Įkraunama...
Įkraunama...

Pačių užauginti prieskoniai ir dar kai kas

Kaip gyvena palangių prieskonininkės? Pas mane tai tik petražolės puikiai ant palangės auga, jau naudoju. Bazilikas tai toks neapsisprendęs, ką jam daryti - augti ar ne. Nugnybiau viršūnę lai šakojasi.
Atsakyti
Labai letai auga mano prieskoniai. g.gif Ciobreliai gal kiek greitesni. O bazilikui irgi siandien nugnybsiu virsuneles, gal sakotis prades. Rozmarinai neatrodo pavarge, bet tokie tinginiai irgi. O levandos tai is vis neapsisprendzia - jau augti, ar dar palaukti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulašarė* @ 2009 05 21, 08:23)
labai ačiū 4u.gif  wub.gif reiks pamėgint drinks_cheers.gif

tikrai?? bigsmile.gif Lekiu pasinaršyt smile.gif

Einu ir as tos temos ieskot, nes uzpyliau tai saltu vandeniu. g.gif Bet gal irgi nesugadinau reikalo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 05 21, 08:57)
Einu ir as tos temos ieskot, nes uzpyliau tai saltu vandeniu.  g.gif Bet gal irgi nesugadinau reikalo.  g.gif

Ieškoma tema http://www.supermama...howtopic=439721

Ups, bet gal reikia šaltu vandeniu tas dilgėles užpilti. Man kažkodėl sušvietė, kad verdančiu doh.gif g.gif . Žiūrėsiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 21 gegužės 2009 - 09:36
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 19, 23:46)
vaistinis kietis arba peletrunas man pats skaniausias varskes prieskonis( ne saldiems patiekalams naudoju). virtinukai ar cepelinai, jei su varske, tai butinai su peletrunu

reiks pabandyt tongue.gif

QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 20, 15:47)
Savaitgalį jau laistysiu su dirgėlėm.

nebuvau girdėjus dar tokių trašų, panaudosim thumbup.gif

QUOTE(jot.ka @ 2009 05 20, 19:45)
maximoj buvo, taip pat ermitaze. abu pakeliai nojaus seklu, is abieju nulis daigu. dar shetelige maciau, bet nebandziau, gal ju daigumas geresnis.

aš pirkau maximoj, nojaus... sudygo namie (lauke dar nemačiau) ... ir daug ... žiūrėsim kaip augs bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,
gal kuri sejot rozmarinus?
antra kart seju ir niekaip nesudygsta... 4u.gif
Atsakyti
ka sejau nojaus seklu, niekas neisdygo doh.gif
dabar schetelige apsipirkau ir peletruno ir rozmarino - anksciau pirktos kitos seklos labai liuks sudygo, gal ir tos sudygs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 05 22, 14:31)
ka sejau nojaus seklu, niekas neisdygo  doh.gif
dabar schetelige apsipirkau ir peletruno ir rozmarino - anksciau pirktos kitos seklos labai liuks sudygo, gal ir tos sudygs  ax.gif


As irgi nusipirkau vakar schetelige rosmarino sekliuku, bandysiu seti siandien rolleyes.gif
O cia mano bazilikiukai bujoja ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 05 22, 14:57)
O cia mano bazilikiukai bujoja  ax.gif

Tikrai - bujoja. Mano ko tai nupiepe tokie.
O va rozmarinu pakankamai sudygo, ir is Nojaus seklu. Tik auga labai letai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 22 gegužės 2009 - 16:01
QUOTE(Irvel @ 2009 05 22, 16:00)
Tikrai - bujoja. Mano ko tai nupiepe tokie.
O va rozmarinu pakankamai sudygo, ir is Nojaus seklu. Tik auga labai letai.


mano bazilikai irgi bujoja, tik lapai kitokie, sakyciau garbanoti tongue.gif , panasiai kaip cia http://www.groentekw...s/basilicum.htm
Atsakyti
Mano tai bordavi, ne zali, bet juk spalva bujot netrukdo, tai kame reikalas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2009 05 18, 20:41)
Mano irgi sudygo ir daugiau, atrodo neauga g.gif O jeigu tokius "siuliukus" pabandyti i lauka persodinti g.gif Gal galit patarti unsure.gif


Turėtų atsigauti. Tik jei sodinsi saulėkaitoje - pridenk keliom dienom, kad neiškeptų nepratę. Man tai mairūnai pastoviai tokie siūliniai gaunas. O kai pasodini į žemelę motulę tuoj pradeda krūmeliais žaliuot.


QUOTE(tormika @ 2009 05 22, 13:19)
sveikos,
gal kuri sejot rozmarinus?
antra kart seju ir niekaip nesudygsta... 4u.gif

Ir aš vakar antrukart pasėjau. Lauksiu. Mano praktikoj rozmarinas prie sunkiau dygstančių ir augančių. Taip pat mairūną teko atsėt. Bazilikas nesudygo. Dabar jau tiesiai lauke sėsiu. Šiaip įtariu, kad daug ką tik pradygusius šiltnamyje sraigės nukapojo blink.gif Dabar ką pasėju iškart kiaušinių lukštais pasmulkintais apiberiu. Gal pagelbės g.gif
Atsakyti