Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Nusipirkau kalendros seklu, bandysiu ziema auginti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Norejau pasidalinti idomiu dalyku,vazone galima uzsiauginti imbiera bigsmile.gif . Nezinau, gal cia tik man yra naujiena g.gif . Gal kuri is jusu jau sekmingai auginate imbiera?
Atsakyti
laba diena...nusprendziau seima maitinti sveikai, pirmiausiai atsisakiau vegetos o pavasari nutariau pasiseti prieskoniu darzeli. kadangi vietos neturejam jam tai susejau viska i vazonus kuriuos veliau ismeciau nes ne kaip sudygo. kita meta jau turiu jiems atskira vieta tai sesiu tikrai daug.
siaip turiu klausima apie lapinius salierus...ka sujais galima daryti...darze dar stovi nenuimti
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 09 26, 23:55)
Sveikutes. 4u.gif  Norejau pasidalinti idomiu dalyku,vazone galima uzsiauginti imbiera bigsmile.gif . Nezinau, gal cia tik man yra naujiena g.gif . Gal kuri is jusu jau sekmingai auginate imbiera?

Aš neauginu, bet žinau, kad galima jį vazoniuke auginti bigsmile.gif 4u.gif kiek žinau, tai užsiauginti galima iš nedidelės dalelės šaknies, kur prekybos centruose yra pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 27 rugsėjo 2009 - 14:04
QUOTE(dlambliukas @ 2009 09 27, 15:01)
Aš neauginu, bet žinau, kad galima jį vazoniuke auginti bigsmile.gif  4u.gif kiek žinau, tai užsiauginti galima iš nedidelės dalelės šaknies, kur prekybos centruose yra pirkti biggrin.gif

Galima užauginti iš pirktos šaknies ir dar žinau, kad auginamo imbiero kvapo nepakenčia uodai ax.gif
Atsakyti
Bandžiau imiero šaknį jau atrodo su išleistu daigeliu pasodinti,bet niekas man niešdygo. schmoll.gif
Vakar susodinau jau iš daržo dalį prieskonių į vazonus virtuvėn ant palangės.Mąstau kaip visus reikės sutalpinti ant palangės?Skaičiau žurnale apie rozmariną,pasirodo jis naudingas ne tik kaip prieskonis,bet ir valo kambario orą.Tai galvoju patį didžiausią persodinti į didesnį vazoną(kurį laikiau jau visus metus ant palangės,žiūriu,kad jam mažai vietos vazone)ir pastatyti pas mažąją į kambarį. ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Keista, kad neišdygo g.gif Aš saviškį laikau maišelyje ant spintelės ir štai mėnesio rezultatai - jei pasodinčiau į vazoną tikrai augtų ax.gif

user posted image
Atsakyti