Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Gera ideja thumbup.gif JEI GALIMA NUSIKOPIJUOSIU TUOS MISINUKUS blush2.gif
Atsakyti
Laurinde, labai šauni idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2009 08 20, 22:34)
Siaip tom zolelem susidomejau pradejus gaminti pagal Oliveri  thumbup.gif ir labai dziaugiuosi, kad galima sveikai pasiskaninti maista  biggrin.gif
Pernai ir as bazilika auginau (drauge is darzo dave, i vazoneli persodinau) labai viskas  thumbup.gif  buvo, bet augo jis tik iki gruodzio 5d (kaip keista per mano gimtadieni eme ir numiro...  verysad.gif ) tai ir nesupratau kas ne taip  g.gif  kiek laiko pas tave bazilikai namie auga? Gal cia sezoniniai?  blush2.gif
Dar norejau pasiklausti ar galima rozmarinus is seklu sodinti? Is kur tu ju gauni pasisodinti?  ax.gif
Del rozmarino, tai labai geras aromatas, galima ant bulviu pabarstyti ir i orkaite  thumbup.gif
Dar labai noreciau pankolio pasisodinti....  rolleyes.gif


bazilikas pas mane kaip vadini sezoninis, pavasari ant palanges pasisejau, isdygo,\ beveik visi. naudojau namie i dazna patiwekala. Paskui iskeliau i darza, tai pradzioje be pripratinimo pavarge buvo, paskui atsigavo. Namo net nezadu parsinesti, rudeni vel namuose nauju i loveli pasisesiu.
o rozmarina parduotuveje nusipirkau kazkurioje. gal IKI, nepamenu. Juos seja ir is seklu, bet gal trys moteriskes manes jau klause kaip su daigumu, nes joms is viso pokucio nei vienas neisdygo. Tai vat as kaip suprantu tas seklyciu daigumas nelabai didelis, jei ne is profesionaliu seklu perki. Bet as tiek nezadu vargti, siemet vel kur is parduotuves krumeli nusipirksiu ir turesiu ant palanges ziemai.
O vat del pankolio tai nezinau, neturiu as jo, man jis kazkaip smirdantis.
Papildyta:
vat ko dar ieskosiu pirkti, tai ieskosiu........Ozrages.......drauge pavaisino patiekalu su situo prieskoniu, likau suzaveta.
Atsakyti
Prisišaldžiau krapų ax.gif
šiandien pasimerkiau baziliko šakelių - išleis šaknis, auginsiu ant palangės žiemą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 01, 17:34)
Prisišaldžiau krapų  ax.gif
šiandien pasimerkiau baziliko šakelių - išleis šaknis, auginsiu ant palangės žiemą  bigsmile.gif



Pirmą kartą išgirdau, kad pamerkus baziliko šakelę išleidžią šaknis. blush2.gif Jei išleis būtinai pasigirk. thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai išleidžia mirksiukas.gif . Štai jums įrodymas. Jis taip gerai jaučiasi vandeny, kad net sužydėjo. Nežinau, ar prašosi pasodinamas. g.gif
Atsakyti
GAPO, kokios šaknys bigsmile.gif ir žiedeliai bigsmile.gif gali būti, kad prašosi, bet aš bijočiau persodinti, nes atrodo, kad jis ir taip labai gerai jaučiasi bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 09 01, 15:30)
bazilikas pas mane kaip vadini sezoninis, pavasari ant palanges pasisejau, isdygo,\ beveik visi. naudojau namie i dazna patiwekala. Paskui iskeliau i darza, tai pradzioje be pripratinimo pavarge buvo, paskui atsigavo. Namo net nezadu parsinesti, rudeni vel namuose nauju i loveli pasisesiu.
o rozmarina parduotuveje nusipirkau kazkurioje. gal IKI, nepamenu. Juos seja ir is seklu, bet gal trys moteriskes manes jau klause kaip su daigumu, nes joms is viso pokucio nei vienas neisdygo. Tai vat as kaip suprantu tas seklyciu daigumas nelabai didelis, jei ne is profesionaliu seklu perki. Bet as tiek nezadu vargti, siemet vel kur is parduotuves krumeli nusipirksiu ir turesiu ant palanges ziemai.
O vat del pankolio tai nezinau, neturiu as jo, man jis kazkaip smirdantis.
Papildyta:
vat ko dar ieskosiu pirkti, tai ieskosiu........Ozrages.......drauge pavaisino patiekalu su situo prieskoniu, likau suzaveta.

Bazilikas pas mane nei miršta,nei labai auga.Atrodo kaip vietoje stovėtų? g.gif
O rozmariną kažkada irgi parduotuvėje nusipirkau,tai jau daugiau kaip metai ant palangės veši.O pasisėjau,tai išdygo iš pokelio nemažai,paskui susodinau daržan.Kažkiek krūmelių išdalinsiu,kažkiek ant palangės pasisodinsiu.O įdomu jis peržiemotų lauke,ar ne? g.gif
Pankolį turbūt šiandien pjausiu,nes jau išstybo,vis pasiskinu.
O ožragę turiu,kvepia labai skaniai,žydi mėlynai.O į kokius patiekalus ožragę deda?Aš tai tik į mėsos. g.gif
Atsakyti
rozmarinai Lietuvoje nelabai ziemoja, jei turi daug krumu gali bandyti viena palikti pamulciuoti ir pridengti.
Gal bandome mainytis as tau lauramedi, o tu man rozmarina ir ozrage? biggrin.gif Jei aisku veiksmas Vilniuje. smile.gif
Papildyta:
pas mane bazilikai visai neisvaizdus, nes as juo spastoviai apskabau ir negailedama smile.gif uztai darze ir paseti, o ne gelyne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 02 rugsėjo 2009 - 10:32
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 09 02, 11:26)
rozmarinai Lietuvoje nelabai ziemoja, jei turi daug krumu gali bandyti viena palikti pamulciuoti ir pridengti.
Gal bandome mainytis as tau lauramedi, o tu man rozmarina ir ozrage? biggrin.gif Jei aisku veiksmas Vilniuje. smile.gif

Veiksmas-Panevėžys deja.(Jei labai labai reikėtų,galiu savo studentėlio paprašyti perduoti) ax.gif O lauramedį pasisėjau,gal prieš dvi savaites,sako jis ilgai dygsta? g.gif
Atsakyti
ozrage i keptas bulves deda............nesvietiskai skanu smile.gif ir dar truputukas cesnakiuko.........(jau seile tysta) biggrin.gif
Atsakyti
kur rasti ta ozrage, gal ji kaip kitaip vadinasi? g.gif
Atsakyti