Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

mane sudominot su tuo pankoliu, ir aš pasodinau, kadangi daug žemės neturiu tarp braškių, bet sėtas vėlai birželio pabaigoje - liepos pradžioje, skaičiau kad iki šalnų užaugs, kaip pas jus? prisiauginau dašio, tik dabar ieškau info, kad reikia jį nurinkti, jau pradėjo žydėti, nesuprantu, man jį visiškai nupjauti, ar tik viršūnes?
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2009 08 20, 00:25)
Sveikos,
sumaniau namuose uzsiauginti ekologisku prieskoniniu zoleliu  bigsmile.gif , bet neradau temos apie prieskonines zoleles  unsure.gif 

Yra dar dvi temos panašaus pobūdžio mirksiukas.gif Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas ir Prieskoniai augalai ant palangės mirksiukas.gif ar kažkaip panašiai jos vadinasi g.gif ten, manau dar bus apie ką paskaityti mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
pasimečiau, iš tikrųjų nesuprantu, kam sukurti po keletą tų pačių temų poster_offtopic.gif
pasikartosiu šioje temikėje, nes matau daugiau bendraujančių ir patyrusių mirksiukas.gif
pasisodinau pankolių, kadangi daug žemės neturiu tarp braškių, bet sėtas vėlai birželio pabaigoje - liepos pradžioje, skaičiau kad iki šalnų užaugs, kaip pas jus? prisiauginau dašio, tik dabar ieškau info, kad reikia jį nurinkti, jau pradėjo žydėti, nesuprantu, man jį visiškai nupjauti, ar tik viršūnes?
dar užsiauginau gelsvės, išlindę lapeliai, ar galima skinti?
Atsakyti
Apuole, o nenešėt jų į balkoną vasarą? g.gif Manau, kad galima būtų jas palikti žiemą balkone vazonėliuose ir jos turėtų pailsėti g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 08 22, 10:43)
Yra dar dvi temos panašaus pobūdžio mirksiukas.gif Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas ir Prieskoniai augalai ant palangės mirksiukas.gif ar kažkaip panašiai jos vadinasi  g.gif ten, manau dar bus apie ką paskaityti mirksiukas.gif  4u.gif

Taip. Jei jau Jurkita nepastebėjo (gal ir neieškojo?) ją dominančios temos, tai elementaru būtų paprašyti moderatorės, kad sujungtų visas be reikalo užvestas pasikartojančias temas, susijusias su prieskonių auginimu, į vieną temą. Ir taisyklės tokios, ir visiems patogiau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2009 08 22, 10:46)
pasimečiau, iš tikrųjų nesuprantu, kam sukurti po keletą tų pačių temų poster_offtopic.gif
pasikartosiu šioje temikėje, nes matau daugiau bendraujančių ir patyrusių mirksiukas.gif
pasisodinau pankolių, kadangi daug žemės neturiu tarp braškių, bet sėtas vėlai birželio pabaigoje - liepos pradžioje, skaičiau kad iki šalnų užaugs, kaip pas jus? prisiauginau dašio, tik dabar ieškau info, kad reikia jį nurinkti, jau pradėjo žydėti, nesuprantu, man jį visiškai nupjauti, ar tik viršūnes?
dar užsiauginau gelsvės, išlindę lapeliai, ar galima skinti?


Dasio sakutes nukarpyk (iki tos vietos kol dar tas stiebelis dar nesukietejas),o visus likusius sustabarejusius stiebus lauk. Sakutes su lapukais ,sukarpyk ir susidziovink. NURINKTI REIKIA JAU DABAR. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 08 22, 19:31)
Dasio sakutes nukarpyk (iki tos vietos kol dar tas stiebelis dar nesukietejas),o visus likusius sustabarejusius stiebus lauk. Sakutes su lapukais ,sukarpyk ir susidziovink. NURINKTI REIKIA JAU DABAR. mirksiukas.gif

ačiuks, rytoj darbuosiuos mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kasnors Mastaičiauose ar garliavoje galėtų padovanoti gelsvės krūmelį? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 08 22, 10:43)
Yra dar dvi temos panašaus pobūdžio mirksiukas.gif Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas ir Prieskoniai augalai ant palangės mirksiukas.gif ar kažkaip panašiai jos vadinasi  g.gif ten, manau dar bus apie ką paskaityti mirksiukas.gif  4u.gif


4u.gif geriau paieskojus radau kazka panasaus blush2.gif , reiks paskaityti bigsmile.gif

QUOTE(Fonda @ 2009 08 22, 15:17)
Taip. Jei jau Jurkita nepastebėjo (gal ir neieškojo?) ją dominančios temos, tai elementaru būtų paprašyti moderatorės, kad sujungtų visas be reikalo užvestas pasikartojančias temas, susijusias su prieskonių auginimu, į vieną temą. Ir taisyklės tokios, ir visiems patogiau... doh.gif


Tai jei jau taip gerai ismanote visas taisykles galite taip ir padaryti biggrin.gif Mat as neypac cia gaudausi ax.gif
Geriau nuoroda butumet idejus ir ne cia, o moderatorems parasiusi tongue.gif Ot draugiska moteriske doh.gif
Atsakyti
Vasarai einant į pabaigą, galiu apžvelgti savo patirtį ir darbus prieskonių lysvėje. O rezultas nulinis unsure.gif , tik keletas ramunėlių žiedelių pražydo, nei melisa, nei raudonėlis, nei čiobrelis net nebandė augti verysad.gif . Tiesa sodo žemė labai prasta ir vasaros pradžia buvo šalta. Žodžiu visai man nepasisekė, tik bazilikas ant palangės auga...
Atsakyti
Na pas mane rezultatai irgi nėra labai geri biggrin.gif melisos, bazilikai net neaprodė gyvybės ženklų, krapai tokie šiaip sau, vos keli stiebeliai teužaugo, petražoles nuroviau, bet planuoju į vazonėlį artimiausiu metu pasisėti blush2.gif rūgštynės, salotos, svogūnai ir morkos labai gerai užaugo lotuliukas.gif mano mažajam labai patinka išsirauti morką iš lysvės, nusiplauti ir kaip kiškučiui suvalgyti lotuliukas.gif mėtas jau senokai sukabinau džiūti, reiktų jau susidėti kur nors doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pirmasyk balkone auginau zoleles. Uzaugo tik melisos ir bazilikas. Nepavyko uzaugint petrusku, krapu, mairuno.
Kitamet reiks dar pameginri, gal pavyks.
Atsakyti