Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Zivivi @ 2009 03 16, 15:20)
GERAS  thumbup.gif  reiks ir man pabandyti sitaip. As maniau tos pirktines be sansu kad prigytu...

QUOTE(Irvel @ 2009 03 16, 16:03)
Niekad taip nedariau, net nepagalvojau  biggrin.gif  Reiks bandyt.  thumbup.gif

QUOTE(neaiski @ 2009 03 16, 18:36)
Oi kaip ACIU uz ideja  drinks_cheers.gif
niekad nebuciau pagalvojus...

Kai pjausit salotas tik nepjaukit lanai atsi zemes, reiktu kazkur palikti 2-3 cm vir zemes. nes viena kai nureziau tai pam sunkiai sekas lapelius daiginti
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš pas jus su klausimu: per kiek laiko maždaug mairūnas išdygsta? g.gif Jau buvo pasirodę gležnučiai daigiukai, bet dingo blink.gif tai dabar laukiu kol parodys dar kokių gyvybės ženklų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 03 16, 13:59)
Vakar pikavau bazilikus ir rozmarinus. Nežinau, kas čia man gausis, nes tokie jie išstypę buvo, liaunučiai, bet šaknys vajė kokios. Po kelis persodinau, gal prigis. Paskui juk dar reikės vieną kartą pikuoti prieš sodinant į vazonus.  g.gif

Čiobreliai sudygo 100 procentų. Tokia pieva gavosi.  biggrin.gif



Irvel, kas tas daiktas "pikavau"???? Nu nieko nesuprantu, apie ka cia kalbat.. verysad.gif
Ar galetumet man, zaliai, paaiskint, kaip cia tuos augaliukus daigint/augint, nuo ko pradet? unsure.gif

p.s. O svogunai pas mane dygsta tik po kriaukle, kai tik iskeliu i dienos sviesa - supuna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 03 16, 22:27)
Sveikos 4u.gif

Aš pas jus su klausimu: per kiek laiko maždaug mairūnas išdygsta? g.gif Jau buvo pasirodę gležnučiai daigiukai, bet dingo blink.gif tai dabar laukiu kol parodys dar kokių gyvybės ženklų rolleyes.gif


Man sudygo per savaitę. Sudygo , bet nebeauga.
O razmarinas jau pora savaičių kaip pasėtas ir jokių gyvybės ženklų nerodo. Kažin laukti dar ar bandyti naujus sėti?
Atsakyti
mano jau krapukai ir bazilikai kalasi wub.gif

o vakar vyro pageidavimu pasejau ramuneliu ir ciobreliu ir laiskiniu svogunu smile.gif tikiuos augs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 03 17, 14:13)
Man sudygo per savaitę. Sudygo , bet nebeauga.

Aš šiandien apžiūrėjau, tai radau vieną vienintelį daigiuką doh.gif gal perliejau g.gif Liejau dažnai, bet po nedaug labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 17, 15:43)
Irvel, kas tas daiktas "pikavau"???? Nu nieko nesuprantu, apie ka cia kalbat..  verysad.gif
Ar galetumet man, zaliai, paaiskint, kaip cia tuos augaliukus daigint/augint, nuo ko pradet? unsure.gif

p.s. O svogunai pas mane dygsta tik po kriaukle, kai tik iskeliu i dienos sviesa - supuna  lotuliukas.gif

Taip - pikuoti/pikiuoti - persodinti krūvoje augusius daigelius po vieną, dažnai dar suskirstant pagal aukštį, tvirtumą ir pan.
Tema apie pikiavima ir daiginima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 17 kovo 2009 - 14:44
QUOTE(rimulia12 @ 2009 03 17, 15:44)
Taip - pikuoti/pikiuoti - persodinti krūvoje augusius daigelius po vieną, dažnai dar suskirstant pagal aukštį, tvirtumą ir pan.
Tema apie pikiavima ir daiginima


Aciu notworthy.gif As dar vazonu nesugebu issirinkti, o ka jau cia kalbeti apie kitas "aukstasias materijas"... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 03 17, 15:13)
Man sudygo per savaitę. Sudygo , bet nebeauga.
O razmarinas jau pora savaičių kaip pasėtas ir jokių gyvybės ženklų nerodo. Kažin laukti dar ar bandyti naujus sėti?


Pas mane tas pats doh.gif , neauga rozmarinas, nors dar tikiuos kad išlys smile.gif

Su krapais irgi nekas schmoll.gif , ištysę kažkokie. Tai džiaugiuosiu kad bazilikai ir čiobreliai gražiai auga, bent jau kol kas. Taip pat pamidorai ir špinatai neblogai atrodo. O mėtos kaip ir rozmarinai nė iš vietos doh.gif . Man kažkaip su mėtom nesiseka, pernai nei viena neišaugo ir šiemet tas pats. O kaip jums sekas?
Atsakyti
Zinot ka, cia tai atradimas:Ermitaze vyras daigykla nupirko (paprasta plastikine dezute, persvieciama, viduje lygtais 40 mazyciu durpiniu indeliu, su kuriais, isdygus seklai, kisam i vazona), kaina apie 8 lt, tai zinokit sukiso baziliku seklas, tai per 3 dienas sudygo, siaubinga sparta, ant pakelio raso 10-20 dienu dygimui ir jokio vargelio, istrauki ta kubeli svariai graziai sau bac ir vazone bigsmile.gif jokios terlynes ir ten susidaro tikras siltnamio klimatas, kondensatas (vandens lasai) susidaro ir vel atgal ant seklu krenta, nieks nepelyja ir vedint net nereik, o po tais celofanai man amzinai pelyja cool.gif , kad ir vedinu.
Sakiau nafik, kiek as su tais seklu daiginimais knisdavausi...
Jauciu kitur dar pigiau turetu toks daiktelis kainuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2009 03 17, 13:43)
Irvel, kas tas daiktas "pikavau"???? Nu nieko nesuprantu, apie ka cia kalbat..  verysad.gif

Nespėjau atsakyt, jau paaiškinta. Ir aš pati lįsiuį tą nuoruodą, ne kažkokia daržininkė irgi esu.

O ta daigykla turėtų būt geras reikalas. Tikrai knisalynė su tais vazonais. Man irgi pelija po maišiukais. Tik aš net mačius nesu tokios. ax.gif
Atsakyti
Mistikaa, gal galėtum tos daigyklos foto kokią įmesti blush2.gif
Atsakyti