Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Mano mairunai ir raudoneliai irgi labai liudni schmoll.gif Raudonieji bazilikai siek tiek grazesni, bet negaliu sakyti, kad bujoja...
Atsakyti
na o mano šiais metais sodintos mėtos, melios, mairūnas, čiobreliai, raudonėlis, ramunėlės, petražolės... viskas užderėjo kuo puikiausiai ir jau sudžiovinti guli dėžutėse smile.gif jau raudonėlių, mėtų antrą derlių nuiminėsiu...
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 08 24, 21:06)
na o mano šiais metais sodintos mėtos, melios, mairūnas, čiobreliai, raudonėlis, ramunėlės, petražolės... viskas užderėjo kuo puikiausiai ir jau sudžiovinti guli dėžutėse smile.gif jau raudonėlių, mėtų antrą derlių nuiminėsiu...

Mano metos ir melisos bujoja, bet jau nezinau kiek metu tiems krumams g.gif Metu tai visalaik po kelis derlius nuimu. Nes rudeniop negrazios pasidaro. O kai isskini - naujos grazios atauga rolleyes.gif
Atsakyti
Mano mėtos irgi atauginėja biggrin.gif tokie jaunučiai sultingi lapeliai pasirodo bigsmile.gif O kokiuose maišeliuose laikote sudžiovintus prieskonius g.gif
Atsakyti
laikau popieriniuose maišeliuose, parduotuviniuose batonui ar bandelėms dėti doh.gif
Atsakyti
aš laikau 100 proc sandariose dėžutėse... nežinau ar gerai, bet manau gal gerai, drėgmė nepatenka...
Atsakyti
kaip paliekat žiemot vaistinį šalaviją g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2009 08 29, 17:05)
kaip paliekat žiemot vaistinį šalaviją g.gif

hi.gif
Nieko jam daryt nereikia,na nebent apkarpyt šiek tiek.
Atsakyti
o jus prieskoniukus tik dziovinat ar ir i saldikli prisidedat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2009 08 30, 21:43)
o jus prieskoniukus tik dziovinat ar ir i saldikli prisidedat?  rolleyes.gif

į šaldiklį dedu tik krapus...
Atsakyti
O as visokius prieskoniukus deu i saldikli,kaip sviezus buna,aisku ir dziovinu ax.gif
Atsakyti
Vasaros viduryje man kilo mintis pasidaryti prieskoniniu zoleliu misiniu.Perejau per tevu sodus, susirinkau kruva prieskoniniu zoliu, grizusi sumeciau i smulkintuva ir pasidariau nuostabiu prieskoniu. Dejau viska i viena kruva. Nuostabu!! Naudoju visur. Laikau saldiklyje.Net mesas su jais marinuoju thumbup.gif O sudetis labai misri: gelsve, ciobrelis,peletrunas, raudonelis, cesnaku ziedai ir ziedkociai, svogunu ziedai, petrazoles, krapai, bazilikai, pankolis.... gal ir dar kokie pakliuvo, bet jau nebepamenu. Tiesa dar ir aitriosios paprikos imeciau anksti. thumbup.gif
Atsakyti