Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(lapute33 @ 2009 05 28, 18:23)
Mano rozmarinai seti pries gera savaite, pradejo rodyti gyvybes zenklus  thumbup.gif na tikiuosi kad ten ne piktzoles kalasi  unsure.gif

Na kagi is kokiu 12 seklyciu isdygo tik 2 unsure.gif pasejau antra partija rolleyes.gif
Atsakyti
iš aš šiais metais sugalvojau auginti prieskonius smile.gif pasisėjau iš arbatžolių pokelio (pirkto vaistinėj) pankolio... na pribarsčiau šiltnamyje sėklų ir po savaitės sudygo kažkokia kaip žolytė, ta sėkla viršuje jos, kaip viršūnėlė... gal kam teko auginti pankolį?? ką su juo toliau daryt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 05 31, 21:23)
iš aš šiais metais sugalvojau auginti prieskonius smile.gif pasisėjau iš arbatžolių pokelio (pirkto vaistinėj) pankolio... na pribarsčiau šiltnamyje sėklų ir po savaitės sudygo kažkokia kaip žolytė, ta sėkla viršuje jos, kaip viršūnėlė... gal kam teko auginti pankolį?? ką su juo toliau daryt? smile.gif

Kaip pas mane gerai sudygo pankolis.Tik auginu ne šiltnamyje.Vakar marinavau filė vištienos ir pridėjau čiobrelio,rozmarino,pankolio.Geriausia skonį davė-pankolis. thumbup.gif Pirmą kartą auginu,nu man labai patiko.Aišku čia skonio reikalas. ax.gif
Atsakyti
gera mintis - pankolis g.gif nes labai pikantiškumo virtuvėje man trūksta ax.gif eisiu sėti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 06 01, 09:39)
Kaip pas mane gerai sudygo pankolis.Tik auginu ne šiltnamyje.Vakar marinavau filė vištienos ir pridėjau čiobrelio,rozmarino,pankolio.Geriausia skonį davė-pankolis. thumbup.gif Pirmą kartą auginu,nu man labai patiko.Aišku čia skonio reikalas. ax.gif

aš įdomumo dėlei pabėriau tų pankolių vaisių šiltnamyje ir sudygo smile.gif o gal dabar galėčiau į lauką perkelti?? Jis vienmetis kažin ir kokio dydžio maždaug auga? Aš norėčiau iš jo tų pačių vaisių išgauti ( na sėlytės tos taip vadinasi), o jis ir pats naudojamas??
Atsakyti
As, labai dziaugiuosiu sudygusiu šalaviju,kalendra,špinatais,krapais.
4u.gif
Papildyta:
As, labai dziaugiuosiu sudygusiu šalaviju,kalendra,špinatais,krapais.
4u.gif
Atsakyti
pankolio ir aš pasodinau,išdygo,kaip krapai,o kas toliau nzn...turbut galima jau ir valgyti??
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2009 06 02, 21:40)
pankolio ir aš pasodinau,išdygo,kaip krapai,o kas toliau nzn...turbut galima jau ir valgyti??

Pankolio neauginau,bet ydomu,ar greit sėklytės sudygsta?
Kur pirkote sėklas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 06 03, 21:15)
Pankolio neauginau,bet ydomu,ar greit sėklytės sudygsta?
Kur pirkote sėklas? 4u.gif

Po dvieju savaiciu jau buvo sudyge (anksciau nezinau). Pirkau prie Kalvariju turgaus sodininku parduotuvej
Atsakyti
O pas mane kieme visa plantacija sudygo bigsmile.gif tik raudonasis bazilikas nerodo gyvybės ženklų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 06 05, 09:21)
O pas mane kieme visa plantacija sudygo bigsmile.gif tik raudonasis bazilikas nerodo gyvybės ženklų verysad.gif

Pagaliau sudygo mano rozmarinas,ir pradėjo gyvybę bazilikas,šalavijas.
Atsakyti
svekos,
na rozmarinas ir man labai sunkiai dygo,tik is 2 karto pavyko ax.gif
Atsakyti