Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(GAPO @ 2009 09 02, 09:15)
Tikrai išleidžia  mirksiukas.gif . Štai jums įrodymas. Jis taip gerai jaučiasi vandeny, kad net sužydėjo. Nežinau, ar prašosi pasodinamas.  g.gif


Ačiū už įrodymą, dabar tikrai tikiu, reiks ir man paeksperimentuoti, tik pas mane violetiniai, bet turbūt jokio skirtumo.
Atsakyti
Ieškojau per google,kaip supratau ožragė-vienmetis augalas/Retai būna daugiamemtis.Reikės ant palangės persodinti. ax.gif
Jurkita aš kažkur pavasarį pirkau sėklas,kažkurioje parduotuvėje. ax.gif
Atsakyti
Gal kas žino vaistinę žolę "devynios jėgos".


Atsakyti
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2009 09 02, 08:51)
Pirmą kartą išgirdau, kad pamerkus baziliko šakelę išleidžią šaknis. blush2.gif  Jei išleis būtinai pasigirk. thumbup.gif

taigi taip, jau senokai taip dauginu - abejojau, bet forumietės padrąsino vasaros pradžioj, tai jau auga namie, dabar irgi pasidauginsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ing @ 2009 09 04, 19:19)
Gal kas žino vaistinę žolę "devynios jėgos".


Debesylas ("deviat sil") g.gif
Atsakyti
o nieks neauginat daugiamečio dašio? va tokio
http://public.fotki....0090909037.html

žydi nuo liepos pradžios iki rugsėjo, prieskoniams naudojama šviežia ir džiovinta visa antžeminė dalis. Gerai auga trąšioj dirvoj, saulėtoj vietoj. Tinka ankštinių daržovių patiekalams, sriuboms, gaminant marinatus, tinka sūriems kepiniams. Medingas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 09 02, 10:09)
Pankolį turbūt šiandien pjausiu,nes jau išstybo,vis pasiskinu.

Mano pankoliai isstypo baisiai, o ka daryti su jais nezinau:)
Ziemai saldyti juos galima?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 09 10, 19:42)
Mano pankoliai isstypo baisiai, o ka daryti su jais  nezinau:)
Ziemai saldyti juos galima?

Manau,kad galima ,juk jie labai panašūs į krapus.O aš sodyboje virtuvėje padžioviau savaitgalį,tai vakar įėjųs taip skaniai virtuvė pakvipo pankoliu. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 09 10, 18:51)
Manau,kad galima ,juk jie labai panašūs į krapus.O aš sodyboje virtuvėje padžioviau savaitgalį,tai vakar įėjųs taip skaniai virtuvė pakvipo pankoliu. wub.gif  wub.gif

Kurios jo dalys naudojamos? Tie smulkus lapeliai (kaip krapu)... O saknys?
Atsakyti
Sveikos, prieskoniu augintojos, jungiuosi i jusu buri wub.gif

vasaros pradzioje ir as sumaniau pasiseti prieskoniu. neturiu sodo, todel manasis darzas - ant palanges doh.gif nusipirkau seklu, zemes, vazonu ir pradejau eksperimentus.

pasejau salavijus, bazilikus, juozazoles, vaistine melisa, mairuna, raudoneli, kalnini dasi ir stevija. visi sie augalai auga iki siol. sejau dar krapus ir ciobreli, taciau staiga eme ir nunyko.

niekada nerupejo jokie augalai, o dabar taip smagu ir idomu rupintis, visada skubu laistyt, stebiu kaip auga, sukioju vazonelius visais sonais i saule lotuliukas.gif

parodau savo "darza" mirksiukas.gif

Kalninis dasis
user posted image

Vaistine melisa
user posted image

Juozazole
user posted image

Mairunas
user posted image

Raudonelis
user posted image

Bazilikas
user posted image

Salavijas
user posted image

Stevija
user posted image
Atsakyti
Airona, labai faina plantacija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 09 10, 21:14)
Kurios jo dalys naudojamos? Tie smulkus lapeliai (kaip krapu)... O saknys?

Na apie šaknis ,tai nieko negirdėjau.Manau tik lapeliai naudojami maistui,panašūs kaip krapų. g.gif Įdedu į maistą ir stiebelius,ne tik lapelius.O kas turite mažų vaikų,tai pirma arbatėlė nuo pilvuko pūtimo. bigsmile.gif
Atsakyti