Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

o,kaip jus petrazoles kasmet naujas sejate? Mano sudygo nuo praeitu metu,dar paretinau...dziaugiausi,kad anksti jau turėjau ax.gif O dabar visos išejo "i lapus žyduolius" ir vsio,po petrazoliu....kai kurias nupjoviau vel ligi pat zemes ,bet nelenda ....Kazkur skaičiau,kad yra petrazoles šaknim auginamos-gal čia mano tokios?Kaip pas jus?
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2009 06 15, 14:58)
o,kaip jus petrazoles kasmet naujas sejate? Mano sudygo nuo praeitu metu,dar paretinau...dziaugiausi,kad anksti jau turėjau  ax.gif O dabar visos išejo "i lapus žyduolius" ir vsio,po petrazoliu....kai kurias nupjoviau vel ligi pat zemes ,bet nelenda ....Kazkur skaičiau,kad yra petrazoles šaknim auginamos-gal čia mano tokios?Kaip pas jus?

Petrazoles dvimetes,jei neklystu. Be reikalo nupjovei, butu prisisejusi, kitais metais svieziu butum turejusi thumbup.gif Pas anyta vienos jau isstypo, o kitos grazutes sviezios pridygusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 06, 23:52)
Pagaliau sudygo mano rozmarinas,ir pradėjo gyvybę bazilikas,šalavijas.

Mano rudonieji bazilikai islindo, nors beriau tieisiai i dirva. O zaliuosius reikes atsodinti g.gif
Atsakyti
Jaučiu, kad ir man teks atsisodinti bazilikus unsure.gif nesudygo niekas visai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 06 15, 21:29)
Mano rudonieji bazilikai islindo, nors beriau tieisiai i dirva. O zaliuosius reikes atsodinti g.gif

Aš sodinau miniatiūrinius daigelius raudonuosius bazilikus.nU BET JAU GAL TREČIA SAVAITĖ,STOVI VIETOJE? g.gif
Atsakyti
Aš va pagalvojau, kad gal bazilikus reiktų kokia agroplėvele uždengti? g.gif mažu jiems nelabai mūsiškas klimatas patinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 06 16, 11:38)
Aš sodinau miniatiūrinius daigelius raudonuosius bazilikus.nU BET JAU GAL TREČIA SAVAITĖ,STOVI VIETOJE? g.gif



QUOTE(dlambliukas @ 2009 06 16, 11:40)
Aš va pagalvojau, kad gal bazilikus reiktų  kokia agroplėvele uždengti? g.gif mažu jiems nelabai mūsiškas klimatas patinka g.gif

jei pati žemė sunki, tada lėtai labai auga jie unsure.gif
Atsakyti
Flegmos jie doh.gif lotuliukas.gif mano paseti balandi, laikyti namuose, vistiek mazi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 06 15, 12:54)
gal kas sėkmingai auginate lauramedį? Pagalvojau, kad būtų visai įdomu šviežią lapelį kartas nuo karto mesti į sriubą ir troškinius  g.gif

aš irgi visai norėčiau bigsmile.gif bet ar augtų mūsų sąlygomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 06 16, 14:43)
aš irgi visai norėčiau bigsmile.gif bet ar augtų mūsų sąlygomis? g.gif

Mano sesuo ant palangės jau kelerius metus augina, et retai teskainioja jį, nes kažakip lėtai jis auga ant tos palangės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 06 16, 14:17)
Mano sesuo ant palangės jau kelerius metus augina, et retai teskainioja jį, nes kažakip lėtai jis auga ant tos palangės smile.gif


Merginos, atsiprašau, kad veržiuosi į jūsų temą, bet nerandu kur dar galėčiau paklausti. ax.gif Gal kas bandėt grybus auginti namie arba šiltnamy? Nusipirkau tokios grybienos ir galvoju pasisėti.
http://www.supermama...;#entry27915939
Atsakyti
Dar neteko matyti namų sąlygomis auginamų grybų schmoll.gif bet manau, kad turėtų būti vsai įmanomas variantas g.gif
Atsakyti