Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

As tai maisiuka uzmoviau, va ir siltnamis. Nes pas mane jie vazone dygsta. Todel ir gavosi per tankiai. Ner vietos kur plestis man - palanges siauros. Paskui vistiek reikes ispikiuoti i didesne erdve juos.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 26, 18:37)
As tai maisiuka uzmoviau, va ir siltnamis.


thumbup.gif as irgi..
Atsakyti
Uzdengiau celofanu smile.gif Sutapimas ar ne, bet jau matau kazkokia gyvybe smile.gif
Atsakyti
Tar raudonu mano baziliku vienas zalias. O ant pokucio buvo visi zali. ax.gif
Atsakyti
Labukas,

i kokia zeme sodinat vazonuose prieskoninius augaliukus? 4u.gif
Atsakyti
pamatytumete jus mane,kai as daigykloje su padidinamu stiklu ieskau gyvybes-iskristumete visos.
mano petrazoles jau trecia lapeli isleido.krapai tai tokie ufonautai,ploni ir ilgi.
laukiu saulutes,silumos-o cia sninga uz lango,kaip nervas ima .
as kai tokia blondine,tai nusipirkau maisa zemiu,panasiu i durpes ir kisu i jas viska ka turiu,kas isdygsta.
Atsakyti
Pas mane irgi krapai tokie pat blink.gif lotuliukas.gif Jaučiu gausis šnipštas - ne krapams ant palangės augt doh.gif nors pirkau kažkokius žemaūgius, kurie gali būt auginami vazonuose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avenita @ 2009 03 10, 09:02)
Pas mane irgi krapai tokie pat  blink.gif  lotuliukas.gif Jaučiu gausis šnipštas - ne krapams ant palangės augt  doh.gif nors pirkau kažkokius žemaūgius, kurie gali būt auginami vazonuose  unsure.gif


As tai savo krapus isroviau nafi*** biggrin.gif Liko vienas siulas tarp petrusku isimaises smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 10, 08:33)
As tai savo krapus isroviau nafi*** biggrin.gif Liko vienas siulas tarp petrusku isimaises smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O jeigu ne ant palangės, o balkone, kap atšils? Tada juk turėtų augt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 03 10, 10:33)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O jeigu ne ant palangės, o balkone, kap atšils? Tada juk turėtų augt.  g.gif


Aj nezinau. Turiu dar as tu seklu, tai sakau pasisesiu kai atsils siek tiek ir jau tiesiai balkonan nesiu dar neisdygusius. Nes ant palanges tai rimtai suds gaunasi smile.gif Jau ir taip savo sejinukams stengiuosi orlaide pravira palikt, bo stypsta truputi nuo karscio, o i balkona dar ankstoka smile.gif Taip ir cackinuos biggrin.gif
Atsakyti
Man krapai išvis sunkiai dygsta. Darže buvau pasėjus, sakiau, jau užteks ir kaimynams. Neišdygo nei vienas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 03 10, 11:27)
Man krapai išvis sunkiai dygsta. Darže buvau pasėjus, sakiau, jau užteks ir kaimynams. Neišdygo nei vienas.  g.gif


Krapu seklos dygios tik vienerius metus, matyt pasenuses isigijote g.gif
Atsakyti