Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(Zivivi @ 2009 03 10, 11:06)
Krapu seklos dygios tik vienerius metus, matyt pasenuses isigijote  g.gif

Gali būti. O aš tada pamaniau, kad žemė bloga. Bet juk krapai nėra tokie jau lepūs.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Man cia toks klausimux iskilo.. Sumasciau siemet "apzeldinti" virtuves palange, prisipirkau visokiu seklu, bet kaip ten su vazonais?? Maciau pirkti tokiu vazonu is durpiu, jie be drenazo.. Ar geriau pirkti "skyletus"? g.gif
Ir dar.. Jeigu ant mano palanges svoguno laiskai nenori augti, tai gal man net neverta prasidet su kitom zolem unsure.gif
Atsakyti
Siaip svogunai leidzia laiskus bet kur. Net parduotuveje sudygsta. Kaip gi cia taip ant palanges nenori.?

Mano ciobreliai jau dygsta, o pasejau pries 4 dienas biggrin.gif
Atsakyti
Vakar pikavau bazilikus ir rozmarinus. Nežinau, kas čia man gausis, nes tokie jie išstypę buvo, liaunučiai, bet šaknys vajė kokios. Po kelis persodinau, gal prigis. Paskui juk dar reikės vieną kartą pikuoti prieš sodinant į vazonus. g.gif

Čiobreliai sudygo 100 procentų. Tokia pieva gavosi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 16 kovo 2009 - 13:00
Mano krapai kazko sunkiai dygsta, pries savite sejau o tik vienas islindes, ir tai jei ne kokia zole doh.gif , puikiai pradejo augti parduotuveje pirkat salota. ja nusienavau salotoms o saknis isodinau. Auga ale kaip sirdi dziugina, matos kad pavasarelis pakeliui
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 03 16, 14:16)
Mano krapai kazko sunkiai dygsta, pries savite sejau o tik vienas islindes, ir tai jei ne kokia zole  doh.gif , puikiai pradejo augti parduotuveje pirkat salota. ja nusienavau salotoms o saknis isodinau. Auga ale kaip sirdi dziugina, matos kad pavasarelis pakeliui


GERAS thumbup.gif reiks ir man pabandyti sitaip. As maniau tos pirktines be sansu kad prigytu...
Atsakyti
Niekad taip nedariau, net nepagalvojau biggrin.gif Reiks bandyt. thumbup.gif
Atsakyti
jus man paaiskinkit, didziajai agronomei cool.gif , kam tas pikavimas ir dar perpikavimas, negi negalima seti tiesiai i vazonus, pridengti plevele ir fsio? Arba as jau visai nieko nebesuprantu cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2009 03 16, 15:48)
jus man paaiskinkit, didziajai agronomei cool.gif , kam tas pikavimas ir dar perpikavimas, negi negalima seti tiesiai i vazonus, pridengti plevele ir fsio? Arba as jau visai nieko nebesuprantu cool.gif  cool.gif  cool.gif


As tai isivaizduoju taip: jei pasesi tiesiai i vazonus, tada reikes praretinti, nes juk neseji po keles seklas i viena vazona. Seji is karto daug, daug ir isdygsta. O tas perpikavimas tai ka as zinau... nereikalingas man atrodo. Pikuoji is kart i normalu vazona, kur ir augs augalas visa laika, bent as taip darau visada.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 16, 14:53)
As tai isivaizduoju taip: jei pasesi tiesiai i vazonus, tada reikes praretinti, nes juk neseji po keles seklas i viena vazona. Seji is karto daug, daug ir isdygsta. O tas perpikavimas tai ka as zinau... nereikalingas man atrodo. Pikuoji is kart i normalu vazona, kur ir augs augalas visa laika, bent as taip darau visada.

Ir aš taip pat darau ax.gif
Atsakyti
Bendradarbė gėlininkė taip daro. Sako tvirtesni augalai būna. Aš tai iš jos imdavau jau kai reikėdavo iškart sodinti į vazoną. Matsiu, gal irgi dar kartą neperpikuosiu. Bet vieną kartą tai reikia, nes labai smulkučiai bus ir isstypę. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 03 16, 14:16)
Mano krapai kazko sunkiai dygsta, pries savite sejau o tik vienas islindes, ir tai jei ne kokia zole  doh.gif , puikiai pradejo augti parduotuveje pirkat salota. ja nusienavau salotoms o saknis isodinau. Auga ale kaip sirdi dziugina, matos kad pavasarelis pakeliui

Oi kaip ACIU uz ideja drinks_cheers.gif
niekad nebuciau pagalvojus...
Atsakyti