Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Nuvaziavau savaitgali pas savo sodinukus: ogi mairuno ir raudonelio neradau schmoll.gif . Ar dar kita savaitgali atsodinti nevelu? g.gif
Bet spinatai subujoje - didziausia maisa parsiveziau. Ir rukolos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 06 12, 12:24)
svekos,
na rozmarinas ir man labai sunkiai dygo,tik is 2 karto pavyko  ax.gif

Man nesudygo... Nors buvau sudaiginus, bet matyt "pradingo".
Bazilikus matyt per anksti irgi išnešiau - nei vieno neradau.
Dabar išnešiau jau antrą sykį sudaigintus doh.gif Belieka tikėti, kad šikart pavysk, nes ir žaliuosius ir raudonuosius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 06 15, 09:38)
Man nesudygo... Nors buvau sudaiginus, bet matyt "pradingo".
Bazilikus matyt per anksti irgi išnešiau - nei vieno neradau.
Dabar išnešiau jau antrą sykį sudaigintus  doh.gif Belieka tikėti, kad šikart pavysk, nes ir žaliuosius ir raudonuosius  4u.gif


Atvaziuosi i svecius, zaliu baziliku as tau duosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 06 15, 10:25)
Atvaziuosi i svecius, zaliu baziliku as tau duosiu mirksiukas.gif

4u.gif Šią savaitę planuoju bigsmile.gif 4u.gif
Bet kodėl manieji tokie įnoringi g.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Pademostruosiu savo mmažąjį daržą lotuliukas.gif
user posted image
Pimasis mano bandymas kažką auginti lotuliukas.gif taigi, auginu svogūnus, morkas, ridikėlius, petražoles, krapus, rūgštynes, dviejų rūšių salotas, pipirnę ir mėtas smile.gif melisos, levandos ir bazilikas taip ir neparodė gyvybės ženklų verysad.gif
Atsakyti
Jie lepus ir man pasirode doh.gif O ka jus darot ir kur naudojat levanda? g.gif Turiu, bet dar nepanaudojau. Man siule i gelyna ja sodint, bet as pakolkas ja vazoncike laikau
Papildyta:
drambliuk, labai jau siltas darzelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 06 15, 11:15)
drambliuk, labai jau siltas darzelis wub.gif

Apžėlė jau mano daržas per tą lietingąjį sezoną biggrin.gif reik jau eiti ridikėlių pasirauti, kad neperaugtų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dlambliukas: 15 birželio 2009 - 10:36
Aš pabandžiau pusę svogūnų lysvės apmulčiuoti padžiūvusia nupjauta žole, o kitą palikau taip - pažiūrėsim koks efektas bus blush2.gif
Atsakyti
gal kas sėkmingai auginate lauramedį? Pagalvojau, kad būtų visai įdomu šviežią lapelį kartas nuo karto mesti į sriubą ir troškinius g.gif
Atsakyti
as bazilika auginu:)
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2009 06 15, 12:28)
Aš pabandžiau pusę svogūnų lysvės apmulčiuoti padžiūvusia nupjauta žole, o kitą palikau taip - pažiūrėsim koks efektas bus  blush2.gif

Pamenu, kad mama sode nupjauta zole mulciuodavo viska. Siais metais pabandziau ir as kelias tujas eksperimentines tokiu budu mulciuot. paziuresim mirksiukas.gif Beje, ADA, del vejos, susitike pasikalbesim...TB labai gerai, daro, kad ja aeruoja, nes taio veja nekvepuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2009 06 15, 14:23)
Pamenu, kad mama sode nupjauta zole mulciuodavo viska. Siais metais pabandziau ir as kelias tujas eksperimentines tokiu budu mulciuot. paziuresim mirksiukas.gif Beje, ADA, del vejos, susitike pasikalbesim...TB labai gerai, daro, kad ja aeruoja, nes taio veja nekvepuoja 4u.gif

Ačiū už palaikymą 4u.gif Nuo to gerumo - aš šiandien ištiesti negaliu. MB kaip tvirtas vyriškis - tai ėmė tą naują vejos grėblį, o aš ant kelių - nes susilenkus per sudėtinga dėl nugaros, su paprastu grėbliu... Kaimynė sako - aš nežinau ar vejos noriu , dar nevėlu trinkeles iškloti biggrin.gif
Sorry už poster_offtopic.gif
Atsakyti