Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(dlambliukas @ 2009 06 16, 15:37)
Dar neteko matyti namų sąlygomis auginamų grybų schmoll.gif bet manau, kad turėtų būti vsai įmanomas variantas g.gif


Susižavėjau, nusipirkau ir nelabai žinau nuo ko pradėti. blush2.gif Perskaičiau instrukciją, bet internete rašo, kad tos lentelės kur turiu sėti pievagrybiams visai netinka. g.gif Jei niekas nebandė, tai ryt paskambinsiu pardavėjams pasuksiu galvą. ax.gif

http://www.originali...asisekite_grybu

http://www.originali...timentas/grybai
Atsakyti
Šiaip, logiškai pamąsčius tai grybai netūrėtų būti labai lepūs, gi miške po medžiais auga mirksiukas.gif lotuliukas.gif tikriausiai svarbiausia yra tinkamą substratą auginimui pasirinkti, jug vieni grybai mėgsta rūgštesnę dirvą, kiti - šarmingesnę. Saulės šviesos ant palangės pakankamai turėtų būti, o drėgmės gaus dažnai liejant ir viskas turėtų būti g.gif kažkada rodė apie pievgrybių ūkius laidą, tai ten jie kažkokiose džutėse augo, juodame dirvožemyje g.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys, kodel neauga bazilikai, kazkokie visi isvarpyti, bet vabaliuku nematau....
user posted image
user posted image

o cia, zemiau esanciose foto, irgi kazkokie prieskoniai, pirkau, bet neatsimenu ka g.gif gal kas zinot, ir ka jus darot su prieskoniais, nuskinat, dziovinat? Juk po kurio laiko jie jau bus perauge, neskanus?

user posted image
user posted image
Atsakyti
saulute, tai kad neblogai jie pas tave atrodo 4u.gif
Mano antroji partija sudaiginta, išnešta į lauką - išnyko doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pas mane svogūnlaškiai labai suvarpyti, tai išsiaiškinau, kad čia nuo to, kad šalia yra šienaujama veja mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Pagaliau ir as galiu parodyti savo prieskoniu "DRZIUKA" ax.gif .Visi augalai auga gan sparciai, tik va salavija tik viena sugebejau isauginti ir tai labai jau nupiepes , o levanu visai neturesiu verysad.gif .Cia bendras prieskonynas: bazilikai dvi rusys, ciobrelis, rozmarinas. user posted image o cia dasi.user posted image
varganas salavijas. user posted image
Dar truputis baziliku smile.gif smile.gif smile.gif user posted image
O va cia man jau reikia jusu pagalbos, nes sudygo, o lapelis su augalo pavadinimu kazkaip dingo. As galvoju,kad cia mairunas g.gif user posted image Dar palegusi petrazole.user posted image
Atsakyti
wiwi, kaip smagu thumbup.gif

Mano petrazole visai nucybusi doh.gif laiskiniai svogunai isnyko vazone. Kas jiems nepatiko nezinau g.gif Teks atsodint. Levanda turiu, ruosiasi zydet. Tik vat nezinau kur ja naudot ir kaip ax.gif
Atsakyti
wiwi, oho bigsmile.gif
Atsakyti
saulute111, aš va pagalvojau, ar toli tavosios daržovės nuo įvažiavimo keliuko auga? g.gif Jei netoli, tai gali būti, kad čia nuo akmenukų, kurie išlekia automobiliui iš po ratų (net jei jis ir vos rieda) g.gif

wiwi, super daržiukas thumbup.gif pas mane baigia nunykti krapai doh.gif o petražolės tuoj peraugs doh.gif negalvojau, kad jos tiek gerai kieme sudygs doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 30 birželio 2009 - 16:43
Sveikutes, gal man padesite su spinatais? Pasisejau as ju, tris kartus nuskyniau jau, bet dabar tik stiebas su ziedais stiebiasi ir lapai praktiskai neauga. Ka man daryti? Rauti lauk ir naujus seti (nes kazkur skaiciau, kad kai kas net tris ar keturis kartus seja) ar nukirpt ziedus (skaiciau, kad jei suzydi lapu neaugina) ar dar koki velnia. Informacijos jokos praktiskai nera, sakau gal auginanciu tarp jusu yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2009 06 30, 20:17)
Sveikutes, gal man padesite su spinatais? Pasisejau as ju, tris kartus nuskyniau jau, bet dabar tik stiebas su ziedais stiebiasi ir lapai praktiskai neauga. Ka man daryti? Rauti lauk ir naujus seti (nes kazkur skaiciau, kad kai kas net tris ar keturis kartus seja) ar nukirpt ziedus (skaiciau, kad jei suzydi lapu neaugina) ar dar koki velnia. Informacijos jokos praktiskai nera, sakau gal auginanciu tarp jusu yra  4u.gif

Na as jau du kartus tuos lapus nuskyniau, ziedu dar nematyti. O pries savaite vel pasejau tai sudygo ir sparciai auga.As manau,kad jei tavieji jau zydi tai nieko is ju jau nebebus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2009 06 30, 19:17)
Sveikutes, gal man padesite su spinatais? Pasisejau as ju, tris kartus nuskyniau jau, bet dabar tik stiebas su ziedais stiebiasi ir lapai praktiskai neauga. Ka man daryti? Rauti lauk ir naujus seti (nes kazkur skaiciau, kad kai kas net tris ar keturis kartus seja) ar nukirpt ziedus (skaiciau, kad jei suzydi lapu neaugina) ar dar koki velnia. Informacijos jokos praktiskai nera, sakau gal auginanciu tarp jusu yra  4u.gif

Pas mane tas pats schmoll.gif Savaitgali nupjoviau tuos stiebus - gal dar nauji lapeliai islis g.gif ? O jeigu ne - reikes raut ir naujus sodint...
Atsakyti