savo mairūną unsure.gif cray.gif
Atsakyti
as pasisejau pipirne tai istypo tokia nei sis nei tas schmoll.gif bazilikas irgi belekoks . jau trenksiu as juos turbut i siuksliu deze schmoll.gif
idesiu gal veliau foto , gal jie tokie ir turi but g.gif
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 03 20, 15:58)
as pasisejau pipirne tai istypo tokia  nei sis nei tas  schmoll.gif  bazilikas irgi  belekoks .  jau  trenksiu as juos turbut i siuksliu deze  schmoll.gif
  idesiu gal veliau foto , gal jie tokie ir turi but  g.gif


pipirne reikia gausiai lieti ir greitai suvalgyti, ji neilgaamze.

Bazilikui reikia atsargiai nugnybti virsunele ir prades sakotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 20, 17:07)
pipirne reikia gausiai lieti ir greitai suvalgyti, ji neilgaamze.

Bazilikui reikia atsargiai nugnybti virsunele ir prades sakotis ax.gif

gerai bet bazilikas lb maziukas daigeliai kokio 1cm . jau gnybti?
Atsakyti
Oi ne, dar maziukai. As tokius jau 2 cm ispikavau, dabar kai sutvirtes, dar paaugs, tada jau kelsiui vazonus. As taip dariau pereita karta. Gavosi neblogai. biggrin.gif
Atsakyti
Merginos sveikos ,turiu pipirnes seklu ,nesu jo nei naudojusi ,nei sejusi ,kas per prieskonis ,o petrazoles jau pasisejau, dekui 4u.gif
Atsakyti