Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Patersiu blush2.gif
Musu pomidorai wub.gif
user posted image

Bazilikas wub.gif
user posted image

Vargses, bet atrodo, atsigaunancios petrazoles

user posted image
Atsakyti
O ka darot su spinatais, pas mane, kaip ir uzaugo lapu
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2009 07 03, 12:34)
O ka darot su spinatais, pas mane, kaip ir uzaugo lapu

As i salotas dedavau 4u.gif
Atsakyti
wiwi, prieskonynas nemažas thumbup.gif

vakare-tyla, irgi daržiukas thumbup.gif mano bazilikai panašūs drinks_cheers.gif

QUOTE(dlambliukas @ 2009 06 30, 17:41)
o petražolės tuoj peraugs doh.gif negalvojau, kad jos tiek gerai kieme sudygs doh.gif

kaip jos perauga g.gif maniau kad jos auga ir tiek g.gif

QUOTE(AkvileZ @ 2009 06 30, 20:17)
Sveikutes, gal man padesite su spinatais?

pas mane vešlūs lapai..... bet irgi pirmą kart auginu tai patirties nulis smile.gif

QUOTE(saulute111 @ 2009 07 03, 12:34)
O ka darot su spinatais, pas mane, kaip ir uzaugo lapu

aš į salotas dėjau, skanu... ir sumuštinius valgėm (duona, sviestas, sūris, špinato lapas) fainą skonį suteikia bigsmile.gif apskritai juos pirmą kart ragavau, bet patiko man thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 03 liepos 2009 - 12:07
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 07 03, 11:53)

Superinis daržas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na mano petražolės jau tokios nemažos ir žydėti ruošiasi doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri auginat kalendra? pasejau del idomumo- isaugo i auksciausius medzius smile.gif .tai ar man grudeliu laukti ar lapus naudoti ar pjauti ir dziovinti? ka jus darote? kam naudojate?
Atsakyti
merginos, kaip darot su baziliku - kada jį pjauti? vieni pas mane žydi ir tik tįsta dabar į aukštį - gal jau nupjauti ir džiovinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dwynuke @ 2009 07 04, 23:45)
Mergaites, gal kuri auginat kalendra? pasejau del idomumo- isaugo i auksciausius medzius smile.gif .tai ar man grudeliu laukti ar lapus naudoti ar pjauti ir dziovinti? ka jus darote? kam naudojate?

Kiek žinau, tai kelndros sėklas naudoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(upsikaz @ 2009 07 05, 09:51)
merginos, kaip darot su baziliku - kada jį pjauti? vieni pas mane žydi ir tik tįsta dabar į aukštį - gal jau nupjauti ir džiovinti?  g.gif


dar nieko nedarau, mažas mano dar... bet radau šati ką " , gležnus jaunus lapus galima skinti ištisus metus. Lapus taip pat galima džiovinti arba šaldyti, bet tuomet jie būna ne tokie aromatingi. Žiemos atsargoms augalai nupjaunami prieš žydėjimą."
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2009 07 03, 12:34)
O ka darot su spinatais, pas mane, kaip ir uzaugo lapu

As taip pat i salotas dedu ,o siaip tai dar ir verdu ir uzsaldau. O jau su tais saldytais tai labai daug ka galima pagaminti.Pvz; padazai ,idarai bandelems,pyragams, lazanijai galima ir sriuba spinatu issivirti. Zodiu man spinatai labai patinka ir as labai daug ka is ju gaminu thumbup.gif essen.gif essen.gif
UPSIKAZ , as bazilikus vazone auginu, labai patinka jie sviezus . Ir neleidziu jiems zydeti, kai matau,kad jau pradeda ziedydas augti, iskart ji nukerpu, tada jis auga i lapus.
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 07 05, 12:29)
As taip pat i salotas dedu ,o siaip tai dar ir verdu ir uzsaldau. O jau su tais saldytais tai labai daug ka galima pagaminti.Pvz; padazai ,idarai bandelems,pyragams, lazanijai galima ir sriuba spinatu issivirti. Zodiu man spinatai labai patinka ir as labai daug ka is ju gaminu  thumbup.gif  essen.gif  essen.gif
UPSIKAZ , as bazilikus vazone auginu, labai patinka jie sviezus . Ir neleidziu jiems zydeti, kai matau,kad jau pradeda ziedydas augti, iskart ji nukerpu, tada jis auga i lapus.


galima konkrečiau... kiek laiko verdi, kaip supjaustai, ar šaldant nesušąla į gabalą? o šitokį variantą esi šaldžius: spinatai, svogunu laiskai ir krapai šaldymo temoj užmačiau bet nelabai supratau ar ten šiap salotos ar šaldo bigsmile.gif

dėl bazilikų irgi info tinkama, žinosiu dabar, kad neleist žydėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 07 05, 12:34)
galima konkrečiau... kiek laiko verdi, kaip supjaustai, ar šaldant nesušąla į gabalą? o šitokį variantą esi šaldžius: spinatai, svogunu laiskai ir krapai šaldymo temoj užmačiau bet nelabai supratau ar ten šiap salotos ar šaldo  bigsmile.gif

dėl bazilikų irgi info tinkama, žinosiu dabar, kad neleist žydėt  smile.gif

Nuo lapu nupjaunu kotelius,lapus nuplaunu ir suplesau,bet ne smulkiai. Po to juos sudedu i jau uzvirusi vandeni,paverdu ne ilgiau penkiu minuciu ir supilu i seteli, palaukiu kol tas vanduo isvarves(na viskas panasiai daroma kaip rugstynem). Jau atvesusius sudedu i maiselius ir i saldikli. Aisku jau tokiu spinatu nepanaudosi salotoms. Taip ,jie susala i gabala,bet pries gaminant isimu is saldiklio ir atsyla. Man labai patinka , vis vien gaminant padazus,idarus, sriubas t.t juos reikia apvirti ar pakepinti. Jei megstat spinatus,tai tas budas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . To varianto su svogunais ir krapais tai nebandziau,siaip tai nelabai issivaizduoju skonio ir nezinau ka po to is tokio misinio reikia gaminti g.gif . O jei tavo bazilikai auga lauke,tai ziemai gali ir i vazoneli koki viena pasisodinti,pasidesi virtuveje ant palanges ir ben kada turesi sviezio.As turiu vazona su prieskoniu rinkinuku ir labai dziaugiuosi, svieziu prieskoniu geresnis aromatas. good.gif
Atsakyti