Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

QUOTE(tormika @ 2009 05 22, 14:19)
sveikos,
gal kuri sejot rozmarinus?
antra kart seju ir niekaip nesudygsta... 4u.gif

Puikiai sudygo,dar pažystamus apdalinau.Nes namie ant palangės auginu per visą žiemą vazone rozmariną,nupirktą maximoje.Taip patiko,tai šiemet auginsiu pati.Susodinau jau į daržą,visi prigijo,tik matau dar šilumos jiems trūksta. g.gif bigsmile.gif
Baziliką raudoną irgi vakar jau susodinau į daržą,nepikuotą.Gal kuris nors vienas prigis? g.gif
Mairūnas sudygo labai tankiai,dar nepikuotas,nes vėlai sėjau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tormika @ 2009 05 22, 14:19)
sveikos,
gal kuri sejot rozmarinus?
antra kart seju ir niekaip nesudygsta... 4u.gif

Mano ir dar nesudygo verysad.gif
Atsakyti
rozmarinus kelis kartus sėjau - nedygsta schmoll.gif vienintelė žolė, su kuria taip vargstu doh.gif neturėsiu šiemet turbūt.... bet juk negali pusė pakelio sėklų vienu kartu imti ir nedygti! doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 23, 12:17)
rozmarinus kelis kartus sėjau - nedygsta  schmoll.gif  vienintelė žolė, su kuria taip vargstu  doh.gif  neturėsiu šiemet turbūt.... bet juk negali pusė pakelio sėklų vienu kartu imti ir nedygti!  doh.gif  g.gif

Tai gal sekla nedaigi, be gyvybes jau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 05 23, 12:24)
Tai gal sekla nedaigi, be gyvybes jau.  g.gif

Kad ne, pernai vienos firmos 2 kartus sėjau galiojančias sėklas, nieko nesigavo, o šiemet vėl tas pats, su jau kitomis sėklomis blink.gif pirmąsyk man taip schmoll.gif
Atsakyti
Man is 11 stevijos seklu (visas pakelis) sudygo tik viena. O dabar ir ta nugeibo schmoll.gif
Ar kam pavyko isauginti?
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 23, 18:02)
Man is 11 stevijos seklu (visas pakelis) sudygo tik viena. O dabar ir ta nugeibo schmoll.gif
Ar kam pavyko isauginti?


Jeigu VILNIUJE tai galėčiau pamainyti į bazilikus
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 23, 17:24)
Jeigu VILNIUJE tai galėčiau pamainyti į bazilikus

Vilniuj, bet bazilikai dar tik kokiu 2-3 cm daigeliai g.gif Tinka?

Ar parduot gali - jeigu nereikalingu turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsc: 23 gegužės 2009 - 18:09
QUOTE(rsc @ 2009 05 23, 20:08)
Vilniuj, bet bazilikai dar tik kokiu 2-3 cm daigeliai g.gif Tinka?

Ar parduot gali - jeigu nereikalingu turi?



Daigeliai tinka, pakeist galėsiu, nes bazilikus nušaldžiau šiltnamyje, o stevijas išsaugojau,turiu šešias,bet viena dar niekam neprižadėta smile.gif Ošiaip tai vienos pakanka šeimai,bent taip man aiškino parduotuvėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 23, 19:47)
Daigeliai tinka, pakeist galėsiu, nes bazilikus nušaldžiau šiltnamyje, o stevijas išsaugojau,turiu šešias,bet viena dar niekam neprižadėta smile.gif Ošiaip tai vienos pakanka šeimai,bent taip man aiškino parduotuvėje g.gif

Kuriam rajone esi? Gal centre kada buni?
Atsakyti
http://www.sodininky...yrrhis-odorata/ , gal kas auginat kvapiaja garduokle?pas mane auga, prisiskaiciau apie ja, bet taip ir nedristu isbandyt blush2.gif . man siaip grazus augalas. bet va maciau jau seklos noksta, gal visgi reiks ir ju paragaut. jei kas auginat ir naudojat kaip prieskoni pasidalinkit patirtim, labai idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 23, 22:49)
Kuriam rajone esi? Gal centre kada buni?



Balsiuose,o stevijos auga šiltnamyje, taip kad teks atvažiuoti i svečius smile.gif
Atsakyti