Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

rozmarino daigelių laukiau 3 savaites, turiu du biggrin.gif
Atsakyti
Sudygo mano krapai assa.gif assa.gif , tereikejo saulutei pasvies ir eme lyst kaip grybai po lietaus. Aisku dar prisidejo ir tai kad kaip tycia orkaitj keliau kelias dienas is eiles, o tai radijatoriaus virtuvej nera. O maiseliu as nedengiau unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, į kokio tipo žemę sodinate prieskonius? g.gif
Atsakyti
Stai mano prieskoniukai smile.gif Mairunai, bazilikai ir krapai. Zinau, kad per tankus, bet rytoj pikiuosiu mirksiukas.gif Sejau i pomidorams ir paprikoms skirta substrata. ax.gif
Atsakyti
O aš pasėjau į paprastą žemę, universali gėlėms buvo parašyta. Kas dygo - sudygo. Kam jau nelemta, tai ir nebeišdygs. biggrin.gif Iš viso levandų pokučio - keturi daigiukai, iš kurių trys nujuodavo. Liko vienas. g.gif
Atsakyti
Sveikos, prieskoninkės,

Jungiuosi ri aš į jūsų ratelį. Ant palangės pasėjau baziliką ir petražolių, laiškinių svogūnų. Svogūnus atšilus orams išnešiu į balkoną, o baziliką ir petražoles auginsiu virtuvėje. Nors tiesa pasakius, aš nemoku gaminti patiekalų su šviežiais prieskoniais, bet reiks mokytis ax.gif
Atsakyti
GiedrikeB, labai gražūs prieskoniukai thumbup.gif 4u.gif

Aš dariau savo mairūnams mišinį iš juodžemio ir kažkokio durbių substrato. Sakau, kad gal per rūgsti arba per šarminė žemė gavos g.gif nes ir paskutisnis tas mano mairūniukas dingo doh.gif MB jau žvengia iš mano daržininkės gabumų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 19 kovo 2009 - 14:45
Sveikos 4u.gif

Ir aš turiu pasisėjusi krapų, petražolių ir bazilikų. Krapai tai labai sunkiai dygsta, sėjau tikrai nemažai, o išdygo gal 5-6 daigeliai doh.gif ir tie labai stypsta, nors ir ant palangės padėti...

O va su bazilikais nežinau ar ne per tankiai jie pas mane auga. Vienas nuo kito per kokį centimetrą. Tai ar reikės man juos pikiuoti ar galės ir taip augti? blush2.gif Jie dabar su 4 lapeliais.
Atsakyti
Aš bazilikus persodinu į lovelį rečiau. Jie nemaži užauga. Netgi kas 10 cm sodinau. Gal ir nereikia taip, bet man ir taip atrodė per tanku. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 03 19, 16:31)
Aš bazilikus persodinu į lovelį rečiau. Jie nemaži užauga. Netgi kas 10 cm sodinau. Gal ir nereikia taip, bet man ir taip atrodė per tanku.  g.gif


Ačiū už atsakymą 4u.gif

Niekad neteko auginti bazilikų, tai nelabai žinojau kokio jie dydžio augs. Tai savaitgaly tada išsodinsiu į atskirus vazoniukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 03 19, 15:51)
Ačiū už atsakymą  4u.gif

Niekad neteko auginti bazilikų, tai nelabai žinojau kokio jie dydžio augs. Tai savaitgaly tada išsodinsiu į atskirus vazoniukus smile.gif


Bazilikai gali išaugti iki 60 cm., taip rašo ant sėklų pakelio, tai visai nemaži. Skaičiau, kad į vazonėlį reikia sodinti 1 daigelį.
Atsakyti
NORIU LAIŠKINIŲ SVOGŪNŲ...... blush2.gif bigsmile.gif O jei as ta paprasta svoguno galva i vazona ikisciau? Nes vandeny tai man schmoll.gif kazkoki savotiska kvapa tada laiskai igauna g.gif
Atsakyti