Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(meganija @ 2009 07 17, 23:30)
Pries kokiu 5metus auginau vazonelyje ant palanges  biggrin.gif  tai tokios fainuoles uzaugo ir derliaus turejome ohoho kokio  thumbup.gif  Siais metai pasisodinau balkone,loveliuose,bet kazkas darosi netas. netokios jos kaip turi buti  g.gif  gali buti kad per tankiai susodinau ir aplamai per velai as jas pasodinau  doh.gif pas mane tik dabar ziedukai atsirado kai jau turetu buti maziukai paprikiukai.
Kaimynka bande auginti is seklyciu,kazkas isaugo,bet ar paprikiuku buvo nebepamenu  blush2.gif

O per kiek laiko išdygo, sužydėjo?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 07 20, 08:10)
O per kiek laiko išdygo, sužydėjo?

Pasodinau,kiek pamenu balandzio men. isdygo per pora savaiciu ir kai ant palanges namuose buvo tai labai sparciai augo,bet va kai persodinau,suletejo ju augimo tempas g.gif o ziedelius po 2.5men sukrove smile.gif bet dar laaabai mazuciai yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meganija: 20 liepos 2009 - 17:45
QUOTE(wiwi @ 2009 07 19, 21:46)
Dazniausiai rozmarinai auginami kambaryje ant palanges arba ziemos sode, o vasara persodinami i lauka.Ziema persodintus rozmarinus geriausia laikyti vesiai (+10,+15)ir neperlaistyti.Taip ,kad drasiai sodink i vazonika, o del saknu,tai manau jei tu ne per daug jas apkarpysi tai viskas turetu buti gerai mirksiukas.gif

Dėkui, wiwi smile.gif
Atsakyti
Mano aitriosios paprikos išdygo. Grįžau po savaitės namo ir vualia- 3cm daigiukai bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas auginot ozragi? As pries keturis metus pabandziau pasiset ir labai patiko ir sudziovinus nuostabus kvapas ir puikus prieskonis buvo. Siemet susidziovinau jokio kvapo, tik sienu atsiduoda. gal kas zino ka ne taip padariau?
Atsakyti
QUOTE(astarim147 @ 2009 07 27, 20:29)
Gal kas auginot ozragi? As pries keturis metus pabandziau pasiset ir labai patiko ir sudziovinus nuostabus kvapas ir puikus prieskonis buvo. Siemet susidziovinau jokio kvapo, tik sienu atsiduoda. gal kas zino ka ne taip padariau?


Man irgi labai patinka ožragė, bet aš niekur nerandu pirkti jų sėklų. O kur jūs gavote pirkti sėklų?
Atsakyti
QUOTE(astarim147 @ 2009 07 27, 20:29)
Gal kas auginot ozragi? As pries keturis metus pabandziau pasiset ir labai patiko ir sudziovinus nuostabus kvapas ir puikus prieskonis buvo. Siemet susidziovinau jokio kvapo, tik sienu atsiduoda. gal kas zino ka ne taip padariau?

Ožragis kartais ne mėlynais žideliais žydi?Ir grybų kavapą turi?Prisisėjau aibę prieskonių,nebeatrenku kas yra kas? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūračiukas2 @ 2009 07 27, 21:58)
Man irgi labai patinka ožragė, bet aš niekur nerandu pirkti jų sėklų. O kur jūs gavote pirkti sėklų?



Drauge dave seklu. Kai sunoks seklos galeciau pasidalinti.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 07 27, 22:11)
Ožragis kartais ne mėlynais žideliais žydi?Ir grybų kavapą turi?Prisisėjau aibę prieskonių,nebeatrenku kas yra kas? g.gif  g.gif

Ziedeliai tai sviesiai violetiniai, panasus i dobilo zieda. O kvapas grybu.
Bet siemet susidziovinau ir visai to kvapo ner.
Atsakyti
QUOTE(astarim147 @ 2009 07 27, 21:51)
Ziedeliai tai sviesiai violetiniai, panasus i dobilo zieda. O kvapas grybu.
Bet siemet susidziovinau ir visai to kvapo ner.

O tai aš rami.Pas mane ožragė irgi yra. mirksiukas.gif Ir kvepia grybais.
Atsakyti
Pasisejau siais metais ciobrelio, bagi dar nezydi, tik zaliuoja ir tiek. Ramuneles jau baigia perzydet, o tie dar zali. Sakau gal nebezydes tokie ir bus, Kaip pas jus reikalai su ciobreliais?
Atsakyti
Sveikos,
sumaniau namuose uzsiauginti ekologisku prieskoniniu zoleliu bigsmile.gif , bet neradau temos apie prieskonines zoleles unsure.gif
Butu idomu suzinoti kokias prieskonines zoleles auginate namuose? Kaip jas priziurite? Kada sodinate?
As issivaizduoju, kad tai gali buti grazu, skanu ir sveika thumbup.gif
Bet reikia, kad pasidalintumete patirtimi 4u.gif
Atsakyti